2. līmenis - Taimskvērs izslēgts

Pēc tam, kad doktors Astoņkājis izlaiž astoņzobju baru pie varoņiem, sāciet viņus sist, līdz uzbrukums beidzas.

_________________________________________________________

Minikits01/10 - Magnētisms :

Aiz seifa durvīm uz zonas aizmugurējās sienas. Izmantojiet rakstzīmi, kuras pamatā ir magnēts (piem., Magneto), lai izlauztu pirmā minikita durvis un piekļūtu tām.

Minikits02/10 - Sprāgstvielas + elektrība:

Starp abām pākstīm telpas labajā malā ir sudraba lego, kas bloķē ceļu. Izmantojiet sprāgstvielu (piemēram, Dzelzs vīrs), lai to iznīcinātu. Tas atklās elektrisko paneli, izmantojiet uz elektrību balstītu rakstzīmi (piemēram: Thor), lai to atvērtu un izvilktu otru minikitu iekšā.

_________________________________________________________

Pa labi un augstāk no tā, kur jūs sākāt, ir pārveidošanas plāksne, kuru Fantastic kungs var izmantot, lai pārvērstos parocīgā (bet ārkārtīgi situatīvā) formā. Pārvērtiet skrūvgriezi, lai noņemtu vairoga slēdža slēdzeni. Tagad slēdzis ir atbloķēts, kapteinis Amerika var to aktivizēt, iemetot vairogu iekšā. Tas aktivizē nelielo platformas pacēlāju blakus tam.

Paceliet platformas pacēlāju, un doktors Astoņkājis dosies uz jumtu, dušā samazinot liesmas uz gājēju celiņa kapteiņa Amerikas priekšā. Izmantojiet savu vairogu, lai apslāpētu liesmas, un pirms nolaišanās ejiet pāri zonas kreisajai pusei. Uzbrūk vairāk astoņbotu, bet kapteinis Amerika ar tiem var viegli tikt galā.

Lai panāktu Fantastic kungu, izveidojiet sienas režģi no gružiem, kurus doktors Astoņkājis pameta pēc viņa (blakus milzīgajai 4 emblēmai uz zemes). Tas ļaus viņam pārvietoties uz kreiso zonu.

Satveriet satveršanas punktu ar Mr Fantastic garajām rokām, lai noņemtu vāku uz sienas. Izveidojiet vāka detaļas, lai izveidotu vairoga slēdzi kapteinim Amerikai. Aktivizējiet to kopā ar kapteini, lai darbinātu milzu urbi. Vadības ierīces atrodas aiz nelielām durvīm augšup pa blakus esošajām kāpnēm. Izmantojiet Mr Fantastic, lai tos aktivizētu un virzītu sējmašīnu sienas kontaktligzdā.

Tādējādi lāzera tornītis parādīsies ar lielu sarkanu slēdzi blakus. Pārejiet uz slēdža un atgriezieties iepriekšējā apgabalā ar kapteini Ameriku. Lāzers iznīcinās objektu, bet tas ir labi, jo jūs varat to rekonstruēt īpašā novirzīšanas platformā kapteinim Amerikai.

Novietojiet uz tā kapteini un aktivizējiet vairoga režīmu, lai sāktu lāzera atsitienu atpakaļ. Mērķi, kas jums jāsit ar to, ir divi gaiši zili apļi pa kreisi un pa labi, no kurienes lāzers sākotnēji atsitīsies pret sienu. Uzlādējiet abus līdz pilnam, un tiks atvērta milzīgā četru emblēma, lai atklātu jūsu pārvietošanās veidu. Siksnas, lai sasniegtu jumtu.

Doktors Astoņkājis postīs virs jumta, bet varoņiem ierodoties attālinās.

_________________________________________________________

Minikits03/10 - rakšanas vieta + kosmiskais spēks:

Kad esat sasnieguši lidojošā lifta jumtu, ekrāna priekšējā kreisajā pusē būs rakšanas vieta. Izrakt kopā ar naglu varoni (piemēram: āmrija), lai atklātu kosmiskos ķieģeļus. Izmantojiet kosmisko spēku (piemēram, Galactus), lai saliktu raķeti, un parādīsies trešais minikits.

