Labākās amerikāņu kravas automašīnu simulatora modifikācijas

Vai esat gatavs pacelt kravu pārvadājumus uz nākamo līmeni? Apskatiet šo labāko amerikāņu kravas automašīnu simulatora modifikāciju sarakstu.

 Labākās amerikāņu kravas automašīnu simulatora modifikācijas

Ja virtuālās kravas automašīnu vadīšanas pasaule jums sāk šķist novecojusi, vislabākais Amerikāņu kravas automašīnu simulators modifikācijas var palīdzēt satricināt lietas.

No jaunu reklāmkadru un maršrutu pievienošanas līdz grafikas un funkciju uzlabošanai ir daudz veidu, kā iedvest jaunu dzīvi populārajā braukšanas sim .Šajā sarakstā mēs parādīsim labākās amerikāņu kravas automašīnu simulatora modifikācijas lai paņemtu līdzi nākamajam tālsatiksmes ceļojumam pa ASV.

Tāpēc bez turpmākas kavēšanās ienirt tieši mūsu labāko ATS modifikāciju izvēlē 2023. gadā!

Saistīts: Labākās transporta spēles Labākās PC simulācijas spēles 2023. gadā Labākās modificējamās datorspēles 2023. gadā

Kā instalēt amerikāņu kravas automašīnu simulatora modifikācijas

Ja neesat pārliecināts, kā instalēt American Truck Simulator modifikācijas, ātri apskatiet darbības, kas jāveic katrā operētājsistēmā:

 1. Atrodiet vajadzīgo modi Steam darbnīca vai cita ATS mod vietne
 2. Lejupielādējiet mod failu (faila formāts parasti ir .scs, .zip vai .rar)
 3. Windows – .rar un .zip formātā izsaiņojiet failu un pārvietojiet to uz “Mani dokumenti\American Truck Simulator\mod”.
 4. Windows – .scs formātiem kopējiet un ielīmējiet failu tajā pašā direktorijā, kurā tika veikta iepriekšējā darbība
 5. Mac - Kopējiet un ielīmējiet zip failu, neizpakojot to uz “/Library/Application”
 6. Linux – Kopējiet un ielīmējiet zip failu, neizpakojot to uz “~/”.local/share/American Truck Simulator/mod”
 7. Iespējojiet tikko instalēto modu un sāciet spēlēt kā parasti
 Mod Realistic Graphics v4.0

Padariet ATS izskatu reālistiskāku

Mod.: Realistic Graphics v4.0

Tādas spēles kā American Truck Simulator vizuālās precizitātes uzlabošana var palīdzēt atjaunot jūsu mīlestību pret spēli.

Galu galā, kuram gan nepatiktu vēl mazliet vairāk acu skaistuma, uz ko skatīties, atrodoties ceļā stundām ilgi?

Ar Reālistiska grafika mod, jūs tiksiet uzlabots, lai tie izskatās reālistiskāki un detalizētāki.

 Mod Enhanced Vegetation v3.2

Uzlabot veģetāciju

Mod: Uzlabota veģetācija v3.2

Turpinot iepriekšējo modi, Uzlabota veģetācija ir viena no labākajām iespējām spēlētājiem, kuri vēlas uzlabot ATS vizuālo prezentāciju.

Šīs modifikācijas galvenais mērķis ir aizstāt veģetācijas faktūras visā spēles kartē, lai tās izskatītos asākas un piesātinātākas.

Turklāt koki saņem jaunus krāsu pielāgojumus un faktūras, kas padara tos izcilus pat pie lielākiem ātruma ierobežojumiem.

 Mod Realistic Rain v3.4

Pievienojiet vairāk reālistisku lietus

Mod.: Realistic Rain v3.4

Kāds labums no šīs leknās veģetācijas, ja jums nav tikpat iespaidīga izskata lietus?

Ar Reālistisks lietus mod, mitrais laiks ATS iegūst pilnīgi jaunu dzīvi ar labāku lietus lāses tekstūru, krāsu, caurspīdīgumu un skaņām.

Šīs priekšrocības attiecas arī uz jūsu salona interjeru, palielinoties lietus lāsēm, kas parādās uz vējstikla un logiem.

