Labākās spēles, piemēram, Fortnite

Vai jums patīk Battle-Royale spēles, piemēram, Fortnite? Vai varbūt spēles ar līdzīgu grafiku kā Fortnite? Mēs jūs nodrošinājām. Šeit ir labākās spēles, piemēram, Fortnite.

AutorsDžastins Fernandess 2022. gada 15. janvāris Labākās spēles, piemēram, Fortnite

Fortnite ir pavadījis pēdējos gadus, pozicionējot sevi kā būtisku kaujas karalisks spēle, izmantojot konsekventus atjauninājumus, pastāvīgi mainīgu pasaules karti un vairākus krustojumus ar populārām franšīzēm. Tā ir arī viena no nedaudzajām spēlēm, kas patīk plašam spēlētāju lokam, tostarp bērniem, pieaugušajiem, ikdienas spēlēm un vēl citiem. konkurētspējīgi spēlētāji .

Ņemot vērā visu iepriekš minēto, jebkurā spēlē pienāk brīdis, kad jūtat, ka jums vienkārši nepieciešams pārtraukums. Un, lai gan Fortnite būvniecības un šaušanas mehānikas sajaukums ir nedaudz unikāls, ir daudz nosaukumu, kas saskrāpē vienu un to pašu niezi, lai gan dažādos veidos. Šeit, izceļot labākās spēles, piemēram, Fortnite spēlēt 2022. gadā.

Daudzas no šīm spēlēm ir tieši ietekmējušas Fortnite vai izpētiet līdzīgas idejas. Noteikti pārbaudiet vēlreiz, jo mēs turpinām atjaunināt šo sarakstu ar jauniem ierakstiem.

Visbeidzot, kamēr atrodaties šeit, apsveriet iespēju izlasīt citus mūsu atlasītos sarakstus, lai iegūtu vairāk spēļu ieteikumu:

Saistīts: Labākās sacensību spēles 2022. gadā Labākās 2022. gada laupītāju šāvēju spēles Labākās Battle Royale spēles 2022. gadā

Satura rādītājsRādīt

Apex leģendas

Apex leģendas

Izstrādātājs: Respawn Ent.
Platformas: PC, PS4, XB1, Switch

Apex leģendas turpina pierādīt sevi battle royale arēnā, un daudzi to novieto blakus vai pat virs Epic spēles. Protams, spēles augstākā kvalitāte nav tik pārsteidzoša, ja ņem vērā to, ka to ir izveidojis Respawn, kurš šobrīd ir pieredzējis veterāns šāvēju jomā ar diviem Titanfall spēles zem viņu jostas.

Pēc tam, kad kartē ir nolaistas trīs spēlētāju komandas, spēle ātri kļūst par neprātīgu ieroci, lai atrastu labāko ieroci un aprīkojumu, kad ap jums noslēdzas aplis. Papildinājumi, piemēram, solo sameklēšana, komandas biedru atdzimšana un kinematogrāfiski nogalināšanas ekrāni, ļauj katrai izslēgšanai justies tikpat vērtīgai kā jūsu pirmajai nogalināšanai.

Grafikas ziņā tas ir daudz vairāk balstīts uz reālismu nekā Fortnite, taču tas joprojām nodrošina atalgojošu spēli. Respawn joprojām atbalsta Virsotne pievienojot jaunus varoņus ar nosaukumu Leģendas, kā arī ieviešot jaunu karti katras sezonas sākumā.

PlayerUnknowns BattleGrounds

PlayerUnknown’s BattleGrounds

Izstrādātājs: PUBG Corp.
Platformas: PC, PS4, XB1, iOS, Android

Pirms tam Fortnite nozaga tā spīdumu, tur bija pamatīgs logs, kur PUBG dominēja kā visvairāk spēlētā kaujas karaļa spēle, kā rezultātā tas tika agri pieņemts kā eSports. Un, lai gan konsoļu un datoru vestibili joprojām ir apdzīvoti līdz šai dienai, ir pieejama bezmaksas mobilā versija PUBG ir bijis nozīmīgs faktors spēles nepārtrauktajā aktualitātē.

