Monolīts izskaidro Šelobas parādīšanos kara ēnā

Viduszeme: kara ēna

Viduszeme: kara ēna ir viena no 2017. gada gaidītākajām spēlēm. Cerams, ka tas ievērojami uzlabos Nemesis sistēmu, kas padarīja pirmo sērijas ierakstu slavenu. Bet tas arī ievieš dažas jaunas lietas. (Pagaidām ignorēsim mikrotransakcijas.) Lielākais fanu prātā ir Šelobas kā seksīgas sievietes ieviešana.

Viņa ir biedējošs zirneklis, tad kā pasaulē notika šī pāreja? Kā izrādās, Monolith radošais viceprezidents Michael de Plater ir milzīgs Gredzenu pavēlnieks ventilators. Visu savu skatījumu viņš ir balstījis uz spēli Viduszeme: kara ēna vēsture par fanu teoriju no sākotnējās triloģijas. Vārītā versija ir tāda, ka Šelobs patiesībā ir anti-varonis. Viņa saprot, ka Frodo nebūs pietiekami stiprs, lai iznīcinātu vienu gredzenu Doom kalnā, un tāpēc viņa Gollumā nodarbina minionu. Paturot to prātā, varētu šķist, ka Šelobs mēģināja apēst Frodo Divi torņi ), lai Gollum vienkārši pabeigtu gredzena iznīcināšanas uzdevumu.

De Plāters vēl dziļāk iedziļinās Tolkīna mācībā, paskaidrojot, ka Šelobas māte bija neglīta. Šīs radības ir gari, kas pēc vēlēšanās var uzņemties zirnekļa formu. Tas izskaidro šķietami dīvaino izvēli parādīt Šelobu kā sievieti Kara ēna . Runājot ar Talionu un stāstot stāstu, būtu vieglāk parādīt viņu kā cilvēku, nevis kā milzīgu zirnekli. Es domāju, ka to lielākā daļa sabiedrības, iespējams, varētu saprātīgi samierināties savā prātā. Personīgi es gribētu redzēt milzu zirnekli kā spēles stāstītāju. Varbūt šī būs DLC opcija vēlāk.

Avots: Eurogamer