Trakums Midtown 3

Stratēģijas ceļvedis

Visas automašīnas

Automašīnas izvēles ekrānā noklikšķiniet un turiet kreiso analogo nūju un nospiediet L, R, L (3), R (3), L (2), R (2), lai atbloķētu visas automašīnas.

'59 Cadillac Eldorado Seville

Veiksmīgi pabeidziet picu piegādes darbu Vašingtonā

'67 Ford Mustang 2+2 Fastback

Veiksmīgi pabeigt triku vadītāja darbu Vašingtonā

Ātrā palīdzība

Veiksmīgi pabeidziet feldšeru darbu Parīzē.

Bruņu automašīna

Veiksmīgi pabeidziet apsardzes darbu Parīzē.

Asp

Šī automašīna atrodas Parīzē, blakus Sēnas upei un blakus De La Concorde. ????? krāsas kārba ir gaisā virs Quai Des Tuileries ielas gar La Seine Parīzē. Lai iegūtu šo transportlīdzekli, izvēlieties Koenigsegg CC (ātrāko automašīnu spēlē). Brauciet pa Musee Du Louvre arkām un nogriezieties pa labi uz Quai Des Tuileries. Ietves kreisajā pusē (apmēram vienu kvartālu uz augšu) ir uzbrauktuve. Noklikšķiniet uz šīs rampas ar pilnu ātrumu, lai iegūtu krāsas tvertni. Tās statistika ir šāda:

  Maksimālais ātrums: 7
  Pieaugums: 6
  Mise: 5
  Lietošana: 5
  Izturība-3
Audi S4 Avant

Uzvarēt pirmajās sešās Blitz sacīkstēs Parīzē.

Audi TT

Veiksmīgi pabeidziet īpašā aģenta darbu Parīzē.

Cadillac Escalade

Veiksmīgi pabeidziet limuzīna vadītāja darbu Vašingtonā.

Cementa kravas automašīna

Uzvariet pirmajās sešās Checkpoint sacensībās Vašingtonā.

Chevrolet Corvette Z06

Uzvariet 10. kontrolpunkta sacensības Vašingtonā.

Chevrolet SSR

Uzvariet pirmās trīs Blitz sacīkstes Vašingtonā.

Chrysler Crossfire

Uzvariet Blitz sacīkstes 10 Vašingtonā.

Chrysler PT Turbo

Veiksmīgi pabeigt automašīnu nomas vadītāja darbu Vašingtonā

Dodge Viper SRT-10

Veiksmīgi pabeidziet Private Eye darbu Vašingtonā

Ugunsdzēsēju mašīna

Uzvariet pirmās sešas Checkpoint sacensības Parīzē.

Gulēt

Veiksmīgi pabeidziet Piegādātāja darbu Parīzē.

Freightliner Century S/T klase

Uzvarēt pirmajās sešās Blitz sacīkstēs Vašingtonā.

Apvidus auto Hummer H2

Veiksmīgi pabeidziet pārdevēja darbu Vašingtonā

Kāpēc dažas spēles ir tik sasodīti aizraujošas Vai esat pārāk vecs, lai spēlētu videospēles? 7 labākās sporta spēles jebkad! Sasodīts, tas ir smuki! DLC izdarīts pareizi Koenigsegg CC

Veiksmīgi pabeigt visus darbus un uzvarēt visās sacīkstēs.

Limuzīns

Veiksmīgi pabeidziet šofera darbu Parīzē.

Lotus Esprit V8

Uzvariet Blitz sacīkstes 10 Parīzē.

Mini Cooper S

Veiksmīgi aizvadiet pirmās trīs Blitz sacīkstes Parīzē.

Parīzes autobuss

Uzvariet pirmos trīs Checkpoint braucienus Parīzē.

Parīzes policija

Veiksmīgi pabeigt policista darbu Parīzē.

Saab 9-3 Turbo

Uzvariet Checkpoint 10 sacensības Parīzē.

Čūska MK2

Šī slepenā automašīna atrodas Vašingtonas ziemeļrietumos, netālu no Mini Cooper's Paint Job tilta galā. Jums ir jāizmanto Koenigsegg CC (ātrākā automašīna), lai pēc iespējas ātrāk brauktu zem tilta. Piezīme: sāciet no atpakaļ tunelī. Jūs lidosit tilta galā. Ja lidojat pietiekami augstu, pieskarsities uzrakstam “???” krāsa var pacelties gaisā. Tagad jūs atbloķēsit Serpent MK2, kas ir lēnāks, bet daudz vieglāk vadāms. Tās statistika ir šāda:

  Maksimālais ātrums: 8
  Paātrinājums: 7
  Mise: 4
  Lietošana: 6
  Izturība: 4

No Vašingtonas laukuma brauciet uz rietumiem pa Whitehurst automaģistrāli Koenigsegg CC. Noņemiet rampu uz leju un novietojiet to grīdā. Pēc tam, kad ceļš pagriežas pa labi, dodieties uz rampas augšup. Jūs uzķersit gaisu kalnā tūlīt pēc rampas. Tas var prasīt dažus mēģinājumus. Ja vēlaties bez grūtībām redzēt, kur atrodas krāsas baloniņš, brauciet to pašu maršrutu lēnāk, izmantojot labo analogo stieni.

