Ieroči

PISTOLS

Iegūts: 2. nodaļa

Bāzes bojājumi: zems

Diapazons: vidējs

Atsitiens: vidējs

Bāzes žurnāls: 6

Pamatā esošā munīcija: 10

Tas ir jūsu šautenes lielākajā daļā spēles. Sākotnēji koncentrējieties uz kritiskā līmeņa sasniegšanu vismaz līdz 20%, jo tas ļaus daudz biežāk nošaut ienaidniekus, sitot viņiem pa galvu, lai radītu kritiskus bojājumus. Nākamais darbs pie ložu krājumu palielināšanas, jo tas ir viens no spēles laikā visbiežāk izmantotajiem ieročiem. Pēc tam jūs varat uzlabot savus spēles stilam atbilstošos parametrus.

AGONY CROSSBOW

Iegūts: 3. nodaļa

Zibspuldze: Aklina ienaidniekus, kas ļauj slepeni nogalināt, kamēr viņi ir akli. Nenodara tiešus bojājumus, bet var būt noderīga, ja tiek pilnībā modernizēts.

Harpūnas skrūve: var piestiprināt ienaidniekus pie sienām. Neskatoties uz to, tas nav īpaši noderīgi, tāpēc izmantojiet to tikai tad, kad munīcijas līmenis ir beidzies.

Indes skrūve: var saindēt ienaidniekus ar nelielu gāzes plīsumu, kas vairākas sekundes paliek uz zemes. Nav lietderīgi, ignorējiet šo.

Aizdedzes skrūve: ļoti noderīga īpašās situācijās, bet dārga. Ļoti labi darbojas pret kliedzošo zvēru.

Sprādzienbīstams: Jūsu maize un sviests priekš arbaleta. Lieliski pret ienaidnieku kopām un pat priekšniekiem. Šo ir vērts uzlabot, ja jums ir rezerves.

Šoka skrūve: noder ātru ienaidnieku palēnināšanai vai ienaidnieku nogalināšanai ūdeņainos apgabalos. Situatīvs, bet brīžiem ērts.

Iesaldēšanas skrūve: īpaši noderīga pret turētāju un lielākiem ienaidniekiem. Saglabājiet dažus pie rokas saspringtām tikšanās reizēm.

SHOTGUN

Iegūts: 3. nodaļa

Bāzes bojājums: vidējs

Diapazons: zems

Atsitiens: vidējs

Bāzes žurnāls: 4

Pamatnē esošā munīcija: 4

Viens no šausmu žanra štāpeļšķiedrām. Bise vienmēr ir noderīgs ierocis, kas ļoti labi apvienojas ar sitieniem un mačiem grūtākiem ienaidniekiem. Atšķirībā no pistoles, kritisko paaugstināšanu var ignorēt par labu tīram bojājumam, ja tas ir vajadzīgs, lai notriektu nogalināšanu. Sekojiet tam, iztukšojot krājumus, lai bise būtu gatava jebkurai situācijai. Šāda rīcība patiešām atmaksājas pret resnajiem vajātajiem un diviem galvas vajātajiem spēles beigās.

Snaipera šautene:

Iegūts: 6. nodaļa

Pamatnes bojājums: augsts

Diapazons: augsts

Atsitiens: vidējs

Skrūvju darbība (automātiski attālinās un izstumj korpusu pēc katra šāviena)

Bāzes žurnāls: 5

Pamatā esošā munīcija: 5

Vienīgais īstais tālmetiena ierocis spēlē. Šis ierocis padara galvu pacelšanu ārkārtīgi vieglu (pat pret maskām) un pat labi darbojas pret dažiem priekšniekiem. Munīcija nav izplatīta, taču tā nav arī reta, tāpēc izmantojiet to, kad tas ir nepieciešams, bet ne pastāvīgi, lai nodrošinātu piegādi. Kritiskie bojājumi ir bezjēdzīgs šī ieroča jauninājums, taču tīrus bojājumus un krājumus ir vērts iegādāties agri.

MAGNUMS

Iegūts: 11. nodaļa

Pamatnes bojājums: augsts

Diapazons: vidējs

Atsitiens: vidējs

Bāzes žurnāls: 6

Pamatā esošā munīcija: 6

Viens no spēcīgākajiem ieročiem spēlē magnums ir precīzs ierocis (ja pareizi izšauts). Sakarā ar iespaidīgo apstāšanās spēku, tas ļoti labi darbojas gandrīz katrā spēles priekšniekā. Diemžēl ir divi trūkumi. Pistoles iegūšanas kavēšanās un munīcijas retums. Mans padoms ir saglabāt savu munīciju spēles pēdējai nodaļai vienai konkrētai boss cīņai. Jūs būsiet priecīgi, ka izdarījāt. Palieliniet bojājumus, lai padarītu to vēl par briesmoni un krājumu, lai turētu dažas atrastās lodes.

DIVKĀRŠU BŪTENIS

Iegūts: DLC kods

Pamatnes bojājums: augsts

Diapazons: zems

Atsitiens: augsts

Bāzes žurnāls: 2

Pamatnē esošā munīcija: 4

Šo ieroci var iegūt tikai no iepriekšējas pasūtīšanas DLC un tas darbojas kā parastā bise maināma versija. Tam ir lielāki bāzes bojājumi salīdzinājumā ar parasto bisi, taču to nevar uzlabot. Tas var būt ērti, ja iztukšojat parasto bisi. Jums vēl atliek divi šāvieni.

MACHINE GUN

Iegūts: atlīdzība par pabeigšanu

Bāzes bojājums: vidējs

Diapazons: vidējs

Atsitiens: augsts

Bāzes žurnāls: 40

Bāzes munīcija: 200

Atbloķēts pēc spēles iztīrīšanas izdzīvošanas grūtībās. Šim ierocim ir liels žurnāla izmērs, bet atsitiena un šaušanas animācija apgrūtina konsekventu mērķēšanu. Noder grupām vai lieliem ienaidniekiem.

RAĶEŠU PALAIDĒJS

Pamatnes bojājums: augsts

Diapazons: vidējs

Atsitiens: augsts

Bāzes žurnāls: 1

Bāzes munīcija: 30

Spēka visspēcīgākais ierocis ar milzīgu sprādziena rādiusu. Šis ierocis lieliski darbojas pret priekšniekiem un lielām ienaidnieku kopām. Tomēr munīcijas retuma dēļ to nedrīkst izmantot vientuļiem un/ vai vājiem ienaidniekiem.