S.T.A.L.K.E.R. Spēles Kārtībā

Šeit ir visas S.T.A.L.K.E.R spēles hronoloģiskā secībā ar īsu katras spēles aprakstu. Pārbaudiet šo galīgo sarakstu, lai uzzinātu vairāk par šo spēli.

AutorsSemjuels Stjuarts 2021. gada 23. aprīlis stalker spēles kārtībā

Dažām spēļu franšīzēm izdodas savākt tik lielu fanu bāzi un atstāt tik ilgstošu nospiedumu kā S.T.A.L.K.E.R. ir.

Oriģinālā spēle S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl ir klasika, kurai uz visiem laikiem būs vieta videospēļu slavas zālē. Līdz šim tā ir saņēmusi divus turpinājumus, kas abas ir stabilas spēles pašas par sevi.

Un, lai gan Clear Sky un Call of Pripyat bija vairāk saistīti ar atsevišķiem paplašinājumiem, īsts turpinājums (pagaidām zināms tikai kā S.T.A.L.K.E.R. 2) ir apstiprināts un tiks izlaists 2021. gadā.

Daudzi franšīzes fani bija ļoti priecīgi, uzzinot jaunumus, jo S.T.A.L.K.E.R. 2 sākotnēji bija paredzēts iznākt 2012. gadā, taču tā vietā tas tika atcelts tajā pašā gadā, kad seriāla izstrādes studija, GSC spēļu pasaule , tika uz laiku slēgts vairākus gadus.

Tagad studija ir atkārtoti atvērta, un izstrādātāji iedveš jaunu elpu iemīļotajā franšīzē. Taču ir pagājuši vairāk nekā desmit gadi kopš pēdējā S.T.A.K.E.R. spēle, tāpēc pastāv iespēja, ka S.T.A.L.K.E.R. 2 piesaistīs dažu spēlētāju uzmanību, kuri savulaik nesaņēma iespēju piedzīvot oriģinālu.

Tātad, ja S.T.A.L.K.E.R. bija pirms jūsu laika, lasiet tālāk, jo mēs sniegsim īsu pārskatu par visiem trim S.T.A.L.K.E.R. līdz šim izlaistas spēles!

Satura rādītājsRādīt

STALKER Černobiļas ēna

S.T.A.L.K.E.R.: Černobiļas ēna

Publicēšanas datums: 2007. gada 20. marts

Izstrādātājs: GSC Game World

Platformas: Microsoft Windows

Pirmais un ikoniskākais ieraksts sērijā. Attīstība S.T.A.L.K.E.R.: Černobiļas ēna sākās tālajā 2001. gadā, kad tas bija pazīstams kā S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost.

Sākotnēji tam bija paredzēts iznākt 2003. gadā, taču izstrāde prasīja ilgāku laiku, nekā paredzēts, un šodien pazīstamā Černobiļas ēna beidzot iznāca 2007. gadā.

Černobiļas ēnas priekšnoteikums ir diezgan vienkāršs – spēlētāja varoni, vārdā nenosaukto stalkeri, kuru dēvē tikai par Atzīmēto, no tā dēvētās nāves kravas automašīnas izglābj cits vārdā nenosaukts stalkeris, kurš apmaiņā pret samaksu nogādā viņu tirgotājam vārdā Sidorovičs. .

Marked One cieš no tolaik samērā izplatīta tropa — amnēzijas — un vienīgais, kas viņam ir, ir vienkārša instrukcija plaukstdatorā, kurā teikts: Nogalini Strelok. Tāpēc, mēģinot rast atbildes, Marked One dodas ceļojumā, lai atrastu Streloku, ceļu, kas viņu ved tikai dziļāk un dziļāk zonā.

Tagad zona ir atsvešinātības zona, kas ieskauj Černobiļas atomelektrostaciju. Tomēr S.T.A.L.K.E.R. alternatīvajā Visumā ir jāuztraucas ne tikai par starojumu.

