Labākās spēles vietnē Nintendo Switch Online 2022

Ja esat abonējis Nintendo Switch Online, šis saraksts ar absolūti labākajām Nintendo Switch tiešsaistes spēlēm jums būs ļoti noderīgs.

AutorsDžastins Fernandess 2021. gada 30. decembris, 2021. gada 12. aprīlis Labākās spēles vietnē Nintendo Switch tiešsaistē

Nintendo Switch Online ir lielisks spēļu abonēšanas pakalpojums ikvienam, kurš galvenokārt spēlē Nintendo spēles un vēlas izmantot tādas funkcijas kā tiešsaistes vairāku spēlētāju režīms un mākoņa saglabāšana, lai iegūtu plašu atbalstīto nosaukumu klāstu.

Turklāt Switch Online abonements ļauj piekļūt a dziļa bibliotēka retro NES un SNES spēles, kā arī NSO ekskluzīvas spēles, piemēram, Tetris 99 un Super Mario Bros. 35.

Šajā sarakstā mēs to izcelsim labākās spēles, kas iekļautas Nintendo Switch Online , tostarp labākās NES spēles, labākās SNES spēles un labākās bezmaksas spēles vietnē Nintendo Switch Online.

Visbeidzot, mēs atjaunināsim šo sarakstu ar jauniem nosaukumiem nākotnē, tāpēc noteikti pārbaudiet vēlreiz un informējiet mūs, ja esam palaiduši garām kādu spēli!

Saistīts: Labākās Nintendo Switch spēles 2022. gadā Labākie Nintendo slēdžu piederumi (2022. gada apskati) Labākās 2022. gada bezmaksas pārslēgšanas spēles

Satura rādītājsRādīt

pac man 99

Pac-Man 99

Izdošanas datums: 2021. gada 7. aprīlis

Platforma: Slēdzis

Pēc zaudējuma atveseļošanās prasīs kādu laiku Super Mario Bros. 35 no NSO bibliotēkas, bet vismaz tā ir izdevusies viena no ikoniskākajām franšīzēm videospēļu vēsturē.

Pac-Man 99 ir kaujas karaliskā spēle, kas nodrošina seriāla labirintu vajāšanas spēli, bet paspilgtina lietas, pārvēršot spokus, ko Pac-Man apēd, par Jammer Pac-Man, kas tiek nosūtīts citiem spēlētājiem.

Jammer Pac-Man mērķēs uz spēlētājiem un palēninās tos pēc sitiena, izņemot Red Jammer Pac-Man, kas var likvidēt Pac-Man ar vienu pieskārienu.

Tas ir jautrs klasiskā Pac-Man pavērsiens, kurā ir ietvertas labākās Tetris 99 un Super Mario Bros. 35 daļas, tādēļ, ja jums patika kāda no tām, jūs gaida kārums.

Tetris 99

Tetris 99

Publicēšanas datums: 2019. gada 13. februāris

Platforma: Slēdzis

Runājot par, Tetris 99 ir vēl viena kaujas karaliskā spēle, kas ir balstīta uz labi zināmo mīklu sēriju un ir iekļauta NSO.

Tas redz līdz pat 99 spēlētājiem, kas sacenšas tradicionālās Tetris kārtās reāllaikā, lai pēc iespējas ātrāk notīrītu līnijas un nosūtītu 'nevēlamās' vienības jūsu pretiniekiem, līdz viņi zaudē.

Jums ir iespēja koncentrēties uz vienu pretinieku vai ļaut spēlei automātiski mērķēt uz ienaidniekiem jūsu vietā.

Šī iemesla dēļ mači var paātrināties diezgan ātri un galu galā justies daudz intensīvāki, nekā jūs varētu sagaidīt no mīklu spēles.

Ēzelkongas valsts

Ēzelkongas valsts

Izdošanas datums: 1994. gada 18. novembris

Platforma: SNES

Oriģināls Ēzelkongas valsts SNES nesen tika pievienots pakalpojumam Switch Online, un to ir vērts apmeklēt ikvienam, kurš to nav spēlējis kopš bērnības.

