No More Heroes 3 izlaišanas datums, ziņas, treileris un baumas

Šeit ir visa informācija, ko mēs šobrīd zinām par No More Heroes 3, tostarp izlaišanas datums, visas jaunākās ziņas, baumas un treileri.

AutorsDžastins Fernandess 2020. gada 21. oktobris No More Heroes 3 izlaišanas datums, ziņas, treileris un baumas

Goichi Suda51 Suda kāpa uz skatuves Nintendo E3 2019 Direct laikā, lai paziņotu Nav vairs varoņu III , nākamais galvenais ieraksts hack n’ slash franšīzē pēc desmit gadu pārtraukuma pirms 2019. gada izlaišanas. Treviss atkal uzbrūk: vairs nav varoņu.

The gaidāmā spēle Pašlaik Grasshopper Manufacture izstrādā Nintendo Switch ar Suda vadošo producentu kā režisoru, rakstnieku un dizaineru.

Oriģināls Vairs nav varoņu debitēja 2007. gadā ar Nintendo Wii, un tajā spēlēja Treviss Touchauns, izcils slepkava, kurš ceļoja pa visu pasauli, nogalinot sliktos puišus ar savu nāvējošo staru katanu.

Sērija ātri kļuva pazīstama ar savu smieklīgo darbību un gaismas zobenu iedvesmoto cīņu, kurā pilnībā tika izmantotas Wii uz kustību balstītās vadības ierīces.

Baumas liecina NMH3 būs atgriešanās formā sērijai kopā ar Sudu un viņa komandu aktīvi komunicējot ar faniem, lai noteiktu, kuras funkcijas viņi vēlētos uzlabot.

Šeit mēs apspriedīsim jaunākās ziņas un baumas NMH3 un tā izlaišanas datumu. Noteikti pārbaudiet vēlreiz, jo mēs atjaunināsim šo stāstu pēc jauniem paziņojumiem no Sienāzu ražošana vai Nintendo .

Satura rādītājsRādīt

Nav vairs Heroes 3 izlaišanas datums un platformas

Spēlētāji var sagaidīt, ka viņi tiks galā NMH3 kaut kad šogad. Saskaņā ar 2019. gada novembrī ziņojums no Nintendolife , spēle ir aptuveni 35-40 procenti pabeigta, kas liecina NMH3 var tikt izlaista jau 2021. gada pavasarī.

Grasshopper Manufacture spēli izdod tikai Nintendo Switch.

Nav vairs varoņu 3 Stāsts un iestatījums

Nav vairs Heroes 3 izlaišanas datums

NMH3 ir noteikts deviņus gadus vēlāk NMH2 un divus gadus pēc notikumiem Treviss atkal uzbrūk . Spēles laikā seriāla galvenais varonis Treviss Touchdown atgriezīsies savā dzimtajā pilsētā Santa Destroy, lai aizstāvētu pasauli no citplanētiešu iebrucējiem, kurus vadīs starpplanētu terorists.

Kopā ar Trevisu ir vairāki iepriekšējo spēļu varoņi, tostarp viņa sieva Silvija Kristela, kura kopš tā laika ir pametusi savu slepkavas dzīvi, lai kļūtu par interneta slavenību.

Spēle ir paredzēta atvērtai pasaulei, un spēlētāji var to brīvi izpētīt. Tomēr negaidiet, ka pieredze būs tādā pašā mērogā kā AAA publicētie nosaukumi, piemēram, GTA 5 vai AC: Odiseja Grasshopper ir vidēja izmēra studija ar ierobežotiem darbiniekiem un resursiem.

Tomēr fani var sagaidīt labi izstrādātu vidi un izaicinošus ienaidniekus, ko Suda raksturo kā līdzvērtīgus Atriebēji - mēroga draudi, pat salīdzinot ienaidnieku grupējumu ar Marvel Thanos un viņa Melnā ordeņa biedriem.

Vairs nav Heroes 3 spēles — ko varētu mainīt?

No More Heroes 3 ziņas

Hack n' slash stila cīņa, ar kuru sērija ir pazīstama, atgriezīsies NMH3 , atsakoties no TSA lejupejošās perspektīvas un atgriežoties pie aiz-pleca POV no iepriekšējiem ierakstiem.

Turklāt spēle ir izstrādāta, lai pilnībā izmantotu Switch Joy-Con kontrolierus gan cīņā, gan ārpus tās, kā Suda tulks paskaidro. intervija ar poligonu :

Spēlē būs ne tikai kustību vadīklas, bet arī viņš uzskata, ka, izmantojot kustību vadīklas – atvienojot divus kontrollerus no slēdža – un izmantojot tādus kā vecās skolas Wii kontrollerus, viņš uzskata, ka tas būs vistīrākais. vai patiess veids, kā spēlēt spēli.

Tomēr Suda arī apgalvo, ka koncentrējas uz izgatavošanu NMH3 pēc iespējas viesmīlīgāki jaunajiem spēlētājiem, kuri, iespējams, nav pazīstami ar sēriju vai vienkārši dod priekšroku standarta spēļu panelim.

Turklāt spēle uzsvērs cīņu ar ienaidniekiem, nevis tikai paaugstinās jūsu slepkavas pakāpi, tāpat kā iepriekšējie ieraksti. Līdz šim sagaidiet NMH3 lai piedzīvotu nozīmīgākas, ļoti kinematogrāfiskas cīņas, kas ir līdzvērtīgas kaut kam, ko jūs varētu redzēt Marvel filmā.

No More Heroes 3 treileris

Citas atgriežas funkcijas ietver Trevisa nāves cimdu no TSA , kurš parādās atklājuma treileri. Trevisu var redzēt, izmantojot Nāves cimdu, lai izsauktu spēka bruņu slāni, ļaujot viņam lidot un izšaut raķešu aizsprostus.

Tiek baumots, ka Treviss stāsta laikā iegūs papildu prasmes, kuras var apvienot un izmantot aizraujošos veidos.

Papildus galvenajam stāstam spēlētāji varēs izpētīt blakus aktivitātes, piemēram, Treviss uzņemas nepilna laika darbu. Šīs ir lieliskas ziņas, ņemot vērā to, cik iemīļoti un neatņemami blakus uzdevumi un mini spēles ir NMH pieredze.

Pēdējais vārds par varoņiem vairs nav 3

Nav vairs varoņu 3 baumu

Mēs reti redzam, ka dizaineri tik kaislīgi kā Suda vēršas pie faniem, lai saņemtu atsauksmes par savu nākamo lielo projektu.

The NMH franšīze satur daudz atmiņu spēlētājiem, kuri piedzīvoja oriģinālās spēles, un ir pienācis laiks viņiem pēc visiem šiem gadiem saņemt atbilstošu turpinājumu.

vai NMH3 spēs apmierināt hardcore fanus, vienlaikus arī ēdināšana jaunpienācējiem vēl nav redzams, taču esiet drošs, šis būs vispieejamākais ieraksts līdz šim.

Pagaidām mums būs tikai jābūt pacietīgiem, līdz Suda komandai vai Nintendo būs ar ko dalīties. Pa to laiku apsveriet iespēju apskatīt mūsu sarakstu, izceļot Labākās gaidāmās Switch spēles 2022. gadā .

Jums varētu patikt arī šie