Stāsts 04 - Pakts ar Raisu

04 STĀSTS - Pakts ar Raisu

Pērciet antizīnu no Rais

No galvenās mītnes telpas, kur beidzās pēdējā stāsta misija, nolaidieties tornī liftā.

Iepazīstiniet sevi ar Raisu

Kad nokļūsit pirmajā stāvā, mērķis kļūs par “ievadu”. Nolaidieties un atstājiet torni, lai sāktu garo pārgājienu uz Raisa bāzi. Šķērsojiet nemirstīgo reljefu, sekojot kvesta ikonai savā kartē, līdz beidzot nonāksit pie vārtiem.

Stāviet uz kāda no blakus esošajiem mikroautobusiem pēc dialoga uzsākšanas ar kādu no vārtu sargiem. Kad viņš ir beidzis runāt, leciet pāri žogam un ejiet nocietinātajā ēkā, lai satiktu pašu baiļu izraisītāju.

Saņemiet savus uzdevumus no Karima

Pēc šī jaukā mazā displeja jūs varat paņemt nazi no skatuves pie galda, ja jums ir nepieciešams papildu ierocis. Oho, šim puisim šeit ir ellīgi daudz gaisa pilienu kastes. Ejiet pie tuvējām durvīm un dodieties iekšā cietoksnī. Karims atradīsies pie klēpjdatora tikai nedaudz pa gaiteni. Runājiet ar viņu, lai uzzinātu, ko Raiss vēlas, lai jūs darītu.

Sazinieties ar GRE

Laiks atjaunināt GRE par jūsu progresu saistībā ar Raisu. Atstājiet cietoksni un uzkāpiet līdz aizmirstībai, lai sazinātos ar radio.

Atrodiet telekomunikāciju antenu

Un pēkšņi Dying Light virza Far Cry sēriju. Mērķis ir doties uz tuvumā esošo antenu un to uzvilkt, lai pastiprinātu radiosignālus šajā apgabalā. Tomēr ir dažas lietas, kas jādara, lai tas notiktu.

Ieslēdziet antenas galveno strāvu

Ierodoties, veltiet dažas sekundes, lai noskaidrotu situāciju. Visticamāk, tornī pie pamatnes viesosies kāds muļķis un vairāki kodēji (parastie zombiji). Iesaistīties šausmās tuvcīņas cīņā ar citiem apkārtējiem ienaidniekiem ir gandrīz garantēts nāves sods. Tuvumā atrodas vairākas sarkanas mucas, ja jums ir kādi šāviņu ieroči vai jūs varat izvilināt grupu prom no mazās būda un ātri atvērt rullīšu durvis.

Mēģinot to atvērt, parādīsies jūsu pirmais (rakstītais) krupja ienaidnieks. Domājiet par to kā spitter no Left 4 Dead spēlēm. Šie īpašie inficētie var uzvilkt skābes bumbiņas pret jums, nodarot ievērojamus skābes apdegumu bojājumus.

Tie ir arī diezgan sasodīti precīzi, tāpēc ir svarīgi aizsegt starp sevi un krupi. Labā ziņa ir tā, ka krupji ir diezgan trausli. Ja esat pietiekami tuvu, varat tos sasteigt ar tuvcīņas ieroci, un tiem vajadzētu nolaisties tikai dažās šūpolēs.

Kad esat atguvis kontroli pēc krupja parādīšanās, ātri riņķojiet apkārt un uzkāpiet, lai steidzīgi runcētu. Tam vajadzētu ātri par viņu rūpēties, samazinot kaitējumu, ko var radīt viņa skābes uzbrukumi. Dumjš un kodēji, iespējams, jau ir atgriezušies, tāpēc jums būs atkal jānovērš viņu uzmanība, ja jūs tos nenogalinājāt agrāk.

Atveriet veltņa durvis, un iekšpusē atradīsit vairāk urbjmašīnu. Atkarībā no situācijas jūs varat arī viņus pievilināt vai vienkārši steigties un nogalināt. Drošinātāju kārba ir atvērta pie sienas iekšpusē. Kad esat pagriezis slēdzi, lai ieslēgtu galveno strāvu, ir pienācis laiks mērogot antenu.

