2022. gada labākās datorspēles

Šeit ir mūsu ieskats absolūti labākajās datorspēlēs. Mēs esam iekļāvuši gan indie, gan AAA spēles, lai sniegtu jums labāko sarakstu.

AutorsDžastins Fernandess 2021. gada 30. decembris, 2021. gada 4. janvāris labākās datorspēles

Cik ilgi varam atcerēties, PC spēles ir dominējusi kā vienīgā platforma, kurā spēlētāji neaprobežojas tikai ar noteiktu aparatūru vai pat vienu digitālo veikalu.

Kamēr Tvaiks turpina dominēt pārdošanas un zīmola atpazīstamības ziņā, konkurenti, piemēram, EGS, GoG un Humble Bundle, ir piemērotas alternatīvas spēlētājiem, kuri vēlas iegādāties jaunus un ekskluzīvus nosaukumus.

Šeit mēs esam izcēluši dažas no labākajām pieredzēm, kas pieejamas personālajos datoros 2022. gadā, uzsverot jaunākās versijas.

Mēs regulāri atjaunināsim šo sarakstu, tāpēc noteikti pārbaudiet to vēlreiz.

Visbeidzot, ja vēlaties vairāk spēļu ieteikumu, apsveriet iespēju izlasīt citus mūsu atlasītos sarakstus un pirkšanas ceļvežus:

Saistīts: Labākās gaidāmās datorspēles 2022. gadā (un tālāk) Labākais spēļu dators zem 5000 USD — galīgā datora izveides rokasgrāmata Labākie spēļu skaļruņi (2022. gada apskati) Labākās pielāgotās datoru veidotāju vietnes

Satura rādītājsRādīt

Labākās datorspēles Mans draugs PedroSkatīties video

Mans draugs Pedro

Mans draugs Pedro ir balstīta uz 2014. gada Adobe Flash spēli ar tādu pašu nosaukumu, un tajā ir saglabātas daudzas oriģinālās mehānikas un vadības ierīces. Spēle ir šaušanas spēle, kurā spēlētāji šķērso unikālos tematiskos līmeņus, reāllaikā nogalinot ienaidniekus, vienlaikus spējot iekļūt palēninātā realitātes versijā.

Liela daļa no MFP pievilcības izriet no tā Holivudai raksturīgajām darbību sekvencēm, kurās spēlētāji savieno spilgtas slepkavības, izmantojot pistoles un bises, kā arī vides objektus, piemēram, skrituļdēli, mucas un pannas.

Spēlē tiek piešķirti punkti, pamatojoties uz katru piezemēto sitienu, kas reizināts ar nogalināto sitienu skaitu, un spēlētājiem tiek piešķirts vērtējums katra līmeņa beigās.

Labākās datorspēles GibbousSkatīties video

Gibbous — Cthulu piedzīvojums

Gibbous ir “norādi un noklikšķiniet” piedzīvojumu spēle, kuru lielā mērā iedvesmojuši H.P. Lovecraft, konkrētāk, Cthulu mīti. Spēli piedzīvo trīs saistīti galvenie varoņi: Dons R. Ketips, detektīvs lietā, lai izgūtu noslēpumainu ļauno grāmatu, Buzs Kervans, bibliotekārs, kurš uz to uzduras, un Kervana kaķis Kitehs, kurš iegūst spēju runāt pēc būtības. pakļauti grāmatai.

Tālāk seko pārdabisks ceļojums, kurā vienādās daļās ir gan komēdija, gan šausmas, trīs varoņiem cenšoties atšķetināt senas sazvērestības. Iespaidīgākais ir Gibbous 'Vizuāla prezentācija, kurā ir tradicionāli animēti varoņi un ar rokām apgleznota vide.

velns var raudāt 5 izlaišanas datumsSkatīties video

Velns var raudāt 5

Velns var raudāt 5 paliek uzticīgs seriālam, vienlaikus piedāvājot racionalizētu vērtēšanas sistēmu, kas izstrādāta jaunpienācējiem. Hack n’ slash asa sižeta spēle norisinās piecus gadus vēlāk DMC 4 un redz, ka spēlētāji kontrolē trīs dēmoniskus varoņus: Danti, Neronu un V, cenšoties neļaut dēmonu karalim Urizenam iznīcināt mirstīgo valstību.

Kamēr spēlētāji veterāni izbaudīs Dantes un Nero stilīgo spēles stilu atgriešanos, V piedāvā unikālu alternatīvu ar savu arsenālu, kas sastāv no radījumu izsaukšanas burvestībām. Ja jums patīk apvienot spilgtas kombinācijas un skatīties, kā jūsu rezultātu rādītājs pieaug, DMC 5 var būt ideāla spēle jums.

Populārākās gaidāmās spēlesSkatīties video

Ārējie savvaļas

Ārējie savvaļas ir noslēpumaina spēle, kurā jūsu varonis ir iesprostots mūžīgā Murkšķa dienas stila laika cilpā. Jūs spēlējat kā jaunākais Outer Wilds Ventures, kas ir populāra kosmosa programma, kas vēlas paplašināt zināšanas par Saules sistēmu un tās noslēpumiem.

Jūsu ceļojums ļauj jums izpētīt vēsturiski bagātas planētas ar unikāliem laikapstākļiem un slēptām vietām, ko atklāt. Tomēr atklāt savu citplanētiešu senču noslēpumus nebūs viegli, jo melnie caurumi, skābekļa trūkums un citi vides apdraudējumi ir daļa no šīs realitātes.

