Spēles, piemēram, Vampire: The Masquerade Bloodlines

Vai esat pabeidzis spēlēt Vampire: The Masquerade - Bloodlines? Vai vēlaties spēlēt citas līdzīgas spēles? Mēs jūs iepazīstinājām ar šo līdzīgu spēļu sarakstu.

AutorsSemjuels Stjuarts 2022. gada 15. janvāris Labākās spēles, piemēram, Vampire The Masquerade Bloodlines

Vampīrs: Maskarāde – Asins līnijas ir viena no tām spēlēm, kas, neskatoties uz tehniskām grūtībām un sarežģīto attīstību, spēja iekļūt spēļu slavas zālē. Un, kā vēsta populārais interneta teiciens: kad vien tu to pieminēsi, kāds to pārinstalēs!

Tā ir asa sižeta RPG ar aizraujošu sižetu, izcilu rakstību, neaizmirstamiem varoņiem un dziļu zinātnisku pētniecību, un tieši šīs lietas padara to par tik izcilu nosaukumu, neskatoties uz plankumaino cīņu un kļūdu pārpilnību, kas to skāra palaišanas brīdī un tikai piefiksējuši fani gadus pēc spēles sākotnējās izlaišanas.

Tagad, ja esat pabeidzis Bloodlines un nezināt, kur doties tālāk, lasiet tālāk, jo mēs uzskaitīsim dažas līdzīgas spēles, kas var jums palīdzēt līdz Bloodlines 2 izlaišanai.

Satura rādītājsRādīt

Deus Ex Human Revolution

Deus Ex: Cilvēka revolūcija

Izdošanas datums: 2011. gada 23. augusts

Platformas: PlayStation 3, Xbox 360, Wii U, macOS, Microsoft Windows

Kiberpanka iestatījumam ir daudz līdzību ar Tumsas pasauli – tās abas rada tumšas, vardarbīgas distopijas, kur neredzami spēki kontrolē cilvēces likteni, izmantojot sarežģītas globālas sazvērestības. Šajā ziņā, kā arī daži citi, Deus Ex: Cilvēka revolūcija ir spēle, kas ļoti līdzīga Bloodlines.

Pirmkārt un galvenokārt, lai gan tā nav pilnas darbības RPG, tā ir slepena darbības spēle ar dažiem RPG elementiem, kas ļauj spēlētājam pielāgot savu spēles stilu un izmantot dažādas pieejas, lai risinātu ienaidnieka tikšanās.

Spēles pasaulē ir iekļauti vairāki pilsētas centri, līdzīgi kā Bloodlines, un virkne labi izstrādātu līmeņu, kas ļauj spēlētājam izvēlēties vairākus ceļus atkarībā no aprīkojuma un spējām. Papildus tam ir daudz dialogu un jāizdara svarīgas izvēles ceļā uz milzīgas sazvērestības atšķetināšanu, tāpēc Vampīru: Maskarādes faniem vajadzētu justies kā mājās.

Human Revolution arī ieguva turpinājumu 2016. gadā formā Deus Ex: cilvēce sadalīta , lai gan tas arī ne tuvu netika saņemts. No otras puses, oriģināls Deus Ex no 2000. gada joprojām ir vērts spēlēt, ja jūs neiebilstat par neveiklību, kas neizbēgami rodas ar vecākām spēlēm. Galu galā kopā ar Bloodlines Deus Ex bieži tiek minēts kā viens no visu laiku izcilākajiem!

Vampīrs

Vampīrs

Izdošanas datums: 2018. gada 5. jūnijs

Platformas: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Microsoft Windows

Vampīrs ir modernāka asa sižeta RPG, kurai ir daudz kopīga ar Bloodlines, lai gan ir vairāk līdzību, runājot par mācībspēku un uzstādījumu, nevis spēles gaitu vai kopējo izpildījumu.

Spēle tiek spēlēta no trešās personas perspektīvas un aizņem dažus kaujas elementus no Dvēseļu sērija , lai gan lielāko daļu spēles veido elementi, kas redzami citās nesenajās darbības RPG, kas tika izdotas 2010. gados. Tas ietver amatniecības sistēmu, nedaudz kailu izlīdzināšanas sistēmu, kā arī daļēji atvērtu pasauli, ko spēlētājs var izpētīt.

Galu galā ir daudz varoņu, ar kuriem spēlētājs var mijiedarboties (daži teiktu, ka pārāk daudz), un ceļā ir jāizdara dažas morālas izvēles, lai gan Vampyra galvenais ienaidnieks galu galā ir tā atkārtošanās. Neatkarīgi no tā, tā ir viena no labākajām liela budžeta vampīru spēlēm, kas izveidota līdz šim, tāpēc Bloodlines fani varētu vēlēties to pārbaudīt.

