Mēra stāsts: nevainības apskats

Izlasiet mūsu pilnīgo un objektīvo A Plague Tale: Inocence apskatu tieši šeit un uzziniet, ko mēs domājām par šo spēli!

AutorsTomass Bārdvels 2020. gada 21. decembris, 2020. gada 13. oktobris mēra pasakas nevainības apskats

Burvīgs un tumšs stāsts, kas ierāmēts brīnišķīgi drūmā pasaulē, kuru ieskauj asinskāru žurku bari un tikpat vājprātīgi garīdznieki, Mēra stāsts: nevainība ir pārliecinošs stāsts par visaptverošu nāvi un brālību un māsu, un tā galvenā spēles cilpa ir labi līdzsvarota slēpšanās un mīklu risināšana.

Satura rādītājsRādīt

Pasaka par mēri un nevainību

Mēra stāsts: nevainība — palaidiet reklāmklipu Videoklipu nevar ielādēt, jo JavaScript ir atspējots: Mēra stāsts: nevainība — palaist reklāmklipu (https://www.youtube.com/watch?v=gjIb9dQgUF0)

Ņemot vērā 13. gadsimta Francijas dienvidrietumus, mēs piedāvājam ļoti viegli sagremojamu piedzīvojumu, kas pēta bieži saspringtās attiecības starp brāļiem un māsām Amiciju un Hugo, kad viņi saskaras ar šķēršļiem, kas pārsniedz viņu ierasto aizsargāto dzīvi.

Amicia un Hugo ir dzimuši priviliģētā ģimenē, kas ir pretrunā ar izdzīvošanas dzīvi, kas nosaka zemnieku pastāvēšanu, un viņi ir zināmā mērā atsvešināti viens no otra.

Hugo, kuru nomoka ģenētiska slimība, kas izraisa galvassāpju izraisītas lēkmes, lielā mērā ir viņa valdonīgās, bet galu galā mīlošās mātes rezultāts, kura viņu mīl, cenšoties atbrīvot viņu no viņa mūža ciešanām, kas ir galvenā stāstījuma loka daļa.

Savukārt Amicija ir pieķērusies sava tēva mēteļa astēm — apkārtējo Gjennas lauku apmaldījušajam pārvaldniekam — un seko viņa pēdās kā kļūdains vadītājs, kas ar savu uzticamo medību suni Lauvu staigā pa mežiem un birzēm.

Inkvizīcija ieplūst sākuma nodaļas laikā, nogalinot viņu vecākus un liekot izmisīgi bēgt. Žurkas ir iebrukušas zemē, inficējot vietējos iedzīvotājus ar mēri vai, tiem, kuriem ir mazāk paveicies, mežonīgi saplosot tos, radot papildu draudus.

Viņu piedzīvojums sākas, kad viņi bēg, meklējot nenotveramu alķīmiķi un pretlīdzekli Hugo slimībām.

Mēra pasakas nevainības apskats

Šīs pasaules sarežģītība, kas ir pilna ar žurkām, kas pārnēsā mēri, un kareivjiem ar neglītu muti, kas ir neizskaidrojami laimīgi, meklējot Amiciju un Hugo, satuvina viņus.

Abi saduras, nosakot savu attiecību parametrus, un Hugo bieži uzvedas spīta lēkmēs un dusmu lēkmēs, ja Amicia uzdrošinās doties vairāk nekā dažus jardus tālāk, taču īsos maiguma brīžos vienmēr samierinās.

Chaperoning Hugo definē lielāko daļu no septiņpadsmit nodaļām, kas veido nosaukumu. Lai gan viņš sniedz atslēgu dažām mīklām, izspiežot garām Amicia nepieejamus šķēršļus (un vēl daudz vairāk spēles noslēguma stundās), lielākā daļa spēles ir vērsta uz viņa tieksmes uzkļūšanu briesmās. .

Atšķirībā no Atreus iekšā Kara dievs, kuram ir izšķiroša loma kā noderīgs palīgs, kas spēj noturēties, Hugo ir neaizsargāts, un spēle mums to sistemātiski atgādina.

Mēra stāsts par nevainību Ign

Iesākumā Hugo nepaklausība var sagādāt neapmierinātību spēlētājam tiktāl, ka mēs sākam domāt, vai viņam ir nāves vēlēšanās, ņemot vērā viņa necieņu pret maldīgajiem apsargiem.

Tomēr viņš ļoti labi apzinās mokošo vardarbību, kas viņu ieskauj – nemaz nerunājot par tās nodevām viņa māsai un viņas tikpat vardarbīgajiem risinājumiem, kā viņus uzturēt pie dzīvības –, un stāsts poētiski iedziļinās šajā progresīvajā nevainības zaudēšanā.

