Skullgirls līmeņu saraksts

Vai nezināt, kuri ir labākie Skullgirls cīnītāji? Lūk, galvenais Skullgirls līmeņa saraksts, kas sniedz pārskatu par spēles labākajiem cīnītājiem.

AutorsSemjuels Stjuarts 2022. gada 12. februāris pirms 2 nedēļām Skullgirls līmeņu saraksts

Skullgirls ir tieši tur, kad mēs runājam par lieliskām 2D cīņas spēlēm. Tam ir lieliska animācija, stabila mehānika un labi līdzsvaroti cīnītāji.

Viena lieta, kas ir arī spēlei, ir īpaša konkurences aina. Šī iemesla dēļ mēs esam izveidojuši sarakstu, kurā katrs Skullgirls cīnītājs ierindojas no labākā līdz sliktākajam.

Jāsaka, ka katrs cīnītājs spēlē ir lieliski izstrādāts un līdzsvarots. Katru cīņu vienmēr nosaka spēlētāja prasmes kopā ar cīnītāja spēku. Atcerieties to, aplūkojot šo sarakstu.

Tagad, kad tas ir ārpus ceļa, nirsim iekšā.

Piezīme: katrs cīnītājs ir nejauši sakārtots savā attiecīgajā līmenī.

Satura rādītājsRādīt

S-līmenis

Skullgirls līmeņa saraksta S līmenis

Labākie cīnītāji spēlē. Viņu arsenālā ir vairāki labi rīki, kas palīdz nodrošināt uzvaru.

CīnītājsApraksts
DubultsKur mēs vispār sākam ar Double? Viņai ir tik daudz rīku, kas palīdz cīņā. Viņa ir arī viegli lietojama, ņemot vērā, cik spēcīga viņa ir.

No tehniskā aspekta Dubults drošā atiestatīšana ļauj viņai mīkstināt sodu cīņās. Viņai ir labi zonēšanas rīki, lai spēlētu neitrālus, un trakas kombinācijas, kuras var arī sajaukt.
SmadzenesCerebella ir konkurētspējīga cīnītāja sapnis. Viņai ir rāmja priekšrocības lielākajā daļā kustību. Viņas uzbrukumi sit smagi un ļoti grauj pretinieci. Viņu ir grūti apgūt, jo viņa paļaujas uz cīņu.

Viņa ir arī lēna, taču viņai ir arī labi mobilitātes rīki – ja tas ir jēga. Jums būs jāpieliek daudz pūļu, lai apgūtu šo cīnītāju. Tomēr, tiklīdz to izdarīsiet, jūs saņemsiet lielu atlīdzību.

A-līmenis

Skullgirls līmeņa saraksta A līmenis

Lieliski cīnītāji, kas var gūt vairākas uzvaras. Viņi nav līdzvērtīgi S līmeņiem, taču viņiem joprojām ir labas izredzes dominēt mačā, ja tos kontrolēs pienācīgs spēlētājs.

CīnītājsApraksts
BigbendsIr iemesls, kāpēc jūs vienmēr redzat bigbenda spēlētājus tiešsaistē. Viņš ir tik labs. Viņš ir lēns un liels mērķis, taču tam nav nozīmes, jo viņš ir izturīgs un viņa uzbrukumi trāpa kā kravas automašīna.

Bigbenda spēlētāji, iespējams, vēlas izmantot superbruņas, kas viņam ir dažos savos uzbrukumos. To izmantošana nozīmē pretinieka iebiedēšanu pakļautībā. Viņam ir atvairīšanas mehāniķis, kas ir lielisks, bet grūti izpildāms, īpaši pret labiem spēlētājiem.
PāvsPāvs ir kaitinošs cīnītājs. Tā tas ir ar jebkuru zonētāju, un Pāvs tik labi iederas šajā lomā. Viņas vidējas un garas kustības ir spēcīgas un nomācošas. Viņa var sevi aizstāvēt arī tuvu.

Pāvs cieš no mobilitātes trūkuma, taču, ja atlīdzība ir viņas pašreizējās prasmes, tas ir kompromisa vērts.
BeovulfsLabākais bojājumu rezultāts spēlē: pārbaudiet. Pārsteidzoši sajaukumi: pārbaudiet. Beovulfs ir labs, jo viņam ir liela kontrole pār pretinieku. Viņa cīkstēšanās un cīņas kustības, ja tās tiek izpildītas precīzi, var nekavējoties izsist ienaidnieka impulsu.

Viņa ažiotāža mehāniķis ir papildu rīks jūsu somā, taču tā apguve prasa vairāk pūļu, salīdzinot ar citiem cīnītājiem.

B līmenis

Skullgirls līmeņa saraksta B līmenis

Tie ir lieliski cīnītāji, taču tiem ir daži trūkumi, kas viņiem traucē augsta līmeņa sacensībās. Spēlētājiem būs jāstrādā vairāk, ja viņi vēlas dominēt, izmantojot šos cīnītājus.