Taksis

Veiksmīgi pabeidziet taksometra vadītāja darbu Parīzē.

Vašingtonas autobuss

Uzvariet pirmās trīs kontrolpunktu sacensības Vašingtonā.

Vašingtonas policija

Veiksmīgi pabeigt policista darbu Vašingtonā

Skicēts grafikas efekts

Parīzē atrodiet piramīdas Musee De 'Voure. Dodieties uz tā durvīm vai logiem un turiet nospiestu labo pogu Analog-Stick Up, lai skatītos uz tiem, līdz spēle palēninās un ekrāns mainās. Vašingtonā atrodiet lielos vārtus, kas ved uz Ķīnas pilsētu. Atrodiet dzelteno grafiti tagu uz būvlaukuma koka sienas, kas atrodas tuvumā. Turiet labo analogo nūju augšup, lai skatītos uz to, līdz spēle palēninās un ekrāns mainās.

Melnbaltās plēves efekts

Parīzē atrodiet Mulenrūžu. Turiet nospiestu labo pogu Analog-Stick Up, lai skatītos uz to, līdz ekrāns kļūst melnbalts. Vašingtonā, viena spēlētāja kruīza režīmā, dodieties uz Linkolna memoriālu uz rietumiem no atstarojošā baseina. Brauciet visu ceļu līdz vietai, kur atrodas Linkolns, pēc iespējas tuvāk. Turiet labo analogo stieni augšup, lai skatītos uz Linkolna galvu, līdz ekrāns pārvēršas melnbaltā grafikā. Pēc tam spēle būs ātrāka. Lai atgrieztos normālā stāvoklī, dariet to vēlreiz, kad joprojām esat kruīza režīmā. Ja izejat no kruīza režīma, jums ir jādara šis triks divas reizes, lai mainītu efektus. Piezīme: Tas mainīs grafiku uz melnbaltu ar vecu filmas tipa skrāpējumu efektu un palielinās spēles kadru ātrumu. Ja izejat no pašreizējās spēles, abi efekti joprojām būs spēles izvēlnēs. Atsākot spēli, melnbaltais efekts pazudīs, taču palielinātais kadru ātrums joprojām būs spēkā, ļaujot jūsu automašīnai pārvietoties daudz ātrāk nekā parasti.

Ātrāka triku vadītāja misija Vašingtonā

Pirmajā triku vadītāja misijā jums nav jālec visas rampas, lai izietu cauri kontrolpunktiem. Jums nav noteikts laiks, tāpēc varat vienkārši izbraukt pa tiem un pagriezties. Ja jūs to darāt, jums nav jāsagrauj automašīna, lecot pa milzīgajām rampām. Tuvojoties misijas beigām, jums būs jābrauc ar Andželīnu līdz finišam. Jūs brauksit ātrāk ar automašīnu, kas ir labā stāvoklī, tādējādi padarot līmeni vieglāk izpildāmu.

Viegli kontrolpunktu skrējieni

Izvēloties automašīnu, iegādājieties Cadillac Escalade. Sākot sacensības, eskalādes var būt vairāk. Ja tā, turpiniet spēles restartēšanu, pauzes ekrānā atlasot opciju “Restart Race”, līdz būs četras ātrās palīdzības automašīnas. Ātrās palīdzības automašīnas ir viegli uzvarēt.

Vieglas blitz sacīkstes

Pirms sākat sacīkstes Blitz, pārejiet kruīza režīmā. Dodieties uz Vašingtonu un iespējojiet triku “Melnbaltās filmas efekts”. Kad izejat, šis efekts joprojām būs aktīvs, bet krāsains. Dodieties uz blitz sacīkstēm, un jūs joprojām brauksit ļoti ātri, un laiks paliek nemainīgs. Jums vajadzētu izmantot spēcīgu automašīnu, jo arī bojājumi ātri uzkrājas.

Viegla mednieku spēle

Izmantojot Xbox Live!, Dodieties uz metro mednieku spēles laikā. Lielākā daļa policijas nezinās, kā jūs atrast, jo jūs varat kruīzēt pa metro jebkurā līmenī. Metro kartē vienmēr ir atzīmēts ar 'M' metro.

Gājēji, kas pārvadā Xbox

Lēnām brauciet pa pilsētu, lai pamanītu, ka daži cilvēki nes kastes. Ir kāds īpašs vīrietis melnās drēbēs, kurš staigā apkārt Parīzē un Vašingtonā ar Xbox.

Peldošā krāsa

Kad jūs savācat krāsošanas darbu transportlīdzeklim, paskatieties, kur atradās krāsas baloniņš. Apkārt joprojām vajadzētu peldēt mazām krāsas lāsītēm, it kā kanna vēl būtu tur.