WM12 - pagātnes spoki

WASTELAND MISSION 12 - Ghosts Of The Past

Atrašanās vieta: Deep Friah cietoksnis - Cerība

Atlīdzība: vājprātīgs ratu transportlīdzeklis

Mērķis: Brauciet līdz braucēja kapam

Pēc mazās tērzēšanas ar Houpa, sasēdieties (metaforiski runājot) un atstājiet cietoksni. Kaps atrodas gandrīz tik tālu, cik vien iespējams, no jūsu atrašanās vietas, atrodoties Gutgašas teritorijas dienvidu daļā (Parch Moon apgabals). Ātri ceļojiet uz Gutgašas cietoksni un brauciet no turienes, līdz sasniedzat marķieri, kas atrodas vecās raktuves priekšā.

Mērķis: Sasniedziet baikeru karavadoņa transportlīdzekli

Iet caur koka rāmi un pagrieziet stūri. Mērķis pabeigts.

Mērķis: Brauciet ar automašīnu uz cietoksni

Kāpt lejā pa kāpnēm. Jūs esat atradis transportlīdzekli, diemžēl tam ir beigusies gāze. Tātad ieejiet tunelī pa kreisi un paņemiet pakarināmo lūžņi kā arī lūžņi uz zemes un lūžņi mazajā nišā pa labi. Kad esat izlaupījis vietu, paņemiet vienu no degvielas tvertnēm un atgriezieties karavadoņa automašīnā.

Pirms uzpildīšanas paskatieties pret sienu pa labi no automašīnas, lai pamanītu slēdzenes kasti lūžņi iekšā. Tagad jūs varat uzpildīt automašīnu, dodoties uz aizmuguri kā parasti un izlejot degvielu iekšā. Kad tvertne ir papildināta, iekāpiet vadītāja sēdeklī un brauciet pa tuneli tieši priekšā automašīnai, triecoties cauri trim vājām barikādēm, lai izkļūtu ārā saules gaismā. Tagad viss, kas jums jādara, ir droši nogādāt automašīnu atpakaļ Gutgašas cietoksnī. Brauciet iekšā, lai pabeigtu uzdevumu un pievienotu to savai transportlīdzekļu kolekcijai.