21. stāsts - neglītais mazulis

21. STĀSTS - Ugly Baby

Ieteicamais līmenis: 19

Mērķis: Pastāstiet barona seržantam, ka vēlaties ņemt Umu

Ātrs ceļojums uz Vārnas asari Velenā un ieejiet barona pilī. Atkarībā no tā, kādu stāstu izvēlējāties attiecībā uz baronu (ja viņš aizgāja kopā ar sievu vai nomira), saruna ar seržantu nedaudz atšķirsies, taču jebkurā gadījumā jūs viņu vajāsit, lai ļautu jums uzņemt Umu.

Mērķis: Pastāstiet personai, kas rūpējas par staļļiem, ka lietojat Uma

Dodieties atpakaļ uz staļļa laukumu, lai atrastu staļļa saimnieku, kurš rūpējas par zirgu. Viņam būs skumji, redzot, kā Uma dodas prom (pasakiet viņam, lai dialoga laikā atrod citu novirzīšanos, lai no Geralta dzirdētu dažas interesantas izklaides metodes). Pēc tērzēšanas pārņems kāda aina, un Džeralts aizvedīs Umu uz Kaer Morhen ... ar līkumu uz Karalisko pili, protams.

Kad jūs atgūsit kontroli pēc ierašanās raganu cietoksnī, jums tiks parādīti trīs mērķi, kas izraisa apakšuzdevumus un kurus var izpildīt jebkurā secībā. Visi trīs ir jāpabeidz, lai virzītu šo stāsta meklējumu.

Mērķis: Palīdziet Yennefer salabot megaskopu

Ejiet pa galveno zāli un augšup pa torni, lai atrastu Jenniferu, kas zvēr pie sava megaskopa. Man ir bijušas tādas dienas.

SUBQUEST: Traucējumi

Ieteicamais līmenis: N/A (nav uzskaitīts)

Mērķis: Atrodiet un palīdziet Yennefer

Tam vajadzētu būt jau pabeigtam, aktivizējot šo apakšvaicājumu.

Mērķis: Atrodiet maģisko traucējumu avotu, izmantojot potesaquisitor

Pēc tam, kad esat ieguvis potenciālo kvestoru no Yennefer, nolaidieties no torņa un dodieties atpakaļ uz galvenās zāles zonu, kur strādā Lamberts, Eskels un Vesemīrs. Jūsu meklētais priekšmets atrodas kastē blakus būrim blakus Vesemiram (bumbas kastes iekšpusē).

Mērķis: Atgriezties Yennefer

Mērķis: informējiet Yennefer, ka esat novērsis traucējumu avotu

Kāpiet atpakaļ pa kāpnēm uz torni un informējiet Yennefer, ka līnija tagad ir skaidra (ugh, iezvanpieeja). lai viņa varētu sazināties ar namiņu. Runājiet ar kontaktpersonu ar Yennefer, lai uzzinātu dažas lietas un pabeigtu šo apakšjautājumu.

Beigt apakšvaicājumu

Mērķis: Runājiet ar Lambertu par došanos uz elementu loku

Jums vajadzētu atrast Lambertu galvenās zāles vidū, runāt ar viņu, lai aktivizētu vēl vienu apakšvaicājumu.

SUBQUEST: Pēdējais izmēģinājums

Ieteicamais līmenis: 19

Mērķis: Sekojiet Lambertam

Pēc sarunas beigām Lamberts būs izslēgts. Sekojiet viņam ārā no galvenās zāles un caur milzu caurumu cietokšņa sienā. Taka pēc viņa pa taku un līstēm. Pa ceļam jums uzbruks trīs vai četru harpiju grupa, tomēr tiem nevajadzētu radīt lielus draudus vāju uzbrukumu dēļ. Izmantojiet arbaletu vai vieglus uzbrukumus, lai notriektu tos zemē, pirms pabeidzat tos ar zobenu vai tūlītēju finišētāju (tas reizēm izraisīs sitienu). Pēc kaujas atsāciet sekot Lambertam, līdz sasniegsiet sabrukušu būdu ezera krastā.

Mērķis: Atrodiet laivu

Pēc sižeta sāciet iet pa mini kartē atzīmēto taku.