The Witcher 3 Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt

Publicēšanas datums: 2015. gada 19. maijs

Platformas: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, Microsoft Windows

Šis ir nosaukums, kas mūsdienās bieži tiek izsaukts, kad tiek apspriestas RPG un spēles kopumā - The Witcher 3: Wild Hunt . Tiesa, tā nav spēle, kas vispirms nāktu prātā, kad mēs runājam par spēlēm, kas līdzīgas Bloodlines, taču tām ir daudz kopīga.

Līdzīgi kā Bloodlines, Ragana notiek tumšā pasaulē, kur valda ļaunums un kur dažreiz nav pilnīgi skaidrs, kas ir īstie monstri. Protams, tas nav tik smalks, taču tajā joprojām liela uzmanība tiek pievērsta pārdabiskajam un morāles pelēkajām zonām. Turklāt abi nosaukumi tiek uzskatīti par daļu no visu laiku labākajām panteona spēlēm, tāpēc arī to ir vērts paturēt prātā.

Spēles ziņā tā ir trešās personas RPG, kas galvenokārt koncentrējas uz zobenu cīņu, lai gan vienādojumā ir iekļautas arī vienkāršas burvestības (burvju zīmes) un dažādas alķīmiskas dziras un eļļas, ļaujot spēlētājam zināmā mērā dažādot un pielāgot savu spēles stilu.

Spēlē pat ir vampīri, lai gan šoreiz jūs spēlējat kā monstru mednieks, nevis kā viens no tiem. Un, lai gan vampīri diez vai ir galvenā spēle pamata spēlē, otrais paplašinājums - Asinis un vīns — tās ir viena no galvenajām tēmām.

Ja jūs kaut kā vēl neesat to spēlējis, jums noteikti vajadzētu iekļaut The Witcher 3 savā prioritāšu sarakstā. To var spēlēt atsevišķi, bet pirmās divas spēles Ragana un The Witcher 2: Assassins of Kings — ir arī izcili savā veidā, un jums noteikti vajadzētu arī tos izmēģināt.

vecākais scrolls 5 skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim

Izdošanas datums: 2011. gada 11. novembris

Platformas: PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Switch, Microsoft Windows

Tālāk ir vēl viena slavena RPG, kuru līdz šim ir spēlējuši lielākā daļa cilvēku. The Elder Scrolls V: Skyrim . Un, lai gan Bethesda populārā atvērtās pasaules RPG no pirmā acu uzmetiena praktiski nelīdzinās Bloodlines, tā joprojām ir viena no retajām mūsdienu spēlēm, kas ļauj uzņemties vampīra lomu.

Līdzīgi kā The Witcher 3, Skyrim pamatspēlē ir vampīri, taču tiem netiek pievērsta liela uzmanība. Tomēr viens no tā DLC — Dawnguard — liela uzmanība tiek pievērsta tiem un ļauj spēlētājam izvēlēties, vai viņš vēlas piedzīvot DLC sižetu kā mednieks vai kā vampīrs. Protams, izvēle ietekmē ne tikai stāstu, bet arī ieročus un spējas, kas spēlētājam būs pieejamas.

Spēles ziņā vampīrisms piedāvā dažus pasīvus efektus un aktīvās spējas, kas var papildināt praktiski jebkuru spēles stilu. Turklāt, ja spēlētājs nostājas vampīru pusē, viņi iegūst piekļuvi unikālajai Vampīru pavēlnieka formai, kurai ir savs īpašs spēju kopums, kā arī unikāls savs prasmju koks.

Bet, protams, Skyrim kopumā nav spēle, kas būtu ļoti līdzīga Bloodlines toņa vai izpildījuma ziņā, taču, neskatoties uz to, ja vēlaties spēlēt kā vampīrs citā RPG spēlē, tā ir iespēja.

Kain Soul Reaver mantojums

Kainas mantojums: Soul Reaver

Izdošanas datums: 1999. gada 16. augusts

Platformas: PlayStation, Sega Dreamcast, Microsoft Windows

Viena no franšīzēm, kas gandrīz vienmēr tiks apspriesta ikreiz, kad tiek apspriestas vampīru spēles, ir Kainas mantojums sērija. Un, lai gan šī ir 7 daļu franšīze, seriāla fani parasti to jūt Kainas mantojums: Soul Reaver ir labākais no kopas.

Šī ir asa sižeta piedzīvojumu spēle, kas seko pazīstamai formulai, mainot pārnesumus starp hack 'n' slash darbības segmentiem un mīklu risināšanu, labi izmantojot vienu no spēles galvenajām mehānismiem — galvenā varoņa spēju pārslēgties starp fizisko un astrālo jomu.

