Kāpēc jums nevajadzētu - iegādājieties Xbox 360!

Kāpēc jums nevajadzētuSacensībās par pirmās nākamās paaudzes konsoles izlaišanu Xbox 360 bija milzīgs sākums, izlaižot pilnu gadu pirms Wii un PlayStation 3. Tas Xbox 360 deva milzīgas priekšrocības agrīnā stadijā un vēlīgiem spēlētājiem piešķīra HD -spēļu pieredze gadu pirms tam, kad bija alternatīvas. Lai gan tās agrīnā izlaišana deva tai milzīgu sākotnējo instalēšanas bāzi, Xbox 360 ir tālu no 'perfektās' konsoles. Šeit ir pieci iemesli, kāpēc jums vajadzētu “vienkārši pateikt nē” Xbox 360.

5. Tas traucē, kad konsoles saplīst

Pirmo reizi iegādājoties Xbox 360, sajūta var būt uzmundrinoša. Padomājiet par visām stundām, kuras jūs drīz zaudēsit, spēlējot tādas spēles kā Halo un Left 4 Dead tiešsaistē! Tomēr, pirmo reizi palaižot Xbox 360, ziniet to: pulkstenis tikšķ. Nav svarīgi, kas jūs esat, kur iegādājāties savu Xbox vai kāda veida Xbox iegādājāties. Galu galā tie visi būs sarkani. Ir viegli domāt, ka esat īpašs vai ka jūsu Xbox ir kaut kā izturīgs pret šo dzīves faktu. Es pat padevos šādai domāšanai vēl 2007. gadā, kad iegādājos “jauno” Xbox 360 eliti. Es turēju savu konsoli labi vēdināmā vietā, uzmācīgi putekļos un nekad nespēlēju vairāk kā trīs līdz četras stundas vienlaikus. Tomēr 2009. gadā, tūlīt pēc filmas Star Ocean: The Last Hope iznākšanas, mana lieliski izlutinātā Xbox 360 iekoda lielajā. Divus mēnešus vēlāk es atgriezu savu konsoli, bet ne pēc dažām nopietnām vilšanās asarām. Ja Xbox 360 būs jūsu vienīgā konsole un tā sabojāšanās nopietni kaitētu jūsu jūtām, iespējams, vēlēsities apsvērt citu konsoli.

Kāpēc jums nevajadzētu

4. Jums patīk pārlūkot internetu savā konsolē

Šķiet, ka gandrīz katra jaunā rotaļlieta vai sīkrīks ir aprīkots ar interneta pārlūkprogrammu. Viss, sākot no iPod un beidzot ar Nintendo DS, ir iepriekš ielādēts ar iekšēju pārlūkprogrammu, kas ļauj tērēt laiku Facebook vai lasīt saturu iecienītākajā spēļu vietnē (Sveiki!). Bet kāda iemesla dēļ Xbox 360 nav šīs funkcijas, un vairāki Xbox programmēšanas un sabiedrisko attiecību speciālistu paziņojumi ir norādījuši, ka konsolei, visticamāk, nekad nebūs šīs funkcijas. Un, ja jums trūkst funkcijas, ar kuru pat iepriekš ir ielādēts Wii, tas var būt diezgan skumji.

3. Maksājot abonēšanas maksu, lai piekļūtu saturam spēlēs, kuras jau esat samaksājis, šķiet dīvaini

Kāda ir atšķirība starp Marvel un Capcom 3 spēlēšanu PlayStation tīklā un spēlēšanu Xbox Live? Ap 60 USD gadā. Lai gan kaut kur ir strīds par labāku tīkla kvalitāti vai vairāku spēļu tērzēšanas iespējām, dienas beigās abos spēļu diskos ir tiešsaistes režīmi, un jums ir jāmaksā vairāk, lai piekļūtu Xbox 360 saturam. Tas nešķiet. godīgi, ņemot vērā, ka saturs ir tieši tāds pats. Un, lai gan konsoles spēlētāji bieži ņirgājas par datoru spēlētājiem, kuri maksā abonēšanas maksu papildus MSRP, ikviens, kurš spēlē Xbox Live, ir vainīgs tajā pašā muļķībā. Heck, jums pat ir jāmaksā nauda, ​​lai samaksātu vairāk naudas, ja vēlaties spēlēt lejupielādējamu spēli. Kur tam vispār ir jēga?

Kāpēc jums nevajadzētu

2. Tev patīk spēles atsevišķos diskos

Lai gan DVD formāts 2006. gadā bija bites ceļgali, piecus gadus vēlāk formāts arī neiztur, kas nozīmē, ka, ja vēlaties spēlēt lielu spēli, jums tas vai nu jāpārvieto uz vairākiem diskiem, vai arī jāupurē vizuālā kvalitāte. Abas šīs metodes ir izmantotas (Halo sērija lieliski upurēja 1080p vizuālos attēlus, lai ietilptu vienā diskā, un tādām spēlēm kā Blue Dragon, Star Ocean IV, Forza Motorsports 3 un Mass Effect 2 ir vajadzīgi papildu diski). Lai gan tas mums, iespējams, nav pārāk apgrūtinošs tiem, kuri PlayStation laikmetā ir pieraduši pie trīs un četru disku RPG, patiesība ir tāda, ka DVD ir vecas tehnoloģijas, un formāts vienkārši nespēj iet līdzi tam, kā tiek attīstītas mūsdienu spēles .

Kāpēc jums nevajadzētu

1. Jūs uzskatāt, ka konsoles ir jāredz un nav jādzird

Kad es ieslēdzu savu Xbox 360, šķiet, ka reaktīvā lidmašīna paceļas. Man nav ne jausmas, kas to izraisa, bet Xbox 360 ir viena no visu laiku skaļākajām konsolēm. Gan mans PlayStation 3, gan Wii var spēlēt spēles skaisti un klusi, taču kaut kādu iemeslu dēļ Xbox, atskaņojot spēles uz diska, ir jāizraisa dīvaini ņurdēšanas un sēkšanas trokšņi. Un, savienojot to ar konsoles augsto neveiksmju līmeni, spēļu spēlēšana var būt diezgan biedējoša pieredze. Es nezinu, cik reižu esmu teicis klusu lūgšanu, ko Xbox notur tikai vēl vienu mēnesi, lai es varētu spēlēt tikai šo vienu spēli, pirms tā iziet lielajā ārpusē (kur iet visi labie un sliktie Xbox 360) ).

Xbox 360 ir lielisku ekskluzīvu spēļu bibliotēka, un tai noteikti ir milzīgs fanu skaits. Tomēr tikai tāpēc, ka kaut kas ir populārs, tas nepadara to par labāko, un, iegādājoties Xbox 360, jāņem vērā daudzas lietas.

Tomēr, lai gan ir daudz iemeslu, kāpēc jums nevajadzētu iegādāties Xbox 360, nedomājiet, ka tas dod bezmaksas caurlaidi savam galvenajam konkurentam. Sekojiet līdzi nākamajai nedēļai, kad es jums minēšu piecus iemeslus, kāpēc jums nevajadzētu iegādāties PlayStation 3!

Autors Amanda L. Līdzjūtība
CCC vecākais līdzdalībnieks

*Šajā rakstā paustie uzskati ir tikai autora viedoklis un neizsaka Cheat Code Central viedokli.*