Minikits04/10 - Pārveidojiet piecus jumta dārzus:

Ejot pa jumta daļām, būs pieci parastie jumta dārzi. Varoņi var tos aktivizēt, liekot ziediem strauji augt. Pirmais ir tūlīt pēc pirmās lielās spraugas (kas stāsta režīmā jums būtu jāslidina pāri kā Fantastic kungs). Otrais atrodas uz jumta un pa labi no iepriekšējā (virs milzu ventilatoriem). Trešais atrodas nākamajā ēkā, kur doktors Astoņkājis nojauc sienas, radot uzbrauktuvi un nelielus ugunsgrēkus. Ceturtais un piektais ir uz nākamā jumta (kuru var sasniegt, lecot/ lidojot ar sienu vai aktivizējot liftu), pēc tam, kad visi augi ir izauguši, ceturtais minikits nārsto.

_________________________________________________________

Teritorijas vidū būs liela plaisa. Izmantojiet Mr Fantastic slīdēšanas spējas, lai tiktu pāri. Virs vietas, kur jūs nolaižaties, būs stiepes punkts/ rokturis, un no gabaliem jūs varat izveidot kāpnes, lai sasniegtu birojus. Uzkāpiet un dodieties uz biroju galu, lai sasniegtu dažus zaļus un sarkanus objektus. Sasmalciniet tos un izveidojiet gabalus, lai postam pievienotu stumšanas virsmu. Tas ļauj Mr Fantastic pagriezt lielo trauku uz jumta virs.

Pateicoties savām akrobātiskajām prasmēm, kapteinis Amerika tagad var uzsist pāri poliem, lai sasniegtu to pašu pusi, kurā atrodas Fantastika kungs. Šīs zonas tālākajā pusē būs vairoga slēdzis, kuru kapteinis var aktivizēt. Tas izslēdz ventilatorus apakšējā līmenī un ļauj Mr Fantastic sasniegt augšējo zonu. Tuvumā atrodas dažas zilas caurules, kuras var iznīcināt un pārvērst par Mr Fantastic pārveidošanas plāksni.

Hop on, un Mr Fantastic pārvērtīsies par sūkni, eksplodējot ūdenstorni augstāk. Torņa gabalus var salikt virvē pāri spraugai (kur doktors Astoņkājis visu šo laiku tevi ņirgājas), bīdiet pāri, lai satiktu ārstu.

_________________________________________________________

Minikits05/10 - Sprāgstvielas + simbiots :

Pēc pārejas pie Dr Octopus (un mazliet iepļaukājies) jūs redzēsit uz sienas blakus vietai, kur viņš stāvēja, sudraba lego atvere. Uzspridziniet to ar sprāgstvielu varoni (piemēram: Hawkeye). Tas radīs melnu simbiota peļķes peļķi. Izmantojiet simbiota rakstzīmi, lai teleportētos tuvumā esošajā slēgtajā siltumnīcā un paņemtu piekto minikit.

_________________________________________________________

Vienreiz iesitiet ārstam, lai atbrīvotu otru varoni, un viņš atkal bēgs, sabojājot ēkas un parasti izraisot haosu. Te jūs pulcēs arī astoņboti, tāpēc veltiet dažas sekundes, lai ar tiem tiktu galā. Uzkāpiet vietā, no kuras ārsts par jums smejas, un viņš nokritīs no ēkas.

Tikai, lai atkal parādītos plaisas otrā pusē. Izmantojiet kapteiņa Amerikas vairogu, lai trāpītu lielās sarkanās neona zīmes labajā apakšējā stūrī. Tas sabojās zīmi, atklājot otru vājo vietu otrā pusē. Izlauziet arī šo, un zīme nokritīs pāri spraugai, veidojot parocīgu tiltu.