Tagad Soul Reaver ir ļoti veca spēle — šobrīd jau vairāk nekā 20 gadus veca. Tas nozīmē, ka uz grafiku nav daudz jāskatās, un spēle, lai arī pēc mūsdienu standartiem ir nedaudz neveikla, joprojām ir diezgan laba, un mēs teiktu, ka spēle ir vairāk nekā spēlēšanas vērta pat 2022. gadā. Tas attiecas uz visu Legacy of Kain sērija, ja jūs neiebilstat par novecojušajiem vizuālajiem materiāliem un neregulārajām neērtībām.

Negodā

Negodā

Izdošanas datums: 2012. gada 9. oktobris

Platformas: PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, Microsoft Windows

Turpinot, mums ir asa sižeta un piedzīvojumu slepenais hīts no 2012. gada — Negodā . Filma Dishonored atrodas tumšā, brūkošā pasaulē, kas ir piesātināta ar steampunk noskaņām, un tā patiešām trāpa naglai uz galvas, runājot par atmosfēru un tēmām, ar kurām Tumsas pasaule ir pazīstama.

Mēs esam minējuši, ka Dishonored ir asa sižeta piedzīvojumu spēle, un, lai gan tajā ir daži RPG elementi un tā piedāvā zināmu spēlētāju aģentu, tā spožāk izceļas, ja to uztver kā slepenu spēli. Ar nelineārā līmeņa dizainu, lielisko mobilitāti un visām spēlētāja rīcībā esošajām ierīcēm un maģiskajām spējām Dishonored ir lielisks piemērs slepenai smilšu kastei, kas tiek veikta pareizi.

Kopumā ar savu tumšo pasauli, sižetu, kas griežas ap lielu sazvērestību, un valdonīgajām okultiskajām un Lovecraftian tēmām, Dishonored noteikti ir līdzīgs Bloodlines, kad runa ir par kopējo noskaņu, lai gan tā nav pilnasinīga RPG. Neatkarīgi no tā, asa sižeta cienītājiem un jo īpaši slepeno spēļu cienītājiem ar to noteikti jāpavada lauka diena.

Turklāt Dishonored ir saņēmis divus turpinājumus: Negodā 2 un Negoda: nepiederošā nāve . Tātad, ja jums patīk pirmās spēles tonis un spēles formula, tas ir radies vairāk.

kiberpanks 2077

Kiberpanks 2077

Publicēšanas datums: 2020. gada 10. decembris

Platformas: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Microsoft Windows, Google Stadia

Mēs jau minējām, ka tumsas pasaulei un kiberpankam ir daudz kopīga, tāpēc kā gan mēs nevaram pieminēt vienu no gaidītākajām kiberpanka spēlēm, kas līdz šim ir radītas. Kiberpanks 2077 ?

CD Projekt Red jaunākā spēle ļauj spēlētājiem izjust kiberpanka pasauli kā nekad agrāk, brīvi izpētīt dažādas dzīvas, elpojošas metropoles zonas, vienlaikus piedāvājot arī klasisku, pilnīgāku sistēmu nekā vairums nesenās atmiņās saglabāto action RPG. Tomēr spēlētāja raksturs ir ļoti pielāgojams gan izskata, gan spēju ziņā.

Ar pielāgojamu statistiku un trīs dažādām klasēm ar dažādām specialitātēm (Solo cīņai, Techie mašīnām un NetRunner uzlaušanai), Cyberpunk 2077 sniedz spēlētājiem daudz iespēju izvēlēties, kā viņi izturēsies pret dažādām problēmām, nemaz nerunājot par to. piešķirs spēlei arī lielu atkārtošanas vērtību.

Lai gan spēles palaišanu ieskauja ne mazums strīdu, jo īpaši tāpēc, ka pēdējās paaudzes konsoļu versijas bija pilnīgi nespēlējamas un kopš tā palaišanas šķietami nepabeigtā stāvoklī, Cyberpunk 2077 joprojām piedāvā pārsteidzošu stāstu un aizraujošu spēles pieredzi, kas noteikti ir. ir vērts mēģināt — ideālā gadījumā, ja visas kļūdas ir novērstas.

Secinājums

Un tā būtu mūsu labāko spēļu izlase, kas līdzīga spēlei Vampire: The Masquerade – Bloodlines! Kā minēts ievadā, tā iestatījums un izpilde padara Bloodlines par ļoti unikālu pieredzi, tāpēc dažas spēles patiešām var salīdzināt.

Daudzi bija ļoti priecīgi, kad tika izziņots turpinājums Vampīrs: Maskarāde – Bloodlines 2, lai gan citi to uztvēra ar saprotamu bažām, kas pēc visa laika izrādījās diezgan pamatotas. ceļa bloki, kurus spēle skāra savā attīstībā .

Galu galā maz ticams, ka turpinājumam kādreiz izdosies pietuvoties oriģināla godības virsotnei, taču atliek tikai gaidīt un redzēt, kā tas izrādīsies.

Jums varētu patikt arī šie