CīnītājsApraksts
MeitaFilia ir spēcīga, iesācējiem draudzīga cīnītāja, pateicoties viņas rushdown cīņas stilam un neticamai mobilitātei. Viņas uzbrukumi ir ātri un neparedzami. Viņai ir arī instant air dash UN gaisa domuzīmes atcelšana - abi ir neticami noderīgi jebkurā cīņā.
Fortūnas jaunkundzeTāpat kā Filija, Fortūnas kundze ir veikla cīnītāja, kas var sodīt pretiniekus ar savu steidzīgo cīņas stilu. Viņa atšķiras, pateicoties izbīdāmajām ekstremitātēm un lādiņu iespējām.

Fortūnas kundze tradicionālajam tuvcīņai pievieno zonējumu un leļļu mehāniku. Rezultāts ir stabils cīnītājs ar stabilu mehāniku.
FukuaJa esat Filia galvenais, bet vēlaties mazliet sajaukt lietas, Fukua ir paredzēta jums. Viņiem ir līdzīgas kustības (tas ir jēga, jo Fukua ir klons), taču viņu spēles stili ir pietiekami atšķirīgi, lai pretinieki tiktu aizsardzībā. Iesācējiem Fukua ir dubults lēciens, nevis gaisa domuzīme.

Ne visai labi, taču viņa to kompensē ar daudz labākiem zonēšanas rīkiem, kas ir viņas rīcībā. Fukuai trūkst aizsardzības potenciāla, tāpēc viņa ierindojas B līmenī.
ValentīnaValentīnu vairs neizmanto daudzi cilvēki. Tomēr viņa joprojām ir laba izvēle. Viņa ir tipiska nindzjas varone, kura izmanto ātrus uzbrukumus un trakas gaisa kombinācijas, lai gūtu dažas uzvaras.

Diemžēl visam šim ātrumam ir jāmaksā. Valentīna uzbrukumi ir neticami vāji. Ja vēlaties paņemt milzīgu daļu no ienaidnieces veselības, jums smagi jāstrādā, lai uzturētu viņas kombinācijas.

C līmenis

Skullgirls līmeņa saraksta C līmenis

Šie cīnītāji neizceļas, taču tiem nav arī acīmredzamu trūkumu.

CīnītājsApraksts
SquiglySquigly rīcībā ir visi rīki, kas nepieciešami, lai uzvarētu. Problēma ir tāda, ka katrai šķietami labajai viņas kvalitātei ir pievienots kāds izmantojams trūkums. Jā, viņai ir spēcīgas zonēšanas spējas, taču šie uzbrukumi ir lēni. Viņai ir labas kombinācijas, taču to izpildei nepieciešama precizitāte un zināšanas par viņas nostāju.

Kopumā Squigly panākumi ir pārāk atkarīgi no tā, cik daudz laika spēlētāja iegulda, lai apgūtu savu rīku komplektu.
ParasoulParasula popularitāte ir saistīta ar viņas dzīvotspēju kā palīgu. Tomēr viņa pati par sevi ir tikai vidusmēra cīnītāja. Viņai ir labas kustības, bet viņas šausmīgā mobilitāte, it īpaši gaisā, ir milzīgas darījumu lauzējas.

Viņa ir ļoti tehniska cīnītāja — paļaujas uz precīziem slazdiem, slīdkalniņiem un iestatījumiem, kas iesācējiem var būt pārāk daudz.
ElīzaUzklausiet mūs par šo. Elīza ir spēcīga, bet tikai tad, ja to izmanto iesācēji pret iesācējiem. Viņa ir patiešām viegli lietojama, ņemot vērā, cik lielu kaitējumu viņa var nodarīt. Šķiet, ka viņa ir OP cīnītāja, taču ne reizi vien jūs pret viņu spēlējat dažas spēles.

Sacensību spēlēs spēles veterāni var viegli atrast veidus, kā pretoties viņas kustībām. Neskatoties uz to, ka viņai ir piesaistīti vairāki dažādi mehānismi, viņa joprojām jūtas viendimensionāla.

F-līmenis

Skullgirls līmeņa saraksta F līmenis

Sliktākie cīnītāji, ko izmantot sacensību spēlē. Viņiem trūkst instrumentu, un to apgūšana prasīs daudz laika un pūļu. Izmantojiet tos, ja vēlaties izaicinājumu.

CīnītājsApraksts
SāpratsPainwheel tiek reklamēts kā antenu meistars, taču viņas sniegums to nemaz nepierāda. Viņas panākumi ir atkarīgi no viņa veiktajām piespēlēm un no tā, cik labi spēlētāja rada iespējas viņas sajaukšanai.

Tomēr nepārprotiet mūs, Painwheel ir zvērs, ja aiz kontroliera esat izcils talants. Pretējā gadījumā viņa gandrīz vienmēr atrodas neizdevīgā stāvoklī.
Robo-FortūnaRobo vienkārši nav tādu rīku kā citiem šī saraksta cīnītājiem. Viņai ir slikti bojājumi, vāja aizsardzība un tikai izmantojama mobilitāte.

Viņas labākā īpašība ir zonēšanas spēja, kas kļūst pārāk paredzama, jo vairāk jūs to redzat.

Jums varētu patikt arī šie