Meklējiet raidītāja kārbu antenā

Labākais veids, kā sākt kāpšanu, ir no zilā furgona jumta pie pamatnes. Pārlēkt no tā uz augšu uz dzeltenās un melnās krāsas stieņiem un stiepļu sietu. Turpiniet metināt metāla konstrukciju, sekojot dzeltenā un melnā krāsā ievietotajiem metāla gabaliem. Pacelieties, līdz atrodaties vienā līmenī ar marķieri, lai atrastu raidītāja kārbu.

Ieslēdziet raidītāju

Atveriet lietu, lai atrastu. Ak, es domāju, ka es zinu, kāda ir problēma.

Pārbaudiet otro antenu

Jā, laiks visu darīt vēlreiz. Paņemiet zipline šajā līmenī uz ziemeļaustrumiem. Vai virve daudz dedzina? Kad esat nokļuvis zālē, dodieties uz otro metāla konstrukciju.

Par laimi, otro antenu uztur daži izdzīvojušie, tāpēc vieta šoreiz nav pilna ar zombijiem. Lai nokļūtu metāla tornī, jums jālaižas no klintīm mazās klints augšpusē, no kuras paveras skats uz žogu, un jāķeras pie pašas antenas metāla loksnēm.

Ieslēdziet raidītāju

Kad esat uz metāla torņa, jums būs jāatkārto kāpiens, ko veicāt iepriekš. Šī antena ir nedaudz grūtāk orientējama, tāpēc, pārvietojoties uz augšu, noteikti uzmanīgi meklējiet kāpšanas un satveršanas vietas. Kad esat sasniedzis raidītāja kārbu, atveriet to. Gods, tas joprojām ir neskarts. Pagrieziet šo slēdzi, lai beidzot sasniegtu šo nepatīkamo mērķi.

Saņemiet samaksu no Rais

Tagad ir pienācis laiks atgriezties Raisa kompleksā par savu samaksu. Atgriezieties ceļojumā, lai redzētu mūsu mīļoto psihopātu.

Runājiet ar Raisu

Runājiet ar pozitīvi burvīgo kolēģi (minionu rokas tiek pārdotas atsevišķi).

Sazinieties ar GRE

Kāds pārsteigums. Izskatās, ka darāmā vēl ir. Atgriezieties iepriekš apmeklētajā kontakta vietā, lai veiktu radio zvanu.

Veikt pikapu pie Jaffar's Wheelstation

Tagad mēs esam pie izspiešanas. Izcili. Šķērsojiet zombiju skartās zemes uz citu izdzīvojušo nometni. Leciet no mazās rampas blakus žogam, lai nokļūtu iežogojumā.

'Pārliecināt' Džafaru

Vienā no darbnīcu zonām runājiet ar Džefaru par Raisa samaksu. Nu, tas gāja gludi.

Iepazīstieties ar kurjeru pie tuneļa ieejas

Pa ceļam uz kurjeru, ar jums sazināsies Brekens. Šķiet, ka tornī viss pasliktinās. Nolieciet pedāli pie metāla un sacensties par ieeju tunelī. Ierodoties tumšajā zonā, marķieris jūs novedīs pie metāla durvīm tuneļa malā. Atveriet to un sekojiet gaitenī līdz sarkanām durvīm.

Pasveiciniet spēles pirmo bumbvedēju. Šie pašnāvnieciski inficētie darbojas kā sprādzieni staigājot, tāpēc noteikti ievērojiet distanci, ja to redzat. Vislabākā stratēģija parasti ir tos noņemt, metot ieročus vai ieročus, lai pārliecinātos, ka tie uz jums nesprāgst. Spridzinātāji nodara milzīgus postījumus, ja tie eksplodē blakus jums. Viņiem ir šķebinošs ieradums parādīties tavā ceļā, kad tu sprinti apkārt un uzspridzini sejā, un tu uzreiz nogalini.

Veiciet otro pikapu Zvejnieku ciematā

Pēc sižeta beigām atstājiet tuneļa nelielo sānu telpu un izejiet no tālākās puses. Ciemats, kas jums jāatrod, būs nelielā attālumā no kalna.

