Labākais GBA emulators

Ja meklējat GBA emulatoru (Gameboy Advance Emulator), šis saraksts ir vienīgais, kas jums nepieciešams. Šeit ir pieejami labākie GBA emulatori.

AutorsRoze Matīss 2020. gada 6. oktobris, 2020. gada 26. septembris Labākais GBA emulators

Ja jaunībā spēlējāt GBA spēles, iespējams, ka kādreiz esat radījis vēlmi tās spēlēt vēlreiz, neatkarīgi no tā, vai tas bija nostalģijas vai vienkārši garlaicības dēļ.

Lai gan tas ir nedaudz apšaubāms likumības ziņā, emulatori ir visuzticamākais un lētākais veids, kā reproducēt šo retro GBA pieredzi.

Neatkarīgi no tā, vai esat atklājis emulatoru un ROM pastāvēšanu pats, mēs jūs iepazīstināsim ar dažiem visefektīvākajiem, ko varat izmantot šodien.

GBA emulators

Pirms to pamanīsit, būsit labi sagatavots, lai izdzīvotu atmiņas par savām iecienītākajām GBA spēlēm no seniem laikiem. Jūs pat varat izmēģināt tos, kas jums nekad nav patikuši!

Satura rādītājsRādīt

Kas ir emulators?

Kas ir emulators

Ja jūs nekad iepriekš neesat dzirdējis par emulatoru, mums ir daži dzīvi mainoši jaunumi. Būtībā an emulators ir tas, ko jūs saņemat, kad visa programma tiek no jauna izveidota citā programmā. Tādējādi GBA emulators atjauno GBA emulatora programmatūru un kodējumu jaunākā sistēmā, piemēram, datorā vai viedtālrunis .

Emulatori ir lieliski, jo daudzi no tiem pievieno funkcijas, kas nebija pieejamas sākotnējā ierīcē. Piemēram, dažos GBA emulatoros ir integrēta apkrāpšanas koda funkcionalitāte, papildu saglabāšanas vietas un dubultā ātruma funkcijas, kas ļauj izlaist garus stāstus, titrus vai dialogu.

Lai gan daži varētu uzskatīt, ka šie dzīves kvalitātes uzlabojumi ir tuvāk krāpšanai, jūs nevarat noliegt, ka tie nedaudz atvieglo jūsu dzīvi.

Emulatora izmantošana nevarētu būt vienkāršāka. Jums vienkārši jāvirzās uz spēli, kuru vēlaties spēlēt, un tai vajadzētu palaist automātiski, jo emulatora programma ir vairāk vai mazāk autonoma. Tomēr ir vēl viens būtisks solis: ROM apkopošana.

Kas ir ROM?

Kas ir ROM

Vārds ROM apzīmē Tikai lasāmatmiņa . Turklāt, kad mēs sakām ROM, mēs faktiski izlaižam otro pusi: pilns termiņš ir ROM fails vai ROM attēls . Būtībā ROM ir kā spēles attēls, kuru jūs spēlētu savā emulatorā, un emulators nolasa un interpretē šo attēlu, lai palaistu spēli.

Diemžēl šeit izpaužas emulatoru apšaubāmā būtība. Lai gan emulatori pēc būtības nav nepareizi, un jūs pat varat tos izveidot pats, ROM lejupielāde no interneta vai to saņemšana no citiem ir tehniski pirātisms.

Tā kā jūs saņemat pašas spēles attēlu, tas ir tas pats, kas bez maksas lejupielādēt mūziku vai videoklipus tiešsaistē.

Lai gan mēs nevaram attaisnot šo darbību, jūs vienmēr varat iegādāties vecas GBA spēles un pats pārvērst tās par ROM. Lai gan šī zona joprojām ir nedaudz pelēka, tā arī nav gluži pirātisms — ja vien jūs tos nekopīgojat.

Neatkarīgi no tā, kuru ceļu izlemjat izvēlēties, esiet piesardzīgs piedzīvojumu laikā. Lai gan emulatoriem nav daudz protokolu, jo tos galvenokārt izmanto, lai spēlētu spēles, kuras ir grūti atrast vai vairs netiek pārdotas, emulatoru izmantošana jaunāku spēļu spēlēšanai ir nedaudz apšaubāmāka (un daudz grūtāka). .

Labākie GBA emulatori

GBA emulators

Tā kā emulatori nav nekas vairāk kā programmas, tos ir pilnīgi iespējams izveidot pats. Tādējādi to jau ir daudzveidīgi.

Daži no tiem ir bezmaksas, daži nav, dažiem ir papildu iespējas, un daži ir stabilāki nekā citi.

Šīs rokasgrāmatas atlikušajā daļā uzskaitītie ir tikai labākie no labākajiem GBA emulatoriem, no kuriem jūs varat izvēlēties.