Otrā pusē gaidīs vairāk astoņbotu. Kāpiet līdz zonai aiz stikla logiem, lai pamanītu liesmojošu barjeru, bloķējot sienas lēciena ceļu kapteinim Amerikai un kreisajā pusē - satveršanas punktu kungam Fantastic. Uz jumta sasitiet zilo lodziņu labajā pusē, lai iegūtu gabalus citam vairoga slēdzim.

Kad tas ir aktivizēts, tas ieslēdz Mr Fantastic pacēlāju. Iekšā gaidīs astoņbots. Slīdiet pāri spraugai kopā ar Mr Fantastic uz nākamo jumtu. Vairāk astoņbotu uz dažām sekundēm kavēs jūsu progresu. Izmantojiet tikko iznīcinātās detaļas, lai izveidotu kapteiņa Amerikas virves līnijas otru galu.

Virs jums ikdienas Bugle, Dr Astoņkājis būs slinki šūpošanās taustekļi uz priekšu un atpakaļ. Izmantojiet ventilācijas atveri apgabala labajā pusē, lai kopā ar Mr Fantastic sasniegtu dzegu. Pārvietojieties zem doktora Astoņkāja un “metiet” roku pie viņa ķermeņa. Kārtējo reizi viņš par to pauzīs (lai gan graujošā bumba ir jautra).

Uz jauna jumta vajāšana atsākas. Dodieties uz vidējo jumtu un izmantojiet Mr Fantastic, lai satvertu torni pāri spraugai un nogāztu to lejā. Tas ļaus jums piekļūt blakus esošajam jumtam. Oktoboti gaidīs. Pabeidziet tos. Izmantojiet zirnekļcilvēka zirnekļa izjūtu, lai noteiktu pakāpienu sienu pa kreisi. Pacelieties un cīnieties ar dažiem astoņbotiem. Izmantojiet zirnekļa sajūtu, lai noteiktu divus vilkšanas tīmekļa rokturus, kas ieslēgs zemāk esošos ventilatorus.

_________________________________________________________

Stens Lī: Sprāgstvielas + lidojums + telekinēze:

Pēc lielo ventilatoru aktivizēšanas jūs varat pamanīt sudraba lego ķieģeļus jumta augstākajā daļā virs mūsu varoņiem. Lidojiet ar sprāgstvielu raksturu (piemēram: Dzelzs vīrs - Marka 6) un izpūtiet blokus. No vaļējiem blokiem var izgatavot cauruli, kas savienojas ar ūdenstorni. Izmantojiet telekinētisko raksturu lidojuma laikā (piemēram: Galactus), lai pagrieztu rokturi un atklātu Stenu Lī.

_________________________________________________________

Datora paneli šīs augšējās zonas labajā malā var aktivizēt tikai Mr Fantastic, tāpēc izmantojiet ventilatorus, lai viņu tur paceltu. Izmantojiet paneli, lai atvērtu vārtus un ieietu jumta dārzā.

_________________________________________________________

Minikits06/10 - Sprāgstvielas + Fantastiskais kungs :

Lielajā jumta dārza zonā blakus lego kūdrai atradīsies vairāki sudraba lego priekšmeti. Izmantojiet sprāgstvielu varoni (piemēram: Dzelzs vīrs - Marka 6), lai tos demontētu. Konstruējiet kritušos gabalus lielā silfonā/ atsperē un sāciet uz to lēkt, lai uz dīķa virsmas novietotu Fantastic 4 maiņas plāksni. Izmantojiet Mr Fantastic zāles pļaušanai (jā, nopietni), un sestais minikits materializēsies.

Minikits07/10 - Zelta barjera + Kapteinis Amerika:

Dārza zonas labajā aizmugurējā stūrī ir zelta kārba blakus bārbekjū. Izmantojiet uz liesmas balstītu varoni (piemēram: Cilvēka lāpa), lai nodedzinātu kanistru un iznīcinātu bārbekjū. Jaunizveidoto minikitu ieskauj liesmas, izmantojiet kapteiņa Amerikas vairoga spēju to droši sasniegt.