 Mod Realistic Vehicle Lights v7.1.1

Uzlabojiet transportlīdzekļu apgaismojumu

Mod.: reālistiskas transportlīdzekļa gaismas, v7.1.1

Lai palīdzētu jums vieglāk pārvietoties pa slapjiem un slidenajiem ceļiem, apsveriet iespēju uzstādīt Reālistiskas transportlīdzekļu gaismas pret.

Kā norāda tā nosaukums, šis modelis koncentrējas uz transportlīdzekļa lukturu detaļu uzlabošanu, vienlaikus uzlabojot redzamību lielos attālumos.

Tas ietekmē nevis spēlētāja transportlīdzekļus, bet arī ar AI kontrolētus transportlīdzekļus un dažādus citus gaismas avotus spēles laikā.

 Mod Realistic Roads v3.2

Pievienojiet reālistiskākus ceļus

Mod.: Realistic Roads v3.2

Ikviens, kurš ir braucis reālajā dzīvē, zina, cik reti var atrast gludi asfaltētu ceļu, kurā nav nelīdzenumu, plaisu vai robainu līniju.

Lai ieviestu šo reālisma sajūtu ATS, mēs iesakām izmantot modi līdzīgu Reālistiski ceļi , kas aizstāj ceļa faktūras un veic ceļa līniju korekcijas.

Tas ietver svaigu un putekļainu asfaltu, segumu un grants ceļus ar nelielām nepilnībām, pamatojoties uz riepu pēdām un satiksmes plūsmu.

 Mod Longer Yellow Lights

Palieliniet dzeltenās gaismas ilgumu

Mod: garākas dzeltenas gaismas

Mēs visi esam tur bijuši jau iepriekš: jūs tuvojaties gaismai, tā pārslēdzas no zaļas uz dzeltenu, un jūs braucat tālāk, ticot, ka esat skaidrā.

Tikai tā vietā jūs saņemat naudas sodu par braukšanu garām sarkanajam signālam par to, ka jūsu liela krava nav savlaicīgi izbraukusi.

Ar Garākas dzeltenās gaismas mod, šis kairinājums kļūst par pagātni, jo luksoforu dzeltenās gaismas fāze tiek palielināta no 2 sekundēm līdz 4,5 sekundēm.

 Mod Real uzņēmumi, degvielas uzpildes stacijas un stendi

Pievienojiet reālus uzņēmumus

Mod.: reāli uzņēmumi, degvielas uzpildes stacijas un reklāmas stendi

No juridiskā viedokļa ir lietderīgi, ka ATS izstrādātāji spēlē neiekļauj nevienu reālu zīmolu, izņemot oficiāli licencētos transportlīdzekļus, ar kuriem jūs braucat.

Tomēr ar tādu modi kā Nekustami uzņēmumi, degvielas uzpildes stacijas un reklāmas stendi , varat iegūt iespaidīgāku un reālāku pieredzi, pievienojot spēlei labi zināmus uzņēmumus.

Pēc uzstādīšanas atpazīstami zīmoli sāks parādīties uz noliktavām un kravas automašīnu piekabēm visā kartē līdzās arī reālajām degvielas uzpildes stacijām.

 Mod numura zīmju piederumu komplekts

Pievienojiet Jaunuma numura zīmes

Mod.: numura zīmes – piederumu komplekts

Ja vēlaties savai iecienītākajai lielajai iekārtai pievienot vizuālu nokrāsu, Numura zīme – piederumu komplekts mod ir lieliska vieta, kur sākt.

Tas pievieno augstas izšķirtspējas numura zīmju sortimentu, pamatojoties uz visiem 50 štatiem, un daži jauninājumi tiek izmantoti labam mērījumam.

Plāksnes var savienot ar parastajiem piederumu slotiem, piemēram, bamperiem, galvassāpju statīviem, buļļu stieņiem un jebkur citur, kur parasti parādās plāksne.

 Mod Pielāgojiet savu stūri Izvēlieties daļas

Pielāgojiet savu stūri

Mod.: pielāgojiet savu stūri: izvēlieties detaļas

Līdz ar numura zīmes pārveidošanu, kāpēc gan nepievienot modi, kas ļauj pielāgot arī stūri?

Ar Pielāgojiet savu stūri mod, jūs iegūsit iespēju mainīt dažādus sava riteņa aspektus, tostarp krāsu un katras sadaļas daļas.