Piezīme. Pārbaudot šeit atrodamo slīcēja līķi, tiks atvērts sānu uzdevums - Monster Slayer

Nelielā attālumā atradīsit apļveida meklēšanas apgabalu mini kartē. Ievadiet to un dodieties uz ūdens malu, kur atradīsit piecus slīcējus, kas sargā pazudušo laivu. Grieziet un sagrieziet savu ceļu cauri mobam kā parasti, līdz tie visi ir nokrituši. Kad pēdējais slīcējs nokritīs, no dubļiem pacelsies ūdens lupata un uzbrūk. Sagrieziet to šķēlēs, un tiks aktivizēta aina, kurā Džeralts un Lamberts iekāpj laivā.

Mērķis: Brauciet pāri ezeram kopā ar Lambertu

Klausieties dīkstāves sarunu, kad pāri šķērso ezeru. Tālākajā pusē jums tiks dota izvēle - steigties palīgā kādam, kas sauc palīdzību, vai ignorēt viņu.

Neobligāts mērķis: pārbaudiet, no kurienes nāk zēna balss

Izrādās, ka balss bija tikai ilūzija, ko izraisīja trijnieks google. Foglets rīkojas līdzīgi kā vītņi, pazūd un uzbrūk no aizmugures. Izmantojiet quen, lai pasargātu sevi no uzbrukumiem mugurai, vai yrden zīmi, lai atklātu slēptos fogtus atbildes triecienam. Kad trešā migla ir mirusi, atgriezieties alas grīvā, kur atradāties iepriekš.

Mērķis: Ieejiet alā

Alu tīkls ir diezgan lineārs (neskatoties uz sākotnējo izskatu). Noteikti meklējiet alās izkaisītas lādes, jo ir atrodamas dažas diagrammas (viena atrodas apgaismotajā zonā blakus Old Speartip alas aizmugurē. Jums būs jāuzkāpj pa vairākām malām un jāizmanto Aard zīme sprādziens cauri dažiem kritušiem klinšu krāvumiem, kas kavē jūsu ceļu, progresējot.

Ja vēlaties, varat cīnīties ar veco šķautni (esiet gatavs tikt galā ar 20. līmeņa ciklopiem), bet viņš pēc nāves neko īpašu nemet, tāpēc jūs, iespējams, vēlēsities viņu ignorēt. Pabeidziet, sekojot mini kartes takai augšējā galotņu malā un izejiet no alas.

Mērķis: nokļūt elementu lokā

Kad esat atkal ārā, sāciet iet pa netīrumu ceļu gar klints malu un augšup pa kalna nogāzi. Dažus simtus jardu augšup pa taku, jūs redzēsit, ka troļlis no jums attālinās. Drīz pēc tam parādīsies aina, kurā troļļu grupa sāks mētāt akmeņus pie Geralta un Lamberta.

Mērķis: meklēt patvērumu tunelī

Kad atgūsit kontroli, skrieniet pa mini kartes norādīto taku uz tuvējo tuneļa ieeju. Iekļūšana iekšā pasargās jūs no troļļa šāviņiem.

Mērķis: pārvarēt aizsprostojumu

Aard ... sprādziens ... vairs nav aizsprostojumu (vai arī jūs varat vienkārši uzkāpt tam pāri un būt par penīti uz Lambertu). Kāpt ārā no tuneļa, lai stātos pretī troļļiem, kuri uzbruka agrāk.

Mēs atstāsim savus zobenus. Atgriezieties pēc viņiem vēlāk - troļļi ļauj jums mierīgi iet garām
Tas nenotiks - cīnies ar troļļiem

Mērķis: nokļūt elementu lokā

Jebkurā gadījumā, tiklīdz esat ticis galā ar troļļiem, sekojiet takai uz augšu, lai beidzot sasniegtu elementu loku.

Mērķis: aizdedzināt lāpas ap altāri

Mērķis: novietojiet filtilaktūru uz altāra

Vienkārši iededziet visas četras lielās metāla kronšteinus uz altāra un mijiedarbojieties ar akmens altāri (starp svecēm), lai noliktu filctēriju un izraisītu ainu ar Lambertu. Kad rituāls būs beidzies, jūs atgūsit zobenus no troļļiem (vai nē, ja jūs ar tiem cīnījāties) un saņemsiet dialoga iespēju, lai ātri atgrieztos Kaer Morhen vai dotos atpakaļ. Kad esat atgriezies turētavā, apakšuzdevums ir beidzies.