Ticiet vai nē, spēles grafika tika uzskatīta par revolucionāru tās izlaišanas laikā 90. gadu vidū, un platformas spēle joprojām ir patīkama pēc mūsdienu standartiem.

Donkey Kong Country bija galvenā loma franšīzes atdzīvināšanā un izstrādātāja Rare uzmanības centrā viņu iemīļotās partnerības ar Nintendo laikā.

metroīds

Metroīds

Izdošanas datums: 1986. gada 6. augusts

Platforma: Famicom/NES

Metroīds ir vēl viens smags spēlētājs Nintendo plašajā retro katalogā, kas tagad ir pieejams, izmantojot Switch Online.

Tajā galvenā uzmanība tiek pievērsta devību medniekam, kurš dodas uz svešu planētu, lai atgūtu kosmosa pirātu nozagtos parazītiskos metroīdus.

Spēle piedāvā plašas 2D platformas vides, kuras var izpētīt tālāk, iegūstot jaunus rīkus, kas darbojas kā ieroči.

Tolaik spēles strukturēšana šādā veidā tika uzskatīta par drosmīgu, taču šodien mēs tos parasti dēvējam par Metroidvanias .

F Nulle

F-Zero

Izdošanas datums: 1990. gada 21. novembris

Platforma: SNES

Lai gan Mario Kart ir kļuvis par populāru vārdu kopš tā pirmās iemiesošanās Super Nintendo, F-Zero nav veicies tik labi, jo jaunākais ieraksts tika izlaists 2004. gadā.

Tomēr to ir vērts pārbaudīt ikvienam, kam patīk futūristisks sacīkšu braucējs vai kurš vēlas ienirt Nintendo plašajā iemīļoto sēriju katalogā, kas gadu gaitā ir snaudis.

F-Zero ir pazīstams ar savām ātrajām sacīkstēm, augstām grūtībām, fantastisku skaņu celiņu un unikālajiem braucējiem, tostarp sērijas talismanu Captain Falcon.

izdurt

Punch-Out!!

Izdošanas datums: 1990. gada 2. augusts

Platforma: Famicom/NES

Neskatoties uz to, ka tā nav versija, kas ietver Maika Taisona līdzību, Punch-Out!! on Switch Online joprojām ir jautra arkādes boksa spēle ar mīklām līdzīgu spēli.

Tas griežas ap izvairīšanos no ienākošajiem sitieniem, vienlaikus gūstot savus sitienus ienaidniekam, izmantojot iegaumēšanas un ātru refleksu kombināciju.

Punch-Out!! Spēles grafikas izlaišanas laikā tika uzskatītas par iespaidīgām, un spēli joprojām ar prieku atceras tādi varoņi kā Little Mac un viņa boksa treneris Doks Luiss.

Zvaigzne Lapsa

Zvaigzne Lapsa

Izdošanas datums: 1993. gada 21. februāris

Platforma: SNES

Fakts, ka Nintendo izdevās iegūt pseido-3D šāvēju, kas darbojas SNES, bija diezgan ievērojams, ņemot vērā konsoles aparatūras ierobežojumus.

Kamēr oriģināls Zvaigzne Lapsa var nebūt tik cienīts kā tā N64 turpinājums, tajā ir daži no labākajiem grafikas un vizuālajiem efektiem, kas tajā laikā bija iespējami.

Switch Online abonenti var arī apskatīt Star Fox 2, kas nekad nav saņēmis oficiālu izlaišanu līdz SNES klasiskās versijas izlaišanai 2017. gadā.

Super Mario Bros 3

Super Mario Bros. 3

Izdošanas datums: 1988. gada 23. oktobris

Platforma: Famicom/NES

Netrūkst Super Mario spēļu, lai palīdzētu saskrāpēt vecās skolas Nintendo niezi, taču, ja mums būtu jāizvēlas no Switch Online piedāvājumiem, mēs teiktu Super Mario Bros. 3 ir griezums virs pārējiem.