Lai gan tas var šķist pretrunā PUBG , tas drīzāk ir spēles mērķa demogrāfijas rādītājs. Tā kā PUBG vietā izmanto šāviņu ballistiku hitscan , tas kopumā ir daudz prasīgāks šāvējs, kas lielā mērā ir atkarīgs no prasmēm, nevis veiksmes.

Ja jūtat, ka esat apguvis visas Fortnite piedāvātās tehnikas un vēlaties kaut ko izaicinošāku, kāpēc gan nepamēģināt laimēt sev vistas vakariņas.

Call of Duty Warzone

Call of Duty: Warzone

Izstrādātāji: Infinity Ward, Raven
Platformas: PC, PS4, XB1

Call of Duty: Warzone ir franšīzes otrais mēģinājums atpalikt no kaujas karalisko spēļu popularitātes, ar Black Ops 4: aptumšošana būdams pirmais. Tomēr šoreiz tā ir atsevišķa spēle, kuru var spēlēt bez maksas pat tad, ja jums nepieder Mūsdienu karadarbība . Mačos piedalās līdz 150 spēlētājiem, kas ir sadalīti masīvā kartē, kas sadalīta piecos sektoros.

Kur Karalauks Atšķiras no citiem kaujas karaļiem, jo ​​tajā ir pievienots Gulags — cietums, kurā spēlētāji nārsto pēc nogalināšanas. Šeit jūs varat sacensties 1 pret 1 cīņās līdz nāvei, un uzvarētājam tiek dota iespēja atdzimt un pievienoties savai komandai.

Apvienojiet to ar iespēju atgriezt komandas biedrus, iztērējot spēles naudu pirkšanas stacijās, un jūsu komandas izredzes uzvarēt ievērojami palielināsies.

Tetris 99

Tetris 99

Izstrādātāji: Nintendo, Arika
Platforma: Slēdzis

Pēc pirmā acu uzmetiena, Tetris un Fortnite var nebūt daudz kopīga. Galu galā viena ir 2D puzzle spēle, bet otra ir 3D šāvēja. Tas, kas viņus tuvina, ir Tetris 99 's unikāls spin par tradicionālo Tetris spēle, kurā līdz pat 99 spēlētājiem cīnās, lai notīrītu līnijas un nosūtītu atkritumu rindas uz konkurējošo spēlētāju spēļu dēļiem.

Turpinot lietas vēl tālāk, jūs varētu uzskatīt, ka tetromino grupēšana nav pārāk tālu no būvējumu izveides Fortnite . Sacensības var paātrināties diezgan ātri un galu galā justies daudz intensīvākas, nekā jūs varētu sagaidīt no mīklu spēles.

Tetris 99 ir ekskluzīvs Nintendo Switch Online un ietver bezmaksas DLC, kas pievieno CPU cīņas un bezgalīgu maratona režīmu.

Overwatch

Overwatch

Izstrādātājs: Blizzard Ent.
Platformas: PC, PS4, XB1, Switch

Overwatch Iespējams, ka tā nav kaujas karaliskā spēle, taču tās dinamiskais karikatūras stils padara to par labu alternatīvu Fortnite līdzjutēji, kuriem nepieciešama atpūta no ierastās formulas. Katrā mačā 6 pret 6 komandas sacenšas dažādos uz mērķi balstītos režīmos, piemēram, Assault, Escort vai Control. Vairāk nekā 30 varoņi, kas veido spēles sarakstu, ir sadalīti četrās klasēs: bojājumi, aizsardzība, atbalsts un tvertne.

Lai gan ir iespēja izstrādāt stratēģiju un iestāties rindā ar pilnu kaudzi komandas biedru, jūs atradīsiet Overwatch ir diezgan patīkams pat uz tās virsmas. Visiem varoņiem ir interesanti spēles stili, un jūs noteikti atradīsit vismaz vienu, kas jums patīk. Un, ja eSports jums patīk, Overwatch ir viena no aktīvākajām sacensību ainām, regulāri notiek turnīri un pat pilna līga, kurā piedalās komandas no visas pasaules.