Pati realitātes struktūra ir svārstīga, ainava ir izraibināta ar fiziku nepakļaujošām anomālijām, fauna ir mutējusies par groteskiem briesmoņiem, un vērtīgi artefakti ar dažādām pārdabiskām īpašībām ir likuši daudziem vīriešiem nelegāli iekļūt zonā, kas vēlas nopelnīt, pārdodot artefakti – stalkeri.

Černobiļas Stalker Shadow

Kas attiecas uz spēles elementiem, S.T.A.L.K.E.R. ir FPS spēle ar dažiem RPG elementiem. Nav izlīdzināšanas progresa, taču ir uzskaites sistēma, spēle ir piepildīta ar NPC, ar kuriem var mijiedarboties, un ir daži statistikas dati, kas jāpatur prātā, kad runa ir par ieročiem un aprīkojumu.

Papildus tam ir vairākas frakcijas, kurām spēlētājs var pievienoties, taču šis spēles aspekts tika īsti paplašināts tikai vēlākajos nosaukumos.

Kopumā spēle ir salīdzinoši lēna. Spēlētājam ir jārūpējas par to, kā viņi tuvojas noteiktām tikšanās reizēm, un pilnībā jāizmanto aizsegs, kad izceļas ugunsgrēki. Turklāt inventārs ir jārīkojas uzmanīgi, jo pārāk liela svara nēsāšana būtiski ierobežos spēlētāja mobilitāti.

Spēle Stalker Shadow Of Černobiļas

Jebkurā gadījumā ir dažādi veidi, kā spēlēt spēli. Ir pieejami dažādi ieroči un aizsargtērpi, no kuriem izvēlēties, un drūmā, noplicinātā zona ir gatava izpētei.

Pat grafika izskatās diezgan laba 2007. gada spēlei, lai gan animācijas un X-Ray Engine noteikti padara spēles vecumu skaidri redzamu.

Galu galā spēle S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl ir klasika, taču tā joprojām ir nedaudz kļūdaina un kļūdaina spēle. Daži elementi šķiet ļoti neslīpēti, lai gan daudzas problēmas tika novērstas vēlākajās daļās.

Turklāt šai spēlei joprojām tiek veikti daudzi modifikācijas, sākot no salīdzinoši nelieliem labojumiem un beidzot ar pilnīgiem remontiem, tāpēc Shadow of Chernobyl vēl nav gluži miris.

Stalker Clear Sky

S.T.A.L.K.E.R.: Skaidras debesis

Publicēšanas datums: 2008. gada 15. septembris

Izstrādātājs: GSC Game World

Platformas: Microsoft Windows

Izlaists pusotru gadu pēc Černobiļas ēna, S.T.A.L.K.E.R.: Skaidras debesis ir prequel, kas jūtas kā solis uz priekšu un viens solis atpakaļ.

Otrā spēle ieliek spēlētāju algotņa vietā, vārdā Scar, kurš kaut kādu iemeslu dēļ spēj izdzīvot nāvējošos izmešus, kas notiek zonā ar nejaušiem intervāliem.

Viņš apvieno spēkus ar tāda paša nosaukuma stalkeru un zinātnieku grupu, kas nodarbojas ar zonas izpēti un izpratni, cenšoties palīdzēt viņiem apturēt emisijas, kas, šķiet, kļūst arvien biežākas.

No mehānikas viedokļa spēle paliek vairāk vai mazāk tāda pati, taču ar dažiem papildinājumiem, kas ietver jaunu ieroču un aprīkojuma izvēli, iespēju uzlabot un salabot ieročus, kā arī aizsargtērpus, kā arī detektorus, kas tagad ir vienīgais veids. lai atklātu artefaktus.

Turklāt frakcijas ir paplašinātas, nodrošinot rūpīgāku reputācijas sistēmu un iespēju piedalīties frakciju karā, t.i., palīdzot vienas frakcijas locekļiem pārņemt teritoriju no otras, lai gūtu konkrētu frakciju atlīdzību.