Lai gan sākotnējā formula joprojām ir diezgan patīkama, SMB3 sper soli tālāk, palielinot pasauļu skaitu līdz astoņām un iekļaujot katrai pasaules karti.

Turklāt jauni uzlabojumi, piemēram, Super Leaf un Tanooki Suit, ļāva radīt jaunus platformas līmeņa dizainus un izaicinājumus.

Super Mario Kart

Super Mario Kart

Izdošanas datums: 1992. gada 27. augusts

Platforma: SNES

Ikviens, kam patika Mario Kart 8, var redzēt, kā sērija sākās, spēlējot Super Mario Kart izmantojot Switch Online.

Tās izlaišanas brīdī spēle tika uzskatīta par grafisku sasniegumu, izmantojot brīvas rotācijas un plaknes mērogošanu, lai radītu 3D efektu SNES aparatūrā, līdzīgi kā Star Fox.

Tajā ir iekļauti 20 ieraksti, kas būs pazīstami seriāla ilggadējiem faniem, tostarp tādi fanu iecienītākie ieraksti kā Donut Plains un Rainbow Road.

Lai gan Super Mario Kart ir atbildīgs par dažu turpmākās sērijas pamatelementu izveidi, tajā ir arī ievērojama daļa unikālu dīvainību, kas nav sastopamas vēlākajās MK spēlēs.

Super Mario pasaule

Super Mario pasaule

Izdošanas datums: 1990. gada 21. novembris

Platforma: SNES

The Super Mario pasaule sērijā ir daži no labākajiem 2D platformeriem, ko jebkad ir radījis Nintendo, un oriģināls noteikti ir jāizspēlē ikvienam Nintendo fanam.

Palaižot spēli līdzās SNES, spēle paaugstināja Super Mario līmeņa dizainu ar jauniem elementiem, labāku grafiku un neaizmirstamu skaņu celiņu.

Tas arī iezīmē pirmo Joši parādīšanos, kādu mēs viņu pazīstam šodien. Braucot ar Yoshi, Mario un Luidži var izmantot dažādas spējas, lai palīdzētu viņiem sasniegt līmeņa beigas.

Super Mario World 2 Yoshi

Super Mario World 2: Joši sala

Izdošanas datums: 1995. gada augusts

Platforma: SNES

Lai gan tehniski tas ir Super Mario World turpinājums, Joši sala ir strukturēts ļoti atšķirīgi, tāpēc Nintendo vēlāk Yoshi spēles padarīs par savu atsevišķu apakšsēriju.

Tā vietā, lai kontrolētu pašu Mario, jūs spēlējat kā Joši, kuram ir uzdevums aizsargāt Mario mazuli no ienaidniekiem un briesmām, šķērsojot 2D līmeņus.

Tās temps ir daudz lēnāks nekā citās Super Mario spēlēs, un tajā lielāks uzsvars tiek likts uz mīklu risināšanu, izmantojot Yoshi olu spējas.

Super Metroid

Super Metroid

Izdošanas datums: 1994. gada 19. marts

Platforma: SNES

Super Metroid guva lielu labumu no 16 bitu grafikas pievienošanas, kas ļāva radīt dramatiskāku stāstu, ieskaujošu vidi un sarežģītu spēļu mehāniku.

Tajā Samuss atgriežas Zebes tuneļos no sākotnējā Metroīda, lai atgūtu zīdaini Metroidu, kuru nozaga Ridlijs.

Lai gan spēle atkārtoti apmeklē tās NES priekšgājēja pazemes labirintu, tajā ir sarežģītāki ceļi, mīklas un slepeni objekti, kurus varētu atklāt, izmantojot Samus jauno viziera rīku.