Liktenis 2

Liktenis 2

Izstrādātājs: Bungie
Platformas: PC, PS4, XB1

Tagad, 2022. gadā, MMO iedvesmota pirmās personas šāvēja Liktenis 2 ir vairāk līdzīgs Fortnite nekā jebkad agrāk.

Spēli tagad var spēlēt bez maksas, tā atbalsta savstarpējās saglabāšanas funkcionalitāti un ietver sezonas kaujas caurlaidi. Daudzas no šīm izmaiņām var saistīt ar pašreizējo spēļu ainavu Fortnite un Epic spēlēja galveno lomu veidošanā.

Neatkarīgi no tā, ja jums patīk “laupītāja šāvēja” aspekti Fortnite , jūs noteikti gūsit sitienu Liktenis 2 , jo tas vēl vairāk iekļaujas stilīgā aprīkojumā ar unikālām priekšrocībām.

Lai gan tajā var nebūt iekļauts kaujas karaliskais režīms, ir pieejami dažādi PvP spēļu režīmi Liktenis 2 Tā ir lieliskā šaušanas mehānika un daudzveidīgās klases spējas.

Pilnīgi precīzi kaujas lauki

Pilnīgi precīzi kaujas lauki

Izstrādātājs: Landfall
Platforma: PC

Sākotnēji tika izdots kā 1. aprīļa joks, Pilnīgi precīzi kaujas lauki ir uzkrājis tādu spēlētāju kultu, kuri, šķiet, nevar iegūt pietiekami daudz no spēles smieklīgajām fizikas dēkām. Tas kalpo kā papildinājums izstrādātāja Landfall vismodernākajai kara sim Pilnīgi precīzs kaujas simulators (vai CILNES ), spēle sniedz pārsteidzoši apmierinošu satīrisku skatījumu uz kaujas karaliskām spēlēm.

Īstā kaujas karaliskā dizainā spēlētājiem ir uzdevums šķērsot karti ar sarūkošu drošības tīklu, kad viņi meklē ieročus un cīnās, lai paliktu pēdējie.

Ja spēle patiesi spīd, ir tās īstenošana CILNES fizikas dzinējs, kuram ir ieradums izraisīt pārspīlētas rakstura kustības. Tās sekas ir ļoti dažādas un var būt dažādas, sākot ar roku vicināšanu skriešanas laikā un beidzot ar varoņiem, kas atpūšas no ieroča atsitiena.

Splatoon 2

Splatoon 2

Izstrādātājs: Nintendo
Platforma: Slēdzis

Splatoon 2 ir vēl viens karaliskais šāvējs, kas nav saistīts ar kauju un kurā izmantots karikatūras mākslas stils, kas varētu patikt Fortnite . Nintendo izstrādātā spēle ir paredzēta tikai slēdzim, un tajā ir redzamas 4 pret 4 komandas, kas sacenšas dažādos režīmos, kuru centrā ir ar tinti darbināmu ieroču un sīkrīku izmantošana. Galvenajā režīmā Turf Wars mērķis ir noklāt pēc iespējas vairāk reljefa ar komandas tintes krāsu, vienlaikus palielinot izslēgšanas gadījumu skaitu. Turklāt kartes, režīmi un rīki tiek regulāri pagriezti, lai informācija būtu aktuāla.

Lai gan jūs atradīsiet atkārtojumus PvP skavas, piemēram, King of the Hill un Capture the Flag, Splatoon 2 ievieš dažus gudrus jaunus. Piemēram, Salmon Run ir PvE režīms, kurā spēlētāju komanda strādā kopā, lai izdzīvotu spēcīgu bosu un pūļu viļņus ar izteiktām vājībām. Varētu salīdzināt ar Fortnite Režīms Save the World, tikai ar zivīm zombiju vietā.

Hiper ainava

Hiper ainava

Izstrādātājs: Ubisoft
Platformas: PC, PS4, XB1

Vēl ir pāragri pateikt, kur Hiper ainava beigs piezemēties uz kaujas karaliskā totēma staba, bet Fortnite faniem tas noteikti jāpatur savā radarā. Ubisoft ir sācis spēcīgu startu, izlaižot bezmaksas spēles ar Twitch integrāciju un dažām definējošām funkcijām, kas palīdz Hiper ainava izceļas no konkurentiem. Acīmredzamākā atšķirība ir kiberpanka iedvesmots spēles kartes un varoņu izskats.