Spēlei ejot, Hugo nepastāvība atklājas, kāda tā ir: izstrādātāju apzināta radoša izvēle, kas ir noenkurota realitātē, par ko var apliecināt ikviens, kurš ir izturējis jaunāko brāli vai pavadījis laiku ap trakulīgiem mazuļiem. smaidīt.

Mēra stāsts par nevainību Ps4

Brāļi un māsas savā ceļā sastopas ar virkni varoņu, sākot no alķīmiķa mācekļa līdz brāļu un māsu duetam, kas sastāv no rupjiem zagļiem, Artūram un Melijam, kā arī ar bullish kalēja dēlu Rodriku.

Visā stāsta garumā ir grūti neapburt šīs tikšanās un būt pateicīgam par palīdzību, ko tās sniedz vienādi.

Un otrādi, ļaundaru kontingents ir tikpat bīstams, cik aizraujošs, jo īpaši satraucošs segments, kurā inkvizīcijas vadītājs Vitālijs caur elementāru šļirci injicē sev Episanguis un izdur roku ar caurumiem, it kā viņš būtu kāds vidusmēra cilvēks. Vecuma smaku atkarīgais.

Noslēguma nodaļas nodrošina labi organizētu jaudas dinamikas maiņu, kas noved pie šī punkta. Lai nesabojātu pārsteigumu, daudz par aizraujošo secinājumu vislabāk var piedzīvot klātienē. Un kāds tas ir pārsteigums.

Maskēšanās, mīklas un cīņa

A Plague Tale nevainības sistēmas prasības

Puzles, komplektācijas detaļas un atkārtota uz progresu balstīta vides problēmu risināšana ir pietiekami intriģējošas un labi izstrādātas, taču ne sarežģītas. Lielākajai daļai ir nepieciešama zināma izmēģinājumu un kļūdu pakāpe, taču mīklas joprojām ir vienas no patīkamākajām šķautnēm visā spēles apmēram 12 stundu garumā.

Šķēršļu noteikšana ir ļoti jautra Mēra pasaka atklepo. Sākot no iekaisušu nūju izmantošanas, lai sadalītu kūpojošo žurku jūru, līdz alķīmiķa izdomājuma izmešanai, lai aizdedzinātu katlu, žurku atraisīšanai netīšām sargiem, nodzēšot to laternas, un piekārtu gaļas gabalu notriekšanai, lai piesaistītu grauzējus.

Amicijas alķīmiķa prasmju bagāža nav plaša, taču izdomājumi ļauj atrisināt katru mīklu dažādos veidos, izmantojot uguni, uzmanību, gaismu un indi.

Lai gan izstrādes sistēma ir elementāra, tā veicina ierobežoto resursu izsekošanu, jo katrs jauninājums rada taustāmus uzlabojumus, kas mazina sadursmju radīto stresu.

A Plague Tale Inocence Steam

Lielākais trūkums Mēra stāsts: nevainība neapšaubāmi ir Amicia stropes stingrā kaujas mehānika, kas nedarbojas cīņā pret galvu. Saprotams, ka Asobo ir ieviesis grūtības barjeru, lai atdarinātu Amicia un Hugo vājumu.

Tomēr dažkārt tas nozīmē, ka ir jācīnās ar apsargu, kas muļķīgā panikā darbojas tieši uz rezultātiem, lai izšautu no akmens, cerot uz sitienu ar galvu, nevis rūpīgi izpildītu komandu kombināciju.

Par laimi, slepenie elementi atslābina, lai gan dažkārt tie iekļaujas pazīstamajā žanra analoģijā.

Labākais piemērs tam ir tas, ka apsargi īslaicīgi pamana mūsu varoņus, lai pēc brīža neatturēti atgrieztos savā patruļas maršrutā. Tomēr slepenās ejas ir gudri izstrādātas un veicina eksperimentēšanu.

Pilnīga noteikšana biežāk nekā parasti norāda uz nenovēršamu nāvi, un spēlētājs ātri pielāgojas tam, cik nepielūdzami var būt apsargi, pamanot Amiciju un Igo.

Spēlei ir raksturīgas un apsveicamas grūtības. Tādējādi liela daļa slepenības ir saistīta ar ienaidnieka kustību modeļu izpēti un sitienu veikšanu izdevīgā brīdī, kad viņu mugura ir pagriezta, izlīst cauri nepamanītam vai ātri atbrīvoties no tiem pa vienam.

Asobo labi nodrošina pietiekami daudzveidību ar piemērotiem, kaut arī nedaudz atkārtojošiem pamatformulas variantiem.

Rūpīgi atlasīta pasaule

Pasaule, ko radījusi izstrādātājs Asobo , ir skaisti izstrādāts un strukturēts. Lineārs, jā, taču tas ir izkaisīts ar kaktiem un spraugām, kas lūdz izpētīt kolekcionējamus priekšmetus, kas sniedz papildu zinātnisku un vēsturisku ieskatu.