Modifikācijai ir pievienoti daži iepriekš konfigurēti riteņu modeļi, kas uzlabos jūsu iekārtu ar minimālu piepūli.

 Mod AI Traffic Pack

Pievienojiet jaunus AI transportlīdzekļus

Mod.: AI Traffic Pack

Nākamais mūsu labāko amerikāņu kravas automašīnu simulatora modifikāciju sarakstā ir AI satiksmes pakotne , kas pievieno virkni jaunu AI kontrolētu transportlīdzekļu.

Ir iekļautas vairāk nekā 325 automašīnas, no kurām daudzas ir balstītas uz populāriem zīmoliem un modeļiem, piemēram, Chevrolet Tahoe, Dodge Grand Caravan, Ford Explorer un Tesla Model X.

Katra šī komplekta automašīna ir saderīga ar visām spēles kartēm, tādējādi nodrošinot lielāku transportlīdzekļu daudzveidību jebkurā vietā, kur dodaties.

 Mod Driveable AI

Brauciet ar AI transportlīdzekļiem

Mod: Driveable AI

Saskaņā ar pēdējo modifikāciju, Vadāms AI mod ļaus jums iekāpt vadītāja sēdeklī ierobežotam skaitam ar NPC darbināmu transportlīdzekļu.

Šajā rakstīšanas brīdī tā atbalsta aptuveni 15 automašīnas spēlē, tostarp dažādus Ford un Dodge modeļus, kā arī policijas transportlīdzekļus, kā arī ugunsdzēsības un atkritumu mašīnas.

Labākā daļa ir tāda, ka lielāko daļu transportlīdzekļu joprojām var noregulēt pēc jūsu vēlmēm, un tiem ir funkcionējošas gaismas un sirēnas, kā arī pielāgots interjers un dzinēja skaņas.

 Mod. SiSL's Trailer Pack USA

Pievienot jaunus treilerus

Mod: SiSL's Trailer Pack USA

Šis nākamais modifikācija ir paredzēta reālas Amerikas kravas automašīnu satiksmes simulēšanai, pievienojot spēlei vairāk nekā 100 jaunus piekabes apvalkus kā daļu no SiSL's Trailer Pack USA.

Katrs no tiem ir rūpīgi atjaunots, pamatojoties uz oriģinālajām fotogrāfijām, ievērojot oficiālās uzņēmuma zīmola krāsas un ikonogrāfiju.

Ja vēlaties vēl vairāk paplašināt savu piekabju parku, SiSL piedāvā arī Austrālijas piekabju komplekts arī papildinājums.

 Mod Black Beauty 359

Brauciet ar gludu melnu kravas automašīnu

Mod.: Black Beauty 359

Ātra meklēšana tiešsaistē atklās daudz uzkrītošu ATS transportlīdzekļu apvalku, kas izstrādāti, lai jūsu iekārta izceltos no konkurentiem.

Tomēr šī saraksta vajadzībām mēs izceļam trāpīgo nosaukumu Black Beauty 359 , kas Outlaw Peterbilt 359 piešķir gludu, pielāgotu melnu apvalku ar baltiem akcentiem.

Ņemot vērā, ka šis ir viens no populārākajiem transportlīdzekļiem spēlē, jūs noteikti vēlēsities personalizēt savu, tiklīdz jūs saņemsiet pirmo iespēju.

 Mods vairāk nekā atbilst acīm, Decepticon kravas automašīnas un piekabes apvalks

Brauciet ar transformatoru kravas automašīnu

Mod: Vairāk nekā atbilst acīm, Decepticon Truck un Trailer Skin

Tā vietā, lai padarītu ATS reālistiskāku, kā būtu, ja jūs dotos pretējā virzienā ar foršu un radošu apvalku, kura pamatā ir populārā multfilmu un filmu franšīzes Transformeri?

Ar Vairāk nekā atbilst acīm un Decepticon kravas automašīnu un piekabju apvalks modifikācijas, varat piešķirt savam Peterbilt pilnīgi jaunu izskatu.

Vienīgā izvēle ir, vai uzskatāt sevi par varonīgu Autobotu vai nelietīgu krāpnieku.

 Mods Smartijs's Wheel Pack

Pievienojiet jaunus riteņus un riepas

Mod.: Smarty’s Wheel Pack

Lai gan vaniļas ATS var piedāvāt pietiekami daudz iespēju jūsu kravas automašīnu riteņu un riepu pielāgošanai, vienmēr ir iespējas uzlabot, izmantojot tādus modifikācijas kā Smarty's Wheel Pack .