Visam ir futūristisks, moderns izskats, ko vēl vairāk atbalsta ātra spēle. Uzsvars tiek likts uz vertikāli, ar ātru varoņu kustību un cīņu, kuras centrā ir divkāršs lēciens, automātiska pārsēšanās un spilgtas spējas.

Ja esat bijis kopā ar Fortnite uz ilgu laiku un vēlaties kaut ko svaigu un aizraujošu, apsveriet iespēju to darīt Hiper ainava 's neo-urbānā arēna.

Karaliskā virtuve

Karaliskā virtuve

Izstrādātājs: Darkflow programmatūra
Platforma: PC, PS4, XB1

Vēl viens karaļa kaujas pasākums, kas bija paredzēts kā liels joks, Karaliskā virtuve 2022. gadā joprojām ir diezgan populāra. Spēle virza žanru dīvainos, taču interesantos virzienos, vienlaikus nodrošinot spēcīgu PvP cīņu ar reālistiskiem ieročiem, maģiskiem slazdiem un vienmēr nenotveramiem sātaniskiem rituāliem. Pirms došanās ceļā, spēlētāji iekļūst nejaušā kartes daļā, lai atrastu ieročus un bruņas (kas attēloti kā virtuves piederumi).

Papildus papildu aizsardzībai, pārmērīgu bruņu nēsāšana izraisīs jūsu varonim lielāku troksni, jo dažādi katli un pannas sitās viens pret otru.

Spēlē ir braucami transportlīdzekļi, laupījumu kastes ledusskapju veidā un pietiekami daudz HP atjaunojošu bagetes, lai vēders būtu pilns. Ja jums patīk ārprātīgākie, smieklīgākie Fortnite aspekti, jums tas varētu patikt Karaliskā virtuve .

Minecraft izdzīvošanas spēles

Minecraft izdzīvošanas spēles

Izstrādātājs: Mojang
Platforma: PC

Daudzi spēlētāji citē Minecraft kā spēle, kas lika viņiem pārbaudīt Fortnite pirmajā vietā vai otrādi. Galu galā abiem ir daudz kopīgu elementu, ne tikai izmantojot ēku mehāniku. Mākslinieciski tie abi uzsver spilgtas un optimistiskas krāsas, ar Minecraft izmantojot blokus, lai renderētu savu pasauli Fortnite Tam ir gludākas malas un organiskākas formas.

Un lai gan Minecraft var nebūt gatavā kaujas karaliskā režīma, to var novērst, pievienojoties pielāgotam datora serverim, kurā tiek rīkotas izdzīvošanas spēles.

Viņu nosaukumi atšķiras no Bada spēlēm līdz Last Man Standing līdz pat Battle Royale, taču noteikumi lielākoties paliek tādi paši kā Fortnite . Protams, kustība, celtniecība un cīņa var nebūt piemērotas Fortnite ir plūstoša kontrole, taču tā ir pietiekami tuvu, un jūs varētu iegūt jaunus draugus kādā no daudzajām cieši saistītajām kopienām.

Super Animal Royale

Super Animal Royale

Izstrādātājs: Pixile
Platforma: PC

Pašlaik Steam agrīnajā piekļuvē Super Animal Royale piedāvā unikālu žanra 2D skatījumu, kurā spēlētāji var izvēlēties kādu no daudzajiem pūkainajiem digitālajiem iemiesojumiem, sākot no asinskāras lapsas līdz slepkavnieciskai pandai un nāvējošam sliņķim. Kad esat izvēlējies savu varoni, spēle jūs aizvedīs uz eksotisku salu, kurā ir dažādi nāves ieroči, piemēram, automātiskās šautenes, ložmetēji, granātas un citi.

Spēles atbalsta līdz pat 64 spēlētājiem un piedāvā daudz vairāk spēļu dažādības, ne tikai šaujot un izlaupot ienaidniekus. Pirmkārt, ir maskēšanās sistēma, ko sauc par kara miglu, kas ļauj jums ložņāt pa salas biomiem.

