Toma Klensija The Division Beta priekšskatījums

Toms Klensijs
Sistēma: PS4, Xbox One, personālais dators
Izstrādātājs: Ubisoft Massive
Krogs: Ubisoft
Izlaidums: 2016. gada 8. marts
Spēlētāji: 1 (2+ tiešsaistē)
Ekrāna izšķirtspēja: 480p-1080p
Vai The Division ir Destiny Killer vai Destined to Flop?
autors Metjū Hejs

Tik tālu Nodaļa šķiet negaidītu pārsteigumu un nerealizētu cerību sajaukums. Viss, ko esmu iemācījies par stāstu, un viss, ko es spēlēju caur beta paraugu ņemšanas nedēļas nogali, ir radījis vairāk jautājumu nekā atbilžu, un ir grūti zināt, kā es par to visu jūtu. Vienu lietu es noteikti zinu: Nodaļa nav Liktenis , un galu galā tā varētu nebūt tik laba lieta.

Mēs esam runājuši par Nodaļa jau gadiem, bet patiesībā tas nonāk veikalu plauktos ļoti interesantā laikā - laikā, kad Liktenis spēlētāji (aptuveni 20 miljoni cilvēku) saprot, ka, iespējams, ir gatavi kaut kam jaunam. Satura sausums Bungie nozīmē milzīgas iespējas Ubisoft, un, tā kā abas šīs spēles ir tiešsaistes šāvēja / RPG hibrīdi, abu salīdzinājumi ir bijuši konsekventi. Esmu pavadījis pietiekami daudz laika, patrulējot bandu pārņemtajās Ņujorkas ielās un drosmīgi vadot mežonīgos rietumus Nodaļa '' Dark Zone '', lai lieliski izjustu spēli, un šobrīd varu jums pateikt, ka tā nav Liktenis .

Tagad savā ziņā tas ir labi, jo atšķirībā no tā Liktenis , šeit mums patiesībā ir diezgan pienācīgs stāsts. Kāda nezināma aģentūra vai vienība uz banknotēm, kas tika izdotas un izmantotas Melnajā piektdienā, gada noslogotākajā iepirkšanās dienā, uzlika nāvējošu vīrusu. Kad rēķini apmainījās ar rokām un cilvēki dienu pavadīja iepakoti viens otra tuvumā, vīruss strauji izplatījās un diezgan drīz pandēmija pārņēma tautu, radot haosu un nāvi. Jūs esat īpaši apmācīts (kopā ar citiem aģentiem) tieši šādam scenārijam, un tagad ir pienācis laiks atjaunot kārtību. Tas noteikti ir Toms Klensijs, un tas noteikti ir labāks par visu Liktenis kādreiz celts pie galda.

Karstākās lietas vietnē CheatCC!

Viena joma, kur Nodaļa pietrūkst, tomēr ir dažādība. Acīmredzot, tiklīdz pandēmija izgāja no rokām, visas bandas un noziedznieki izlaupīja katru Ņujorkas veco jūras kara floti. Visi ienaidnieki līdz šim ir tikai puiši kapucēs vai puiši hazmat uzvalkos. Vismaz iekšā Liktenis ir vairākas sacīkstes un desmitiem dažādu ienaidnieku veidu, lai cīnītos. Viņi visi arī izskatās lieliski. To pašu es varētu teikt par vidi un estētiku kopumā. Esmu pieradis pabeigt misijas, redzot meteorītus lietusgāzēs caur vētrainām Venēras debesīm vai skatoties uz mūsu Piena ceļa mirgojošo lenti no Mēness virsmas. Kamēr Nodaļa spēle nemaz nav slikta izskata, estētika šķiet mazliet pārāk reālistiska savā labā. Pamestas ēkas, drupas un atkritumus pārpilnas ielas, tumša un nesakārtota operāciju bāze ... Vai mēs vēlēsimies to visu atgriezties desmitiem vai simtiem stundu?

Ja tā, tad mūsu aģenta prasmju kokā tālāk atvērtajām spējām būs milzīgi jāmaina spēle. Godīgi sakot, cīņa man šķita garlaicīga. Mēs visi esam spēlējuši Gears of War , tāpēc mēs zinām, ka uz vākiem balstītas trešās personas ugunsgrēki var būt ļoti intensīvi un ļoti jautri. Kaut kas pietrūka Nodaļa . Es pievilktu sprūdu un izkrautu žurnālus savos stilīgajos ienaidniekos, bet es vienkārši nesaņēmu gaidīto dopamīna izdalīšanos. Es ļoti ceru, ka augsta līmeņa prasmes to mainīs. Iespējams, kad jūsu medicīnas, tehnoloģiju un drošības spārni būs pilnībā uzlaboti un jūs spēlēsit ar pilnu kāršu klāju, viss mainīsies.

