Rainbow Six Siege Starter Edition 15 USD

Toms Klensijs

Dažreiz jūs domājat, vai vairāku spēlētāju šāvēju ir vērts iegādāties, it īpaši, ja tirgū ir tik daudz. Ubisoft ir kaut ko darījis Rainbow Six aplenkums izcelties. Tagad ir pieejams $ 15 sākuma izdevums, kas dod jums iespēju spēlēt, lai gan jūs to varat iegādāties tikai līdz 19. jūlijam.

The Rainbow Six aplenkums Starter Edition ir ļoti līdzīgs Rainbow Six aplenkums. Jūs saņemat visas 11 oriģinālās kartes un bezmaksas kartes, visus trīs spēles režīmus, visus ieročus un to pielikumus, piekļuvi visiem tiem pašiem serveriem, bez līmeņu ierobežojumiem un visiem operatoriem. Jūs pat varat izmantot sezonas abonementu ar sākuma versiju.

Atšķirība ir tāda, ka jūs varat sākt tikai divus operatorus, un, lai tos nopelnītu, nepieciešams vairāk spēles Renown. Viņi tiek nejauši izvēlēti no pelniem, dūmiem, mēmēm, stūriem, kamanām un dūmiem. Jūs saņemat arī 600 R6 kredītus, lai atbloķētu vēl divus 300 jūsu izvēlētus 300 R6 operatorus. Lai nopelnītu papildu operatorus ar Renown, nepieciešami 12 500. Galvenajai spēlei nepieciešami tikai 500–2 200.

Tas ir labākais veids, kā iekļūt Rainbow Six aplenkums . Jā, jums jāsāk mazāk operatoru. Bet, ja jūs veicat savu izpēti, iespējams, atklāsit, ka jums tiešām ir vajadzīgi tikai divi līdz četri. Tā kā jūs varat izvēlēties divus no tiem un uzreiz iegūt tos ar R6, jūs uzreiz būsit gatavs!

Avots: Ubisoft