Dzinējs tika atjaunināts arī Clear Sky, tāpēc spēle izskatās nedaudz labāk nekā oriģināls.

Tomēr tā nebija tik labi novērtēta kā pirmā spēle — neskatoties uz uzlaboto grafiku, tā cieta no veiktspējas problēmām un kļūdām, nemaz nerunājot par to, ka tajā tika atkārtoti izmantotas daudzas no Černobiļas ēnā iepriekš redzētajām jomām, tikai ieviešot salīdzinoši nelielas izmaiņas. .

Stalker Call Of Pripyat

S.T.A.L.K.E.R.: Pripjatas aicinājums

Publicēšanas datums: 2010. gada 2. februāris

Izstrādātājs: GSC Game World

Platformas: Microsoft Windows

Trešais un pēdējais sērijas ieraksts (pagaidām) ir ar nosaukumu S.T.A.L.K.E.R.: Pripjatas aicinājums , un spēles notikumi risinās pēc Černobiļas ēnas notikumiem.

Šoreiz spēlētājs uzņemas majora Aleksandra Degtjareva lomu, kuru Ukrainas militārpersonas nosūta izmeklēt vairāku izlūkošanas helikopteru vrakus, kas mistiski avarēja zonā.

Principā Call of Pripyat spēlēšanas ziņā daudz neatšķiras no iepriekšējiem diviem ierakstiem, jo ​​galvenā mehānika paliek nemainīga.

Jaunināšanas sistēma ir vēl vairāk pilnveidota, un spēle ietver jaunas jomas, kas ir lielākas un atvērtākas salīdzinājumā ar mazākajām, koncentrētākām iepriekšējās divās spēlēs.

Call of Pripyat tika slavēts par tā stabilitāti un kļūdu trūkumu (kas bija problēma abos iepriekšējos nosaukumos). Tāpat tās plašās atklātās teritorijas ir devušas lielu ieguldījumu, lai tas justos kā patiesi atklātas pasaules pieredze ar dažādām vietām, ko izpētīt.

Tomēr X-Ray Engine nopietni sāka parādīt savu vecumu 2010. gadā, tāpēc izstrādātājiem bija pienācis laiks pāriet uz jaunu projektu ar pilnīgi jaunu dzinēju, ko viņi arī izdarīja.

Stalkers 2

S.T.A.L.K.E.R. 2

Izdošanas datums: TBD (2021)

Izstrādātājs: GSC Game World

Platformas: neapstiprināta, visticamāk, Windows, PlayStation 5 un Xbox Project Scarlett

Kā minēts ievadā, S.T.A.L.K.E.R. 2 bija satraucoša izstrāde, jo tā tika atcelta 2012. gadā, pirms projekts atkal tika palaists 2018. gadā. Paredzams, ka spēle nonāks plauktos 2021. gadā, un līdz šim mēs par to zinām ļoti maz.

Mēs zinām, ka to darbinās Nereāls dzinējs 4 , kas ir labas ziņas, un tas nozīmē, ka spēle, visticamāk, tiks izlaista konsolēm. Pagaidām nav pieejama cita konkrēta informācija par spēli, taču ceram, ka 2020. gadā ieraudzīsim atbilstošu treileri un spēles demonstrāciju.

Secinājums

Stalker spēle

Un tas būtu viss S.T.A.L.K.E.R. līdz šim izlaistas spēles, kā arī vēl viena, kas drīzumā iznāks. Ja jūs nekad neesat piedzīvojis S.T.A.L.K.E.R., tagad noteikti būtu labs laiks!

Un kā vienmēr, ja jums liekas, ka esam aizmirsuši kaut ko svarīgu, nekautrējieties paziņot mums komentāros, un mēs redzēsim, kā novērst kļūdu.

Jums varētu patikt arī šie