_________________________________________________________

Pārveidošanas panelis dārza otrā pusē padarīs Fantastic kungu par raķeti, izpūšot Zirnekļcilvēka reklāmas stendu un atklājot divus satveršanas punktus. Satveriet un velciet kopā ar Mr Fantastic, lai to pilnībā nolaistu vēl vienam tiltam. Ārsts jūs kārtējo reizi izsmies un dosies uz ēkas helikopteru (jūs pareizi izlasījāt). Sekojiet viņam caur jauno caurumu, lai stātos pretī astoņkājiem.

-------------------------------------------------- ---------------------------------------------

Priekšnieks: ārsts astoņkājis

Uzbrukumi:

Satvert - Dr Astoņkājis satvers tuvumā esošu personāžu un saplēš tās no ekstremitātes. Palieciet atpakaļ, kad viņš nav iestrēdzis, lai izvairītos no šī uzbrukuma. Viens sitiens KO, ja pietuvojies pārāk tuvu.

Stomp - Kamēr viņš kustas, doktors Astoņkājis laiku pa laikam sabāzīs zemi. Ejiet prom no viņa ceļa, kad viņš ceļo, lai no tā izvairītos. Novērš vienu bojājumu sirdi.

Krakšķēšana - Doktors Astoņkājis saspiedīs zemi, raidot plaisu pretī kontrolētajam varonim. Turiet mobilo tālruni vai lēkt, lai izvairītos no šī uzbrukuma. Novērš vienu bojājumu sirdi.

Izsaukt astoņbotus - Cīņas laikā pastāvīgi parādīsies astoņboti un sāks uzbrukt visiem redzamajiem. Tie ir bezgalīgi, tāpēc nemēģiniet viņus visus nogalināt.

Beidzot pēc visas šīs vajāšanas, doktors Astoņkājis jūs uzņems.

_________________________________________________________

Minikits08/10 - zaļi rokturi :

Dr Octopus kaujas laikā apgabala kreisajā pusē atradīsies transportlīdzeklis, kuru var sadalīt viens no varoņiem ar lielu spēku (piemēram, Hulk). Atveriet to, lai atklātu astoto minikitu.

Minikits09/10 - Zelta barjera :

Pie šīs nelielās teritorijas ir izkaisīti pieci ugunsdzēsības hidranti ar zeltainu galotni. Izmantojiet uz uguns balstītu varoni (piemēram: Cilvēka lāpa), izsekojiet tos un iznīciniet, lai atrastu devīto minikitu. Divi atrodas apgabala kreisajā pusē, bet trīs - labajā pusē.

Minikits10/10 - sprāgstvielas + Smash :

Zem sudraba automašīnas (lai izmantotu sprāgstvielu varoni, piemēram, Dzelzs vīru - Marka 6, lai notīrītu) apgabala labajā stūrī ir satriecošs zemes panelis. Izmantojiet lielu varoni (piemēram, Hulk), lai sagrautu paneli un iegūtu pēdējo minikit.

_________________________________________________________

Daktera Astoņkāja taustekļi ir viņa vājums šeit, kad viņš uzbrūk vai sadauzīs zemi, viņš laiku pa laikam kādu iesprūdīs. Viss, kas jums jādara, ir pārvietot rakstzīmi uz iestrēgušo cīpslu un nospiest X, lai to sabojātu. Tas ārstam nodarīs vienu bojājuma punktu.

Cilvēks zirneklis ir labākais šim procesam, jo ​​viņš var šūpoties virs ārsta (izraisot viņa uzbrukumus), līdz ārsts iestrēgst, un pēc tam dot kaitīgo triecienu. Pēc šīs metodes atkārtošanas vēl divas reizes ārsts atkal bēgs, bet, lai pabeigtu, ir nepieciešams tikai viens savienojuma sitiens. Pieskrieniet pie viņa un vienreiz žokļa glāstiet, lai izbeigtu šo vienkāršo cīņu.

-------------------------------------------------- ---------------------------------------------

Patiess ticīgais (170 000 kniedes) : Līmenī savāc norādīto radziņu skaitu, lai iegūtu zelta ķieģeli.