17. misija - iznīcināt mākonis

17. MISIJA - Iznīcini mākonīti

Šī misija būtībā ir viena liela boss cīņa pret Arkham bruņinieku. Pēc īsa brauciena, lai sasniegtu Bleake salu, Betmens liks Alfredam aizzīmogot salu, kad sāksies konfrontācija.

================================================ == ==

BOSS: ARKHAM KNIGHT (CLOUDBURST TANK)

================================================ == ==

1. fāze: Kobras aizsargs

Sākotnēji, kad sākas cīņa ar priekšnieku, jūs būsiet krietni pārspēts. Tvertni Cloudburst (viegli pamanāmu kartē) papildinās sešas Cobra tvertnes. Šķiet, ka viņiem ir arī neticama spēja aptuveni virzīties jūsu virzienā neatkarīgi no tā, cik labi jūs esat paslēpts, kas apgrūtina to risināšanu.

Viena no vissvarīgākajām lietām šajā kaujā ir pazemes cauruļvadu tīkla atrašana zem teritorijas, kurā patrulē Arkhamas bruņinieks un viņa minioni. Tie ļauj jums izslīdēt aiz Cobra tvertnēm klusām tankkuģiem (ja neskaita sprādzienu) un ātrai izejai, kad ienaidnieki ir pret jums. Tie darbojas arī kā drošs veids, kā ātri nokļūt no vienas teritorijas puses uz otru, neiebraucot ienaidnieka tanku redzes konusā.

Būtībā sākotnējā fāze ir līdzīga katrai līdz šim notikušajai Cobra cīņai, pagaidiet, līdz Kobra attālinās no citiem (vai aizvilinās to prom, ja tā nesadalīsies, pakratot tajā savu gardo nesprāgušo dupsi), pirms ieiešanas vākā un atpakaļ uzbrūkot tam. Vienīgā atšķirība šeit ir bīstamā Cloudburst tvertne grupas centrā. Labā lieta ir tā, ka tai ir tikai neliels redzes konuss, kas lēni rotē visos virzienos.

Sliktā ziņa ir tā, ka, ieraugot jūs, tas izjūk un lido pēc tam, kad jūs ārkārtīgi ātri izšaujat visu veidu bojājumus izraisošus šāviņus. Tāpēc, lai paliktu dzīvs šajā brīdī, ir ļoti svarīgi palikt prom no redzesloka. Kaut arī lēnā un garlaicīgā, slepenā un vilinošā pieeja ir vienīgais reālais veids, kā tikt galā ar apkārtējiem Cobra tanku aizsargiem.

2. fāze: dzesēšanas sistēma

Pēc pēdējās Kobras krišanas jūs pāriesit uz nākamo cīņas posmu. Šoreiz, lai skenētu Cloudburst Tank dzesēšanas sistēmu, jūs vēlaties izmantot tuneļu kombināciju zem teritorijas un lielo ieleju/ ūdens ceļu teritorijas aizmugurē. Jums vajadzētu būt iespējai apsēsties uz ūdensceļa augšējās malas un droši skenēt Mākoņbursta tvertni, kad tā triepjas zemāk, jūs nemanot. Vai arī jūs varētu mēģināt izmantot aklos stūrus un izvairīties no rotējošā redzes konusa, lai to skenētu. Jebkura pieeja darbojas, tikai pirmā ir vieglāka.

Kad ir atklāts vājais punkts (liels oranžs kvēlojošs disks tvertnes priekšpusē), varat uz to uzšaut līdzīgi kā uz Cobra tvertnēm. Jums būs jāgaida dažas sekundes, līdz ieslēdzas bloķēšana, pirms palaižat šāvienu. Kad jūs to darīsit, Mākoņbursta tvertne kļūs ballistiska un sāks jūs medīt ar pilnu spēku. Brauciet ap stūriem un skrieniet pa šaurām spraugām un tuneļiem, lai izvairītos no vajāšanas metāla gabalā (kā šī lieta pārvietojas tik ātri?).

Labākais veids, kā to izdarīt, ir gaidīt sānu zonā pie ielas ar vāku, kad tvertne virzās uz jums. Kad redzes konuss iet garām, izbrauciet un mērķējiet uzbrukumu un pēc tam izšaujiet pirms dedzināšanas. Tas būs jāatkārto trīs vai četras reizes, lai veiksmīgi atspējotu Cloudburst Tank galveno tornīti un pārietu uz cīņas beigu posmu.

3. fāze: pabeigšana

Šeit jūs iegūstat īstu kaujas izvēli. Atkarībā no jūsu prasmju līmeņa un laimes ar riskiem, jūs varat vai nu stāties pretī Cloudburst tvertnei kaujā (ātrāk, bet bīstamāk), vai turpināt backstabby stealth uzbrukumus (lēnāk, bet drošāk). Ja vēlaties doties slepenā ceļā, vienkārši turpiniet otrajā fāzē aprakstītās metodes. Tiem, kas vēlas izmantot agresīvu pieeju, brauciet uz augšu, lai jūs būtu vērsts pret Cloudburst tvertnes priekšpusi, un sagatavojieties.

Tvertne Cloudburst atklās uguni ar visu, kas tai ir, taču bez tās galvenā torņa jūs varat ar pietiekamu meistarību notriekt un/ vai izvairīties no visa, ko tā met pret jums. Šīs izvairīšanās laikā no uguns lielgabala pie oranžā diska Cloudburst tvertnes priekšpusē, lai iztukšotu tā veselību. Šī metode ir daudz ātrāka nekā slepena, ja varat to noņemt. Kad tvertnes enerģija beidzot būs tukša, tiks atklāta aina, kurā iesaistīts Arkham bruņinieks.

================================================ == ==

Mērķis: Izpētiet, kas noticis ar Poison Ivy

Kad priekšnieka cīņa ir beigusies, ainas beidzas un jūs atgūstat kontroli pār Betmenu, ir pienācis laiks skriet atpakaļ uz vietu, kur Ivy cenšas tikt galā ar baiļu toksīniem. Uzmanīgi slīdiet pāri jumtiem, izvairoties no zemāk virpuļojošajām nāves miglām, līdz nokrītat blakus milzīgajam augam, kur gaida Ivy. Mijiedarbojieties ar bagāžnieku, lai izraisītu ainu. Pēc tā beigām šī misija arī beidzas.