Tātad, ja esat tāds spēlētājs, kurš ir apsēsts ar sava transportlīdzekļa veiktspējas precizēšanu, noderēs tāds modelis kā Smarty's Wheel Pack.

Tas papildina jaunu riteņu un riepu klāstu, kas darbojas atšķirīgi atkarībā no laikapstākļiem un ceļa apstākļiem.

 Mod Heavy Cargo Pack

Pārvadājiet smago kravu

Mod: Heavy Cargo Pack

Ja vēlaties pārbaudīt savas vilkšanas prasmes, nemeklējiet tālāk kā Smagās kravas pakotne pret.

Līdzīgi kā oficiālajā ATS Heavy Cargo paplašinājumā, šī modifikācija ievieš jaunus smagas kravas transportlīdzekļus, ko spēlētāji var pārvadāt pa karti.

Katrs no tiem ir balstīts uz labi zināmu zīmolu, piemēram, Terex un Caterpillar, un ir saderīgs gan ar kravu, gan kravu tirgiem.

 Mod Sound Fixes Pack v23.05

Pievienojiet reālistiskākas skaņas

Mod.: Sound Fixes Pack v23.05

Mūsu nākamais ieteikums par labākajām American Truck Simulator modifikācijām palīdz spēles audio pievienot tik ļoti nepieciešamo iedziļināšanos un reālismu.

Pēdējo septiņu gadu laikā konsekventi atjaunināts Skaņas labojumu pakotne mērķis ir radīt dinamiskākas un atmosfēriskākas skaņas katrai darbībai.

Tas ietver pārveidoto balstiekārtu, riepu izciļņus un salona trokšņus, unikālu riepu un ceļa troksni, kas balstīts uz reljefu, un daudzas citas nelielas, bet pamanāmas skaņas.

 Mod SiSL FlatUI

Uzlabojiet lietotāja interfeisu

Mod.: SiSL FlatUI

Tiem, kuri nav gluži apmierināti ar vaniļas ATS lietotāja interfeisu, SiSL FlatUI ir absolūts spēles mainītājs.

Nomainot noklusējuma gradientus un izvēlņu ikonas ar plakanām krāsām un vienkāršākiem simboliem, šī modifikācija spēles lietotāja saskarnei piešķir modernāku, racionalizētāku izskatu.

Ņemiet vērā, ka tas joprojām tiek izstrādāts, tāpēc, pārvietojoties noteiktās izvēlnēs, var rasties kļūda.

 Mod krasta karte

Savienojiet visus reģionus

Mod: krasta līdz krasta karte

Šis nākamais modifikācija ir paredzēta spēlētājiem, kuri vēlas vienkāršāku kravu pārvadājumu pieredzi bez nepieciešamības ielādēt jaunos apgabalos.

Ar Krasta līdz krasta karte mod, varat braukt uz jebkuru kartes daļu reāllaikā, izmantojot garus, savstarpēji savienotus automaģistrāles, lai nokļūtu no viena galamērķa uz nākamo.

Tomēr, lai to izmantotu, jums jau ir jābūt instalētiem Ņūmeksikas, Oregonas, Vašingtonas, Jūtas, Aidaho un Kolorādo DLC paplašinājumiem.

 Mod. SiSL's Mega Pack

Pievienojiet jaunus salona piederumus

Mod: SiSL Mega Pack

Noapaļojot mūsu labāko amerikāņu kravas automašīnu simulatora modifikāciju sarakstu, mums ir SiSL Mega Pack , vērienīga salona piederumu kolekcija, kas izstrādāta, lai palīdzētu jums ērti ceļot.

Tam ir pievienoti vairāk nekā 400 piederumi, kas pielāgoti dažādām gaumēm, tostarp sieviešu un vīriešu līdzbraucēji, jaukas mazas bubulīšu galviņas, kuras var uzmest uz informācijas paneļa, un dažādas uzkodas, ierīces, atsvaidzinātājus un rotaļlietas.

Daudzus piederumus var personalizēt vēl vairāk, izmantojot pielāgošanas opcijas, kas ļauj pievienot savas kafijas krūzes, valsts karogus utt.

Jums patiks arī šie