125. misija - nogalināt Olīviju Marcano

125. misija - nogalināt Olīviju Marcano

Atpakaļ uz liktenīgo lauku klubu. Šī pirmā puse tikai seko norādījumiem, lēnām pārvietojoties pa klubu, dozējot pudeles, pasniedzot dzērienus, neatkarīgi no tā, ko objektīvais marķieris jums saka. Lietas īsti nekļūst rīcībā, kamēr neesat devušas ballītei LSD, un Olīvija atkāpjas augšā.

Jūs sekojat viesmīļa izskatā. Lietas drīz kļūs nekārtīgas, tāpēc, noliekot pudeli, paņemiet pistoli aiz stieņa. Jums nav bruņu, dziedniecības vai citu ieroču, tāpēc ņemiet vērā savus šāvienus. Tāpat ņemiet vērā, ka Olīvija ir bruņota kaujiniece.

Notīriet sargus un pakļaujiet Olīviju. Kad izrāde beidzas, paņemiet kādu ļoti nepieciešamo aprīkojumu no blakus istabas un atveriet durvis, tad izejiet uz balkonu un lejup pa kāpnēm. Izgriezums, tad atpakaļ. Uzmanīgi nogaliniet savu ceļu pāri dārziem. Atcerieties, ka jums vairs nav trokšņa slāpētāja- katrs šāviens paziņos jūsu pozīciju.

Tomēr sargu nav tik daudz, un tie nav tik spilgti. Jūs varat arī izmantot viņu nomestos ieročus, lai izlīdzinātu savu arsenālu, dodoties ceļā uz Stīvenu. Atveriet durvis, nogaliniet savu sagūstītāju un atbrīvojiet viņu. Kad beidzas nākamais filmas sižets, ir pienācis laiks to pārtraukt. Izbrauciet no kluba, aužot starp pretimbraucošajiem policijas transportlīdzekļiem.

Tur ir barikāde un pa kreisi ierodas policija, tāpēc ejiet pa labi. Tikai ne pārāk tālu, jo ceļš beidzas klintī. Tā vietā dodieties pirmajā kreisajā pusē- zemes ceļš kalnā.

Jūs īsā laikā zaudēsit vajātājus, tad tikai jābrauc droši uz Donovanu. Jūsu brauciens nevar pārspēt, un ir ļoti svarīgi izvairīties no policijas uzmanības, tāpēc vienkārši spēlējiet to droši, un jūs varēsit beidzot aizvērt grāmatu par šo.

... Pēc pāris ieilgušām skatuvēm un teritorijas piešķiršanas. Tāpat kā iepriekš, Frisco dodas uz Kasandru.