Aizveriet vārtus un atbrīvojiet ciematu no inficētajiem

Jūs ieradīsities ciematā, lai atrastu to, ka tas pulcējas ar undead. Lai iztīrītu ciematu, jums jānovērš visi inficētie ciemata teritorijā, kā arī jāaizver vārti pie ieejas, lai novērstu iekļūšanu. Sāciet ar vārtiem. Izmantojiet maskēšanās vai uzmanības novēršanas priekšmetus, piemēram, petardes, lai pārbīdītu nemirstīgos no vārtiem, kamēr lecat lejā un aizverat tos.

Atkāpieties uz jumtiem, lai atvilktu elpu, un pēc tam mēģiniet paņemt vientuļos zombijus pa vienam, bēgot uz jumta, kad daudzi pietuvojas. Turpiniet tos nomākt, un galu galā jūs atkal padarīsit ciematu drošu.

Meklējiet būdās vadītāju

Durvis, kuras meklējat, atrodas veikala otrajā stāvā, uzsitot uz tām, lai atklātu nometnes vadītāju Gurselu. Mazliet draudzīgi tērzējiet ar viņu un viņa sievu? Meita? Nejaušs svešinieks? Es nezinu. Pēc tam jūs saņemsiet otro maksājumu par Raisu.

Veiciet trešo pikapu prāmju ostā

Par laimi, trešais galamērķis atrodas diezgan tuvu Zvejnieku ciematam. Lēciens žogam un atkal dodieties uz marķieri.

Runājiet ar Morganu

Tuvojoties prāmju ostai, jums tiks uzdots runāt ar nometnes vadītāju Morganu. Ieejiet un runājiet ar viņu par trešo maksājumu.

Atgrieziet maksājumus garnizonam

Jā, beidzot mums ir visa nauda Raisam (vai tas ir tikai man, vai arī šī šķita īpaši gara stāsta misija?). Laiks atgriezties, lai to nodotu Raisam. Vēlreiz sekojiet marķiera krosam atpakaļ uz Raisa bāzi. Ak, un, starp citu, tornī kļūst ļoti slikti.

Atrodiet trūkstošo patruļu

Kas? Tu laikam mani joko. Nopūta. Patruļa pazuda degvielas uzpildes stacijā nekurienes vidū. Esiet ļoti piesardzīgs, tuvojoties patruļsarga ķermeņiem, jo ​​izdzīvojušais uz degvielas uzpildes stacijas jumta atklās uguni ar šauteni, kad nokļūsit pārāk tuvu, nodarot sāpīgus bojājumu gabalus.

Labākais veids, kā ar viņu tikt galā, ir riņķot apkārt klints virsotnei aiz degvielas uzpildes stacijas un veikt lēcienu uz degvielas uzpildes stacijas augšējā sarkanā gofrētā dzelzs jumta. Nekavējoties nolaidieties uz betona jumta, kas atrodas zemāk, un sāciet nošaut ellē iebrucēju.

Meklējiet aploksni ar rasējumiem

Kad viņš ir miris, varat uzkāpt degvielas uzpildes stacijā un apgalvot to kā drošu māju, pirms atgriezties, lai pārmeklētu līķus ārā. Tagad, kad nav traka ieroča, uzdevumam vajadzētu būt daudz vienkāršākam. Apgāž tos un galu galā atradīsi to, kas slēpj vajadzīgo aploksni.

Saņemiet samaksu no Rais

Atkal nogādājiet to garnizonā, lai beidzot izpildītu Raisa prasības. Darbs padarīts.

Atrodiet privātu vietu, kur sazināties ar GRE

Kāpiet līdz parastajai vilciena vagona pieņemšanas vietai, lai vēlreiz aprunātos ar pārraugiem. Acīmredzot jūs neesat ļoti apmierināts ar viņiem.

Piegādāt izdzīvojušos tornī ar antizīnu

Laiks nogādāt šo dārgo antizīnu atpakaļ tornī. Karstā pēda to tur un pacelties uz augšējiem stāviem, lai skatītos ainu, un pēc tam vēl vienu, kad ieejat štāba telpā. Beidzot misija beidzas.