Voelds: medicīniskās kešatmiņas

Voelds: medicīniskās kešatmiņas

Atrašanās vieta: Voeld

Saņemiet šo kvestu no Dr. Harihn Resistance HQ, kad esat iepazīstināts ar Resistance.

Ārstam ir nepieciešamas dažas neatliekamās medicīniskās slēptuves visā planētā, tāpēc kaujās ievainotie Angarāni var sevi aizlāpīt, ja nevar atgriezties bāzē. Paņemiet krājumus, un jūsu kartē parādīsies trīs navigācijas punkti. Lielākā daļa ir diezgan tālu uz austrumiem, tāpēc ceļā var sastapt kādu nejaušu Ketu. Jūs varat tos veikt jebkurā secībā, bet mēs iesim ar ērtu piekļuvi. Pirmais atrodas uz ledus līdzenuma uz austrumiem no Techiix-izgaismots uzliesmojums un viegli pamanāms.

Otrā ir izpostītā Eroeskas pilsēta.

Tas ir diezgan dziļi drupās, tāpēc turpiniet sekot savam objektīvajam marķierim un cīnieties pret savvaļas vītnēm, līdz jūs tur nokļūsit.

Šeit esošajā terminālī ir daži aizkustinoši Angaran e -pasta ziņojumi. Šķiet dīvaini ievietot medicīnisko kešatmiņu sasalušās drupās, kuras pārņem monstri, bet tas nav nekas blakus mūsu pēdējai pieturai. Trešā medicīniskā kešatmiņa ir paslēpta iekšā Kett taktisko operāciju centrs.

Tātad, ja kāds Angarans ir ievainots, viņiem atliek tikai iebrukt Keta operāciju centrā puslodē. Es nezinu, vai šis plāns bija pilnībā pārdomāts.

PIEZĪME. Ja jums ir grūtības atrast šo vietu, tā atrodas kalnā un pa taku, kas atrodas klints malā, līdz pasargātajai alai. Sirds noņemšana .

Kad visas kešatmiņas ir atjaunotas, atgriezieties pie ārsta Harihna štābā par pateicību un atlīdzību par palīgmateriāliem.