Beigt apakšvaicājumu

Mērķis: Atrodiet Eskelu un palīdziet viņam nomedīt dakšu asti

Dodieties uz paceļamo tiltu pie ieejas Kaer Morhen, kur mini kartē pamanīsit dzeltenu meklēšanas loku.

PRIEKŠMETS: Iedzīvot dakšu asti ...

Ieteicamais līmenis: 19

Mērķis: meklējiet Eskela pēdas netālu no ieejas Kaer Morhen, izmantojot savas raganas sajūtas

Kamēr atrodaties dzeltenajā aplī, izmantojiet savas maņas, lai pārbaudītu netīrumu ceļu pie kājām un pārbaudītu uz tā esošos naga nospiedumus.

Mērķis: sekojiet Eskela zirga atstātajām pēdām, izmantojot raganas maņas

Pārlēkt zirgam mugurā un gānīties pa taku, turot raganas maņas aktīvas, lai sekotu Eskela pēdām. Jums vajadzētu sekot tam pa taku, šķērsot upi un pēc tam neilgi pēc tam nogriezties no netīrumu takas krūmājā. Turpiniet sekot sliedēm augšup pa kalna nogāzi, līdz sasniedzat Eskela nometni un atrodat viņa zirgu.

Mērķis: Izpētiet Eskela zirga apkārtni, lai atrastu pēdas, izmantojot raganas maņas

Piezīme: Jūs varat uzņemt kādu uzlabotu drakonoīdu eļļu no pudeļu kaudzes uz segas. Šīs eļļas pielietošana ieročam drīz palīdzēs cīņā pret dakšu asti.

Tieši Eskel zirga priekšā jums vajadzētu pamanīt Eskel pēdas, kas ved prom un tālāk kalnā.

Mērķis: paskatieties apkārt, lai uzzinātu vairāk Eskela atstātās dziesmas, izmantojot raganas maņas

Ja uzmanīgi sekojat pēdām, jūs redzēsiet, ka tās ved uz koka pamatni, pret kuru kaza berzējās. Pārbaudiet koku, lai uztvertu kazas smaržu.

Mērķis: sekojiet smaržai, izmantojot raganas maņas

Pēc kazas spalvu smaržas gaisā parādīsies peldoša smakas taka, kas ved augšup pa akmeņaino nogāzi. Sekojiet tam līdzi (ceļā tiekot galā ar nelielo vilku grupu).

Mērķis: sekojiet Eskela pēdām, izmantojot raganas maņas

Piezīme: ja jūs vēlaties uzklāt drakonīdu eļļu cīņai ar dakšu, pārliecinieties, ka to lietojat, pirms pārāk tuvojaties kazītei.

Pēc tam, kad esat atkal atradis Eskela taku, sekojot smaržai, tuvojieties pūstošajai āzei, kas takas beigās piesieta pie mieta, lai atrastu Eskelu.

Mērķis: cīnies ar dakšu asti

Pēc īsas sarunas ar Eskelu laiks iet uz priekšu un parādīsies dakša. Laiks cīņai. Dakšas ir neaizsargātas pret Zelta Oriole mikstūru, Grapeshot bumbu, Draconid Oil (kas jums vajadzētu būt) un aarda zīmi. Jūs varat izmantot aarda zīmi, lai atsistu vai notriektu dakšu asti, ja tā ir pietiekami spēcīga. Izmantojiet ātrus gaismas uzbrukumus (trāpot vienu vai divas reizes), pirms atkāpjaties no dakšas postošā pretuzbrukuma.

Ja dakša ir vērsta uz Eskeli, jūs varat saņemt dažus smagus sitienus bez liela riska, tāpēc izmantojiet šo iespēju, ja tā notiek. Tiklīdz dakšas aste būs samazināta līdz mazāk nekā pusei veselības, tā lidos, lai laizītu savas brūces.

Mērķis: Dzeniet dakšu asti

Sāciet skriet izplūstošā dakšas astes virzienā, sekojot mini kartes kartei.

