Secība 08 - Atmiņa 03: Marooned

Neobligāti mērķi:

  • Āda 3 dzīvnieki
  • Gaisa slepkava Vane

Pēc ainas jums būs jāatrod Vane. Pirmās lietas vispirms; uzkāpiet blakus esošajā skatu punktā un veiciet sinhronizāciju, lai notīrītu karti. Pēc tam savāc divas lādes uz rietumiem un ziemeļaustrumiem no skatu punkta, un vēstījumu pudelē (noslēpums) tālāk uz ziemeļaustrumiem.

Ja jums ir dārgumu karte, kas norāda uz šīs salas koordinātām (502,44), jūs atradīsit dārgumu trīs kokosriekstu koku vidū pie klints plāksnes un uz dienvidiem no vraka/skatu punkta.

Jūs varat iegūt šo karti, spēlējot Kenway's Fleet tiešsaistes spēli. Tam var piekļūt no jūsu kabīnes džekā. Misijas ir vai nu tukšs pagrabs (Austrumu Britu kolonijas), vai Skarlatina (Austrumkanāda)

Tagad ieejiet ceļā uz mežu un pa ceļam uzkāpiet kritušā koka stumbrā. Pārlēkt uz cita vertikāla koka stumbra un pagriezties pa kreisi, lai atrastu lādi.

Uzkāpiet tuvumā esošajos kokos, lai iegūtu animus fragmentu, un pēc fragmenta drupās izlaupiet vēl vienu lādi. Šī ir vieta, kur var medīt sarkano gaudošo pērtiķi. Atgriezieties šeit vēlāk, kad esat atguvis veco aprīkojumu.

Turpiniet iet pa galveno ceļu, lai atrastu citu animus fragmentu, kas peld virs zariem. Esiet piesardzīgs, jo šeit nārsto melns jaguārs. Paslēpies tuvējā lapotnē, lai to izņemtu, vai vienkārši nogalini to gaisā no kokiem. Pēc ādas noņemšanas varat gaidīt, līdz tas atjaunosies, lai sasniegtu izvēles mērķus. No trim šajā teritorijā esošajiem dzīvniekiem jaguārs ir vienīgais dzīvnieks, kuru varat nogalināt un ādu, izmantojot savu pašreizējo aprīkojumu.

Turpiniet iet pa galveno ceļu, līdz sasniedzat dažas senas drupas. Uzkāpiet otrajā skatu punktā, un Vane aizbēgs. Vispirms sinhronizējiet viedokli un pēc tam savāciet visus apgabala vienumus, pirms sekojat Vane.

Vēl neveiciet ticības lēcienu, kāpiet lejup uz dienvidaustrumiem un leciet pa kokiem, lai sasniegtu tuvējo animus fragmentu. Pēc tam, kad esat to saņēmis, leciet uz tuvējo dzegu, lai atrastu citu lādi.

Tālāk uz ZW no otrā skatu punkta atrodas vēl viena lāde pie dzegas. Kāpt pa drupām, lai to sasniegtu.

Sekojiet upei, un jūs sasniegsit nelielu purvu. Šeit ir krokodils, tāpēc izmantojiet kokus, lai pārvietotos. Pa ceļam jūs atradīsiet trako Vānu. Viņš sāks šaut un mest uz jums granātas. Jums ir jāpieiet pie viņa un jāpakļauj viņam, lai apturētu viņa neprātu. Jums būs jāizmanto pārsegi, jo viens krama šāviens var uzreiz izņemt visu jūsu dzīves stieni.

Kad jūs veiksmīgi nokļūsit viņa tuvumā, viņš uzspridzinās koka stumbru, uz kura viņš stāv, un atkal aizbēgs. Skrien viņam pakaļ un pagaidām ignorē kolekcionējamos priekšmetus. Vānu atradīsit citās drupās. Šoreiz tev viņš būs jānogalina. Kā vēl viens fakultatīvs mērķis jums ir viņu nogalināt. Pārejiet no vāka uz vāku, kad viņš lobē granātas. Viņš praktiski ir šāvējs, tāpēc gaidiet, ka radīsit zaudējumus, ja atrodaties atklātā vietā un viņš tēmē ar savu ieroci.

Virzieties no vāka uz vāku uz ziemeļaustrumiem un dodieties aiz drupām. Kamēr jūs jūs neredzēsit, viņš turpinās mest granātas pēdējā vietā, ko viņš pamanīja. Uzkāpiet blakus esošajā tornī stūrī, kur atrodas lāpa, un sasniedziet virsotni. Pagaidiet, kamēr viņš ielādēs savu granātu, un tad uzleciet uz viņa, lai izpildītu pēdējo sitienu. Tas pabeigs misiju. Jums ir jāatgriežas salā vēlāk, lai iegūtu pārējos kolekcionējamos priekšmetus.