Super Metroid tiek uzskatīta par vienu no visu laiku ietekmīgākajām spēlēm, un kopš tās izlaišanas tā ir iedvesmojusi neskaitāmas spēles.

leģenda par zeldu

Leģenda par Zelda

Izdošanas datums: 1986. gada 21. februāris

Platforma: Famicom/NES

Oriģināls Leģenda par Zelda iepazīstināja ar visiem galvenajiem elementiem, ko esam sagaidījuši no Zelda nosaukuma, iezīmējot pirmo Zelda, Link un Ganon, kā arī Triforce un Hyrule parādīšanos.

Spēlējot no 2D virs galvas, spēlē jūs varat kontrolēt jauno varoni, kad viņš gatavojas glābt princesi un karalisti no Tumsas prinča, kas vēlāk pazīstams kā Ganons.

Tā bija viena no pirmajām videospēlēm, kas ļāva spēlētājiem saglabāt savu progresu, kā arī aprīkots ar atvērtās pasaules karti, kas ļauj bez ierobežojumiem izpētīt Hairulas valstību.

Zelda II Linkas piedzīvojums

Izdošanas datums: 1987. gada 14. janvāris

Platforma: Famicom/NES

Nintendo nolēma pavērst lietas citā virzienā Zelda II , turpinājums oriģinālajai spēlei, kurā jūs atkal glābjat princesi Zelda, tikai šoreiz skatoties no ritināšanas uz sāniem.

Spēle ir daudz vairāk orientēta uz darbību nekā pirmā, kas koncentrējās uz izpēti, un tajā ir RPG elementi, kas nav atrodami vēlākajās spēlēs.

Saite var izmantot iegūtos pieredzes punktus, lai uzlabotu savas spējas, kā arī kaujas laikā veiktu dažādas burvestības.

Ņemot vērā, ka Nintendo nekad nav izlaidusi citu Zelda spēli šādā stilā, The Adventure of Link bieži tiek uzskatīta par sērijas melno avi, tāpēc ir vērts to pārbaudīt.

Zelda leģenda Saite uz pagātni

Izdošanas datums: 1991. gada 21. novembris

Platforma: SNES

Saite uz pagātni ir priekšvēsture pirmajām divām sērijas spēlēm, un tajā ir atkārtoti apskatīta spēle, kas atrodama oriģinālajā Legend of Zelda.

Lai gan spēle pilnveido daudzas pirmās Zelda mehānikas un koncepcijas, tajā tiek ieviesti arī daži no tiem, piemēram, bultiņas padara atsevišķus vienumus.

Link var staigāt pa diagonāli un pat skriet pēc Pegasus zābaku iegūšanas. Combat tika paplašināts, lai sniegtu Linkam jaunu sānu zobena uzbrukumu papildus viņa standarta uz priekšu vērstajam uzbrukumam.

Saite uz pagātni arī ieviesa vairāku dimensiju jēdzienu Zelda visumā un daļēji ir atbildīgs par sērijas atsevišķo laika grafiku nekārtību.

Nindzja Gaidens

Nindzja Gaidens

Izdošanas datums: 1988. gada 9. decembris

Platforma: NES

Lai gan lielākā daļa no šī saraksta koncentrējas uz Nintendo publicētajiem nosaukumiem, NSO ir iekļautas arī daudzas lieliskas trešās puses spēles.

Nindzja Gaidens ir izaicinošs 2D sānu ritināšanas platformas līdzeklis, kas sākotnēji tika izlaists arkādēm, bet pēc tam nonāca NES 1980. gadu beigās.

Tajā jūs iejutāties nindzjas lomā, kurš dodas uz Ameriku, lai atriebtos par sava tēva slepkavību, un galu galā sapinās sižetā, kurā iesaistīti seni dēmoni.

Spēli ar prieku atceras ar savu stāstu un kinematogrāfiskām sižetiem, kā arī augsto grūtības pakāpi. Par laimi, to ir daudz vieglāk spēlēt, izmantojot Switch Online saglabāšanas stāvokļu funkciju.

Jums varētu patikt arī šie