Grafiski spēle ir satriecoša, šausminoši, pievēršot uzmanību detaļām un apgaismojuma efektiem, kas parasti ir spēļu rezerve ar ievērojami lielāku budžetu.

Savā ziņā vizuālie materiāli atbilst stāstījuma dihotomijai, kas svārstās starp maigumu un absolūtām šausmām. To nevar apiet: spēle ir satriecoša.

Mēra pasaka par nevainību priekšskatījums

Milzīgā spodrināšana, kas uzklāta uz mežiem, kas peld ar rudenīgi kastaņbrūniem toņiem, saskan līdzās stindzinošo katedrāļu gotikas kamerām, kas šķietami iegūtas tieši no šausmu žanra.

Vienā smeldzīgā nodaļā spēlētājs staigā pa fermu, meklējot nenotveramu alķīmiķi. Tas sākas ar jautru paslēpes spēli caur patīkamu augļu dārzu, pirms tas kļūst ievērojami drūmāks, jo nokauto cūku līķi ieskauj ceļu, kas ved uz galveno lauku māju.

Citā secībā mēs ejam cauri kaujas laukam, kur kritušie karavīri slēpj dubļaino zemi, kamēr debesīs dominē monolīts akvedukts. Nāve un skaistums ir visur. Un, protams, vienmēr klātesošās žurkas.

A Plague Tale Inocence Ps4 apskats

Žurkas pašas par sevi ir varoņdarbs, un Asobo pēc pasūtījuma izgatavotais dzinējs tās atdzīvina plūstošā un satriecošā dzīvīgumā. Šeit jūs sajutīsit astes vēzienu, tur kāju straujo skraidīšanu.

Tie pārvietojas kā viena savienota vienība, kas sastāv no atsevišķām atsevišķām daļām, kas ir visvairāk pamanāmas, kad tās ir nospiestas šaurā vietā vai plūst no tumšiem padziļinājumiem.

Reizēm ir grūti nejusties nervozam, un tajā slēpjas vēl viens spēles spēks; spēja iedvest spēlētājā tādu pašu absolūtu baiļu sajūtu kā Amicia un viņas pavadoņi.

Ir vērts atzīmēt kļūmju vai kļūdu trūkumu. AAA studijām būtu vērts pievērst uzmanību detaļām, un tā ir apsveicama svaiga gaisa brāzma.

Zvaigžņu skaņu celiņš un balss aktierspēle

Mēra stāsts: nevainība skaņu celiņš ir stingri iesakņojies spēles vēsturiskajā iedvesmā ar orķestra skaņdarbiem uz laikmeta instrumentiem. Partitūra pārāk nesaskan ar iedibinātiem klasiskajiem motīviem, tā vietā dodot priekšroku bagātīgam skaņas faktūru un tempu spektram.

Mūzikas tonis nevainojami seko stāstam, svārstoties starp drūmu un draudošu ar dīvainu iegrimšanu cerībā saskaņā ar īsajiem atelpas brīžiem, kas izkaisīti visā spēlē.

Centrālais vadmotīvs ir īpaši emocionāls gabals, kas lieliski uzbriest kulminācijas punktos. Kopumā mūzika ir trāpīgi piemērota un lieliski iegremdē atskaņotāju pasaulē.

Plague Tale Nevainības sižets

Balss spēle ir lieliska. Neapšaubāmi un, iespējams, dabiski, angļu valodas aktieru pieņemtais franču kņazs ir lieliski izpildīts, izvairoties no izsmiekla lamatām, vienlaikus piešķirot ievērojamu autentiskumu, īpaši Amicia.

NPC dialogs ir vienlīdz labi izpildīts, sākot no šķebinošajiem inkvizīcijas apsargiem un beidzot ar ārprātīgiem britu karavīriem un viņu liberālo izteicienu lietošanu.

Galīgais spriedums

Mēra pasakas nevainības apskats 2019

Reizēm nežēlīgi draudi, ar kuriem saskaras Amicia un Hugo, ir tikpat vardarbīgi kā to kliedēšanai izmantotās metodes. Vienlīdz smagi ir skatīties, kā nevainīgu bērnu grupa pēc iespējas labāk samierinās ar šo psiholoģisko slogu.

Nāve ap viņiem ir vieta, kur nosaukums spīd visspilgtāk. Spēlei izdodas fiksēt viņu ievainojamību, vienlaikus patiesi attēlojot viņu izturību.

Vēl svarīgāk, Mēra stāsts: nevainība ir patīkama pieredze no sākuma līdz beigām un stabili atrodas starp labākajiem, ko šis gads līdz šim var piedāvāt. Vietās, kur spēle klīst (un tas notiek reti), spēcīgais stāstījums nodrošina stabilu intrigu mugurkaulu, kas attaisno gan laika ieguldījumu, gan cenu.

Asobo ir izdevies ne tikai piedāvāt jaunu koncepciju; viņi to ir izdarījuši ar apbrīnu.

Jums varētu patikt arī šie