Madagaskara: Escape 2 Africa apskats

Madagaskara: Escape 2 Africa kastes māksla
Sistēma: Wii, PS2, DS, X360, PS3, PC Pārskata vērtējuma leģenda
Izstrādātājs: Rotaļlietas Bobam 1,0 - 1,9 = Izvairieties 4,0 - 4,4 = Lieliski
Krogs: Activision 2,0 - 2,4 = slikti 4,5 - 4,9 = Jāpērk
Izdošana: 2008. gada 4. novembris 2,5 - 2,9 = Vidēji 5.0 = labākais
Spēlētāji: 1-2 3,0 - 3,4 = godīgi
ESRK vērtējums: ikvienam 3,5 - 3,9 = Labi

Mēs visi zinām, ka spēles, kuras iedvesmojušas no filmām, nav gluži tās labākās, un spēles, kas iedvesmotas no bērnu filmām, bieži tiek uzskatītas par mēģinājumu “iemaksāt” populārās franšīzēs. Tomēr laiku pa laikam tiekam cienāti ar spēlēm, kas patiesībā patur prātā jauniešu auditoriju un var būt jautras, ģimenei paredzētas spēles.

Madagaskara: Escape 2 Africa ekrānuzņēmums

Tādi nosaukumi kā Cars: Mater National un Kung-Fu Panda ir bijuši patiešām lieliski, bērniem domāti nosaukumi, kuru pamatā ir filmas, un šķiet, ka Madagascar: Escape 2 Africa seko šai tendencei. Lai gan šis nosaukums, iespējams, nav novatoriskākais vai garākais nosaukums šodien, tas lieliski palīdz radīt bērniem draudzīgu pasauli, kurā bērni var izspēlēt stāstu paši vai spēlēties ar ģimeni un draugiem. Un tas nesāp, ka tie lemuri ir tik sasodīti jauki!

Madagaskara: Escape 2 Africa būtībā ir spēle ar divām daļām: viena spēlētāja un vairāku spēlētāju spēle. Stāsta režīmu var spēlēt tikai ar vienu cilvēku, kurš pēc tam spēj uzņemties visu četru galveno varoņu lomu. Struktūra ir līdzīga Cars sērijas videospēļu struktūrai, un dažādas minispēļu misijas virza spēli uz priekšu. Šīs misijas var būt dažādas, sākot no nevainīga lemura izšaušanas no katapulta līdz žirafes Melmana izmantošanai, lai aizbāztu stumbra caurumus tuksnesī. Spēles gaita viena spēlētāja režīmā ir diezgan patīkama, un ir 12 dažādi līmeņi, kas ietver šo galveno režīmu. Neviens no šiem līmeņiem nav īpaši garš, taču katrā līmenī ir papildu kolekcijas uzdevumi, kas palielina atkārtošanas vērtību.

Viena lieta, ko bērni, kuri spēlē šo nosaukumu, var novērtēt, ir tas, kā spēle atšķiras no stāsta. Tā kā šī spēle galvenokārt ir paredzēta filmas pieredzes paplašināšanai, ir patīkami, ka spēlē netiek atkārtoti sajaukti visi filmas sižeta elementi. Lai gan videospēļu adaptācijā galvenais “stāsts” ir pazaudēts, pastāv liela iespēja, ka, ja jau esat paņēmis šo nosaukumu, zināt visu par varoņiem, un ir patīkami, ka izstrādātāji ir saglabājuši savu jau tā informēta auditorija.

Madagaskara: Escape 2 Africa ekrānuzņēmums

Spēles otrā puse sastāv no vairāku spēlētāju režīma režīmiem, kurus var spēlēt kopā ar draugu. Šie vairāku spēlētāju režīmi sastāv no minispēlēm, taču pārsteidzošā kārtā šīs minispēles netiek izmantotas tikai no viena spēlētāja. Dažas no pilnīgi jaunajām mini spēlēm ietver mini golfu, diezgan interesantu šaha skatījumu un operācijas stila medicīnisko spēli. Visas šīs mini spēles patiesībā ir ļoti jautri spēlēt grupā, un šī ir tāda veida spēle, kurā vecāki un bērni var izklaidēties.

Madagaskara: Escape 2 Africa ekrānuzņēmums

Ekrānuzņēmumi / attēli Madagaskara: Escape 2 Africa ekrānuzņēmums — noklikšķiniet, lai palielinātu Madagaskara: Escape 2 Africa ekrānuzņēmums — noklikšķiniet, lai palielinātu Madagaskara: Escape 2 Africa ekrānuzņēmums — noklikšķiniet, lai palielinātu Slaidrāde