Es ceru, ka vēsākas spējas mainīs arī to, kā es skatos uz pārnesumu, jo neatradu pārāk daudz sajūsmas. Pārsteidzošais laupījums, ko jūs cerēsit savākt, daudz laika izskatīsies tikai kā nejauša blēņa: standarta šautenes, cepures utt. Liktenis , jau no paša sākuma jūsu aizbildnis izskatās kā nelietis, un jūs pastāvīgi uzlabojaties un progresējat. Nekas iekšā Nodaļa izskatījās forši vai šķita liels jauninājums, taču vienmēr pastāv iespēja, ka pēc ieguldījumiem noteikta veida būvē jūs sāksit meklēt ļoti konkrētus laupījumu veidus, lai papildinātu savu lomu.

Mana tumšās zonas pieredze bija vispārēja agresija, un dienu vadīja ļaundari. Spēlējot vienatnē, es kļuvu par upuri vairākām 2-3 stalkeru grupām, kuras sekoja man līdz ieguves zonām un nogalināja mani, vai citādi nošāva mani redzeslokā. Es nevaru iedomāties, ka jūtu milzīgu stimulu ieguldīt laiku tumšās zonas izpētei, lai iegūtu vērtīgus rīkus, ja sabiedrība nolemj, ka tā ir vieta, kur aplaupīt un troļļot.

Viss teica: es palieku piesardzīgi optimistiski par Nodaļa . Es domāju, ka Ubisoft ieguva spēlē pietiekami daudz ādas, lai patiesībā rūpētos par to, kā tas izrādās, un es esmu gatavs saderēt, ka spēlēšana ar aģentu, kas ir aprīkots ar dinamisku spēju un papildu aprīkojumu, var pārvērst Ņujorkas izpostītās ielas vienā. no labākajiem rotaļu laukumiem un visintensīvākajiem kaujas laukiem, ko redzam visu gadu. Kamēr beigu spēle ir saistoša un lielākā daļa stāsta nav aiz maksas paplašinājumiem, šī varētu izrādīties viena no lielākajām šīs konsoles paaudzes spēlēm. Tomēr, ja tā turpinās spēlēt tāpat kā agrīnajā beta versijā, tā var ātri izzust.

Autors
Metjū Hejs
Līdzautors
Datums: 2016. gada 9. februāris


Spēles iespējas:

  • Atpakaļ Ņujorka - Laipni lūdzam jaunās paaudzes pieredzē noturīgā un dinamiskā vidē, kur būtiska ir izpēte un spēlētāju attīstība. Sadarbojoties ar citiem nodaļas aģentiem, jūsu uzdevums ir atjaunot kārtību, izmeklēt vīrusa avotu un atgūt Ņujorku.
  • Dzīva un elpojoša pasaule - Ieejiet Visumā, kur dienas laiks un laika apstākļi būtiski ietekmē jūsu spēļu pieredzi. Izmantojiet vidi, lai gūtu stratēģiskas priekšrocības, lai dominētu cīņās un slazdītu savus ienaidniekus.
  • Urban Jungle - Ņujorku pārņem naidīgas grupas, kuras cenšas izmantot krīzes priekšrocības. Viena no šādām grupām ir The Cleaners, kas ceļo pa pilsētu visur, kur inficēšanās līmenis paaugstinās. Valkājot bīstamus kostīmus un liesmojotājus, The Cleaners neatstāj neko citu kā pelnus.
  • Gear Up-kā nodaļas loceklis izmantojiet jaunākās tehnoloģijas. Pielāgojiet savu raksturu un mugursomu, glābšanas līniju sabrukuma gadījumā un vienmēr sazinieties ar citiem aģentiem, izmantojot savu viedo pulksteni. Pielāgojiet un izlīdziniet savus ieročus. Jūsu izdarītā izvēle palīdzēs atgūties vai ienirt pilsētā dziļāk haosā.


    Komentāri Lūdzu, iespējojiet JavaScript, lai apskatītu komentārus nodrošina Disqus. emuāra komentārus nodrošinaDisks