Visual Boy Advance

Visual Boy Advance

Visual Boy Advance tiek plaši uzskatīts par vienu no labākajiem pieejamajiem GBA emulatoriem. Tas ir arī viens no vecākajiem GBA emulatoriem. Tomēr, tā kā programmatūra pastāv tik ilgi, programmatūrai ir bijis pietiekami daudz laika, lai uzlabotu, labotu sevi, izstrādātu saderību ar daudzām spēlēm un optimizētu.

Viena no noderīgākajām Visual Boy Advance funkcijām ir tā, ka tā joprojām ir atbalstīta un atjaunināta programma. Tas nozīmē, ka, piemēram, ja jauns Windows vai macOS ielāps sabojā emulatoru, emulatora ielāps, kas novērš problēmu, tiks izlaists pirms pārāk ilga laika. Ne visiem emulatoriem ir šāds atbalsts, lai gan visiem mūsu šodienas ceļvedī ir šāds atbalsts.

Turklāt, lai gan Visual Boy Advance agrāk traucēja kavēšanās problēmas vecos datoros, mūsdienās tā ir reti sastopama problēma. Tā kā gan Visual Boy Advance, gan mūsdienu datoriem ir bijis laiks attīstīties, jums nevajadzētu uztraukties par kavēšanos.

Arī Visual Boy Advance nav tikai GBA emulators. Tā var arī atskaņot oriģinālu Game Boy un Game Boy Color spēles. Emulatoram ir arī šādas papildu funkcijas:

  • Krāpšanās koda atbalsts
  • Kursorsviras atbalsts
  • Saglabāta spēļu eksportēšana un importēšana
  • Ekrāna uzņemšana un ierakstīšana
  • Pilnekrāna režīms
  • Atbalsts pogu pārveidošanai

No $GBA

No $GBA

No $GBA , vai No Cash GBA, ir emulators, kas ir pazīstams ar to, ka tas ir bezmaksas. Lai gan gandrīz visi emulatori ir bezmaksas, šis ir īpaši acīmredzams tā nosaukuma dēļ. No$GBA atšķiras no Visual Boy Advance, jo atbalsta dažas papildu funkcijas.

No$GBA izcilā iezīme ir tā, ka tā ļauj arī spēlēt Nintendo DS spēles tajā pašā programmā. Lai gan tas var izraisīt nelielu nobīdi, jo NDS spēles ir prasīgākas nekā GBA spēles, tās joprojām var diezgan labi palaist lielāko daļu spēļu. Protams, jaudīgāks dators vienmēr palīdz.

Arī No$GBA ir lieliski optimizēts. Tas ļauj emulatoram spēlēt NDS spēles, kas dažiem citiem emulatoriem var būt pārāk daudz. No$GBA ļauj izmantot kontrolieri , ko arī novērtēs GBA puristi.

mGBA

mGBA

mGBA , lai gan tas ir nedaudz vienkāršs emulators, tajā ir dažas neparastas funkcijas, kas spēlētājiem patiks. Turklāt daudzi emulatora iesācēji novērtēs šī emulatora iestatīšanas un lietošanas vienkāršību. Šajā sarakstā nav nekā pieejamāka par programmu mGBA.

Pirmkārt, mGBA atbalsta papildu saglabāšanas failus spēlē, izņemot vietējos saglabāšanu. Tam ir pieejami arī vairāki sloti. Tas nozīmē, ka pirms izaicinošām misijām varat ietaupīt dažādās vietās un atgūt iepriekšējo procesu, ja jums neizdosies, pat ja parasti to nevarētu izdarīt.

Tas arī nozīmē, ka varat vienlaikus palaist vairākus spēles gadījumus. Lai gan daudzas GBA spēles ļauj saglabāt tikai vienu vai nedaudzas saglabātās spēles ierīcē, mGBA ļaus ierakstīt vairākas. Tas ir piemērots, ja vēlaties izpētīt dažus scenārijus vai arī varat dalīties spēlē starp jums un dažiem draugiem.

Turklāt mGBA atbalsta atjauninājumus un ielāpus jūsu ROM. Tādējādi, ja jums ir buggy vai pielāgota spēle, mGBA ļaus jums novērst šīs problēmas. Tas atbalsta arī apkrāptu kodu izmantošanu, un tas atbalsta praktiski katru pieejamo GBA ROM.

Mūsu Domas

Dažāds emulators

Lai gan ir daudz dažādu emulatoru daudzām dažādām spēlēm un platformām, GBA nenoliedzami ir viens no mūsu nostalģiskākajiem emulatoriem. Katrs emulators kaut ko sniedz galdam, taču šie trīs ir visnoderīgākie un stabilākie, un tajos ir daudz vērtīgu funkciju.

Ir daudz emulatoru, kurus mēs neiekļāvām šajā sarakstā. Galvenais iemesls tam bija atturēties no emulatoru iekļaušanas sarakstā, kuriem ir tādas pašas funkcijas.

Jums varētu patikt arī šie