Mērķis: sekojiet dakšu asiņu pēdām, izmantojot raganas maņas

Kad dakša vairs nav redzama, jums būs jāseko asinsvadam, ko tā atstāja. Pārejiet uz dzelteno meklēšanas apgabalu mini kartē un ar maņām pārbaudiet asins izšļakstīšanos, lai atkal paņemtu taku. Brauciet augšup pa akmeņaino taku un pēc tam lejup pa kalna otru pusi, līdz nogriežaties uz dzegas, no kuras paveras skats uz netīrumu celiņu zemāk, un atrodiet ieeju dakšas astē.

Mērķis: Atrodiet un nogaliniet dakšu asti

Dodieties alas dziļumos, līdz jums ir jākāpj augšup pa dzegu netālu no dziļākās vietas. Kad jūs sasniedzat šo vietu, dakša gaida jūsu priekšā. Atjaunojiet taktiku, kuru izmantojāt, cīnoties ar to agrāk, lai ātri samazinātu atlikušo veselību un pabeigtu to. Pēc tam jūs iegūsit Yennefer mugurkaula šķidrumu.

Mērķis: Atgriezties pie Kaer Morhen

Atstājiet alu tā, kā jūs ieradāties, un, tuvojoties zirgiem pie ieejas, Esels izaicinās jūs uz sacensībām.

Mērķis: pārspēt Eskelu atpakaļ uz Kaeru Morhenu

Kaer Morhen ir diezgan tālu, bet, ja jums ir segli, kas uzlabo zirga izturību, jums vajadzētu būt iespējai sasniegt tvertni, nesaskrienot. Sarežģītākā sacensību daļa ir šķērsot šauro koka tiltu tieši pirms finiša līnijas. Esmu mēģinājis šīs sacensības pāris reizes, un katru reizi, kad Tuaiks tuvojās tiltam, Roaks automātiski apstājās, ļaujot Eskelam steigties garām un uzvarēt. Tātad, ja jums izdodas tikt pāri viņam, labi darīts.

Beigt apakšvaicājumu

Mērķis: Pavadiet vakaru kopā ar citiem burvjiem

Gventa karte: dzeršanas sesijas laikā jūs varat izaicināt pārējos raganus uz Gventas spēli. Uzvarot, jūs saņemsiet Triss Merigold karti.

Ieejiet galvenajā zālē un ejiet pie galda pie ugunskura, lai aktivizētu garu dialoga ainu ar vairākām iespējām (tās neko neietekmē, bet dažas atbildes ir diezgan smieklīgas, it īpaši filmas 'Es nekad neesmu ...' laikā. dzeršanas spēle un megaskopa aizbēgšana). Noskatieties, kā piedzēries pulcējas vakarā, liekot viņiem darīt visu, līdz Eskelam neizdodas atgriezties ar vairāk alkohola (kā viņš uzdrošinās).

Mērķis: Atrodiet Eskelu, izmantojot raganas maņas

Takai ir viegli sekot (neskatoties uz iereibušā ekrāna efektiem), sekojiet tai līdz halles galvenajām durvīm un tad ārā un pa kreisi, lai atrastu Eskelu guļam uz zemes. Pēc viņa atrašanas jūs varat piedalīties megaskopa krāpšanās vai vienkārši iet gulēt. No rīta visi ir gatavi un gatavi ķerties pie Umas lāsta noņemšanas. No otras puses, Geralts, iespējams, vienkārši vēlas palikt gultā.

SUBQUEST: Va Fail, Elaine

Ieteicamais līmenis: 19

Mērķis: savāc nepieciešamās sastāvdaļas un uzvāra zāļu novārījumus

Yennefer sniegs jums recepti, tāpēc noņemiet sastāvdaļas no blakus esošā galda un izmantojiet alķīmijas cilni, lai pagatavotu nepieciešamās mikstūras.

Mērķis: Atnesiet Yennefer dziru

Dodieties atpakaļ uz vietu, kur Uma noteikti izraisīs nākamo ainu. Tās laikā jums tiks lūgts ievadīt mikstūras (secībai nav nozīmes). Dariet to un pēc tam noskatieties, kā norisinās pārējā aina, kad tiek atklāta Umas patiesā identitāte.

Beigt apakšvaicājumu

Kad aina beidzas un jums ir jauna informācija par Ciri atrašanās vietu, meklējumi ir beigušies.