Ir vairāki slēpti priekšmeti, ko savākt, pētot augstas zāles laukus un vietas, kas izkliedētas visā kartē.

Paladins

Paladins

Izstrādātājs: Hi-Rez Studios
Platformas: PC, PS4, XB1, Switch

Bieži apsūdzēts par Overwatch klonu, Paladins patiesībā tam ir daudz vairāk kopīga ar Fortnite, ja varat paskatīties garām spēlei no minūtes līdz minūtei. Abas spēles var spēlēt bez maksas, tajās ir dinamiskas un multfilmas kartes/rakstzīmes, kā arī bezmaksas/maksas kaujas caurlaides līmeņi. Lai gan tas var būt pirmās personas šāvējs, TTK (laiks nogalināt) arī ir līdzvērtīgs Fortnite's rādītājam, ļaujot viegli pārslēgties starp abiem.

Turklāt Paladins ir viens no labākajiem ieejas punktiem šāvēja/MOBA apakšžanrā. Mērķi ir vienkārši, un spēlē ir iekļauti 40+ spēlējami varoņi, kas nodēvēti par čempioniem, ar dažādiem spēles stiliem.

Un tāpat kā iekšā Fortnite , spēlētāji var pielāgot savu izskatu ar dažādiem varoņu/ieroču apvalkiem un stiprinājumiem. Lai gan ir nedaudz vairāk dziļuma, kad runa ir par ielādes veidošanu, spēli joprojām var baudīt ikdienišķā līmenī.

Spellbreak

Spellbreak

Izstrādātājs: Proletariat Inc.
Platformas: PC, PS4

Jūs varētu ierosināt lietu Spellbreak būtībā ir tikai Fortnite ar burvju burvestībām ieroču un ēku vietā. Kamēr spēlē tiek izmantots līdzīgs mākslas stils Fortnite , tas ir izteikti fantāzijas tematikā gan varoņu, gan vides ziņā. Karaliskā kaujas režīmā jūs attīstāt savas lauzēja prasmes, jaudīgus magus ar spēju burvest, izmantojot burvju iegultos cimdus.

Burvestības ir sadalītas dažādās kategorijās, un tām ir unikāls efekts, pamatojoties uz to elementāro raksturu. Piemēram, inde laika gaitā nodarīs kaitējumu; ugunsgrēks izraisīs ienaidnieku apdegumus utt. Katra spēja darbojas atdzišanas režīmā, un to var nomainīt vai mainīt lidojuma laikā, iegūstot jaunas visā kartē.

Tas ir ļoti līdzīgi laupīšanai Fortnite un mudina jūs izmēģināt dažādas spējas, līdz atrodat ideālo iestatījumu.

Fall Guys Ultimate Knockout

Fall Guys: Ultimate Knockout

Izstrādātājs: Mediatonic
Platformas: PC, PS4

Izlaists 2020. gada augustā, Fall Guys: Ultimate Knockout ir platformera, kas piedāvā interesantu pavērsienu battle royale žanram. Tajā līdz 60 spēlētājiem piedalās spēles šova stila šķēršļu joslās, vienlaikus kontrolējot jaukas un apaļīgas radības, kas valkā krāsainus bodijus. Katrā kārtā tiek ieviesti jauni, arvien grūtāki šķēršļi, kas paredzēti, lai sagrautu sacensību dalībniekus, līdz paliek tikai viens.

Kamēr nav ne šaušanas, ne ēkas Fortnite fani ir sākuši mīlēt, Rudens puiši nav bez izaicinājumiem. Tēliem, kurus spēlējat, ir nesamērīgi īsas kājas, kas dažkārt padara kustības gan sarežģītas, gan neparedzamas.

Savienojiet to ar sarežģītiem šķēršļiem, pārlieku piesātinātiem vizuāliem attēliem un iespēju pielāgot savu iemiesojumu ar dažādiem kosmētikas līdzekļiem, un jūs varēsiet izveidot jautru un izcilu kaujas karalisko spēli, kas atgādina Fortnite .

Jums varētu patikt arī šie