Karalienes gambīts

Šis meklējums tūlīt seko nodevēja prēmijai. Lai sāktu lietas, runājiet ar trīspirkstu Huadiv. Kad saruna būs beigusies, jums būs jārisina Rockbreaker. Tie ir smagi klienti, bet, par laimi, ir vienkāršs veids, kā to izdarīt. Tā vietā, lai nokļūtu apgabalā, kur atrodas Rockbreaker, vienkārši palieciet klints malā un šaut uz to no turienes. Tas pasargās jūs no pazemes uzbrukumiem, līdz varēsit izņemt tās rakšanas rokas un pārtraukt to rakšanu. Pa labi ir arī datu punkts, tāpēc pārliecinieties, ka esat to saņēmis. Tāpat kā ar visiem Rockbreakers, vispirms izvelciet tās rakšanas rokas, pēc tam meklējiet liesmu tās apakšpusē, pēc tam, ja tas vēl ir dzīvs, nospiediet izplūdes gāzu.

Kad Rockbreaker nedarbosies, atkal runājiet ar Huadiv, lai sāktu izrāžu ainu. Kad atkal esat savaldījies, jums vajātājiem jāizvieto daži slazdi, tāpēc nometiet dažus sprādziena vadus un sprādziena slazdus, ​​tad, kad tas ir izdarīts, dodieties uz savu pozīciju. Pirmais vilnis būs tikai 3 kultisti, tāpēc ātri tos izņemiet. Pēc tam būs kultists ar pāris sabojātiem vērotājiem, vieglāk izvēlēties.

Kad viņi ir miruši, runājiet ar Vanašu, lai sāktu sižetu. Kad tas būs beidzies, kopā ar pāris sargiem cīnīsies ar sabojātu pērkons un dažiem kultiem. Izmantojiet parasto Thunderjaw taktiku, atvelkot disku palaidējus un ar tiem sitot Thunderjaw, pirms sākat trāpīt sirdī ar pēc iespējas vairāk bultām. Sprādziena sling arī nav slikta ideja.

Kad tas ir beidzies, noslaukiet visus atlikušos kultus, izlaupiet visu un pēc tam satieciet pārējos viesus pie laivas, lai pabeigtu meklējumus.