PS5 ir slavens ... mēs to varam padarīt slavenu

bēdīgi slavenais_second_son_ps4_big.jpg

Sucker Punch Productions vienmēr ir bijusi liela loma PlayStation sistēmās. Pirmkārt, tas bija ar Viltīgais Kūpers sērija PlayStation 2, tad inFamous sērijas PlayStation 3 un 4. Iespējams, ka izstrādātājs tuvākajā laikā tiecas uz vēl vienu jaunu sēriju Cushima spoks , bet es ceru, ka tas nenozīmē, ka izstrādātājs pametīs pasauli inFamous . Faktiski, PlayStation 5 iznākot 2020. gadā, pienācīgs turpinājums tam inFamous: otrais dēls ir jābūt palaišanas nosaukumam.

Es esmu patiesi pārsteigts, ka mums nav bijis turpinājuma inFamous: otrais dēls tomēr, it īpaši pēc tam, kad tas atstāja iespēju turpinājumam. Jā, bija tas atsevišķais DLC, Pirmā gaisma , bet pirmais inFamous nosaukumam bija arī atsevišķs DLC - Asins festivāls . Neviena no šīm spēlēm nav pienācīgs turpinājums. Pirmā gaisma stāsta Fetch aizmugurējo stāstu, iepriekš noteiktos notikumus Otrais dēls , un Asins festivāls piedāvā vampīru stāstu no pirmās spēles ļaunā laika skalas.

Tomēr vēl viens DLC priekš Otrais dēls atvēra vēl vienu ceļu turpinājumam. Papīra taka bija unikāls ar to, ka, lai gan tam bija savs sižets, tas netika stāstīts inFamous Darbības RPG formātā. Tā vietā tā bija virkne pavedienu un mīklu, kas jāatrisina Delsinam Rovem, un spēlētājam vajadzēja izmantot tīmekļa pārlūkprogrammu, lai tās atrisinātu un atbloķētu nākamo pavedienu. Papīra piezīmes, bieži salocītas origami, tika atstātas ap Sietlu, norādot, ka apkārt skrien vēl viens pārcilvēks, kurš izbēga no DUP (Vienotās aizsardzības departaments). Neatkarīgi no tā, vai jūs spēlējat labo vai ļauno ceļu, gala rezultāts ir viens: Delsins nekad nesatiekas un nesaskaras ar Sēliju, meiteni ar papīra pilnvarām.

Delsins nolemj atrast Sēliju. Ja spēlētājs iet uz labo ceļu, Delsins vēlas viņu meklēt, lai viņu apturētu un/vai izglābtu. Ja spēlētājs iet ļaunuma ceļu, tad Delsins sola viņu atrast, jo spalvu putni pulcējas kopā. Visticamāk, viņš vēlas iegūt mazliet viņas pilnvaru, kā to darīja ar visiem pārējiem Otrais dēls .

papertrail.jpg

Papīra taka DLC malā, tas ir skaidrs beigās Otrais dēls ka Delsina ceļojums nav beidzies, un arī DUP ceļš nav beidzies. Ir daudz citu cilvēku ar pārcilvēciskām spējām, kuri nav pelnījuši izmantot, piemēram, Fetch un Celia.

The inFamous nosaukumi bija daži no labākajiem PlayStation 3 ekskluzīvajiem un Otrais dēls bija ideāla PlayStation 4 palaišanas loga spēle. Lai gan daudzas PS4 sākuma spēles bija diezgan raupjas, inFamous: otrais dēls beidzot parādīja palaišanas nosaukumu, kas veiksmīgi ieviesa visas jaunās PS4 piedāvātās tehnoloģijas, nešķietot pārāk piespiedu kārtā. Diemžēl lielākā daļa tipisko palaišanas spēļu vairāk nekā jebkas cits ir tehnoloģiju demonstrācijas. Otrais dēls atrada veidu, kā prezentēt visas jaunās PS4 funkcijas, neiekrītot palaišanas slazdā.

Tātad, kas ir labāks PlayStation 5 palaišanas veids nekā ar inFamous nosaukums tās palaišanas loga bibliotēkā? Esmu pārliecināts Cushima spoks būs fantastiski, un esmu pārliecināts, ka tas tiks izlaists PS5, kā arī PS4. Bet ar visu vēsturi inFamous pēdējo divu PlayStation paaudžu laikā mantojumam vajadzētu turpināties.

Nemaz nerunājot, mēs vienkārši vēlamies vairāk inFamous spēles, it īpaši turpinājums Otrais dēls .