Spēles, piemēram, Destiny priekš Ps3Skatīties video

Tukšie mērgļi

Tukšie mērgļi ir stratēģija pirmās personas šāvēja kas liek jums plānot un izpildīt kosmosa cietuma bēgšanu. Iedvesmojoties no tādām spēlēm kā BioShock un Sistēmas trieciens 2 , spēle koncentrējas uz pamestu kosmosa kuģu izpēti, visu iespējamo izejmateriālu izņemšanu un visu ienaidnieku izņemšanu, kas jums traucē.

Tomēr, atšķirībā no vairuma šāvēju, jums nav jāizcīna katra cīņa ar ieročiem; Tukšie mērgļi piedāvā vairākus slazdus un rīkus, kurus var uzlabot un izmantot, lai novērstu vai atturētu ienaidniekus, atstājot vietu dažādiem spēles stiliem. Spēlē tiek izmantota Roguelike mehānika, kas katram skrējienam piešķir dažādību, jo jauni varoņi ir aprīkoti ar unikālām prasmēm.

Labākās PC spēles Amid EvilSkatīties video

Ļaunuma vidū

Ļaunuma vidū ir FPS, kuru iedvesmojuši tādi retro šāvēji kā Nereāli , Doom , zemestrīce, un ķeceris, to uzskatot par pēdējā garīgo pēcteci. Spēle norisinās senā pagātnē, un spēlētāji uzņemas čempiona lomu — prasmīgu karavīru, kuram ir piešķirts svēts kaujas cirvis.

Pēc tam, kad noslēpumaini un spēcīgi spēki sāk iznīcināt zemes dažādās sfērās, čempions tiek aicināts iekļūt starpdimensiju vārtos un sakaut ļaunā spēka palīgus. Amid Evil piedāvā ātru pirmās personas darbību un iespēju nogalināt ienaidniekus, izmantojot dažādus ieročus, tostarp cirvjus, zobenus un burvju nūjas.

Labākās datora spēles Baba Is YouSkatīties video

Baba esi tu

Baba esi tu ir savdabīgs no augšas uz leju puzzle spēle kas savus noteikumus parāda kā fiziskus objektus spēles pasaulē. Vadot Babu, mazu baltu radību, varat pieiet pie interaktīviem objektiem un manipulēt ar to novietojumu, lai mainītu vidi.

Piemēram, jūs varat sastapties ar cietu sienu, kurai jāpaiet garām, lai savāktu karogu, ar uzrakstu “Tuvumā atrodas siena pietura”. Ja no objektu ķēdes noņemsit vārdu “Stop”, Baba varēs iziet cauri un savākt karogu. Tas ir interesants mehāniķis, kas mudina eksperimentēt un var novest pie pārsteidzošiem rezultātiem.

Labākās datorspēles Resident Evil 2Skatīties video

Resident Evil 2

Pēc pirmā milzīgajiem panākumiem Resident Evil pārtaisīt, Capcom atjauninātā versija Resident Evil 2 nav nekas cits kā a šausmu spēle meistardarbs. Tajā ir pilnībā pārveidoti līdzekļi, kā arī daži QoL uzlabojumi, kas ļauj 20 gadus vecajam nosaukumam justies kā pašreizējās paaudzes izlaidumam.

Jūs kontrolējat iesācēju policistu Leonu S. Kenediju un koledžas studenti Klēru Redfīldu, kad viņi mēģina aizbēgt no jenotsitijas zombiju apokalipses vidū.

Lai gan galvenā pieredze RE2 ir palicis gandrīz tāds pats, un jūs meklējat munīciju un ārstniecības priekšmetus, stāsts dažās jomās ir pārstrādāts, piešķirot tādiem varoņiem kā Ada Vonga daudz pamanāmāku lomu.

Labākās datorspēles Hypnospace OutlawSkatīties video

Hypnospace Outlaw

Hypnospace Outlaw ir sim spēle, kuras mērķis ir atkārtot to, kas bija sērfot internetā deviņdesmitajos gados. Spēlētāji tiek aicināti izpētīt virkni dīvainu un valdzinošu vietņu, kurās tiks uzraudzīti autortiesību pārkāpumi, iebiedēšana internetā, vīrusi un reklāmprogrammatūra.

Turklāt spēle ļauj jums lasīt e-pastus un lejupielādēt dažādas unikālas lietotnes, kas paredzētas, lai jūs izklaidētu, vienlaikus tērējot laiku. Hypnospace Outlaw piedāvā dinamisku, Vaporwave iedvesmotu estētiku, kas ir pārpildīta ar neapstrādātu HTML, mirgojošu tekstu, zemas izšķirtspējas GIF un iegulto audio.

Stratēģijas spēlesSkatīties video

Wargroove

Wargroove ir uz gājieniem balstītas taktikas spēle izstrādāja un publicēja Chucklefish, kas lielā mērā smeļas iedvesmu no Iepriekšējie kari sērija. Spēle notiek fantāzijas vidē, un tajā ir varoņi un vide, kas atveidota 2D pikseļu mākslā. Wargroove ir spēlētāji, kas pārņem vienu no trīspadsmit komandieriem, katram ir sava kampaņa, motivācija un personība.

Katram komandierim ir īpaša kustība, ko sauc par Groove, kuru var aktivizēt, kad skaitītājs ir pilnībā piepildīts. Katrs Groove ir unikāls un dažādos veidos maina kaujas lauku, veidojot dažas interesantas cīņas. Papildus kampaņas režīmam spēle ietver iespēju izveidot pielāgotas kartes, sižetus un scenārijus, izmantojot spēles redaktoru.

metro exodus izlaišanas datumsSkatīties video

Metro Exodus

The Metro spēles ir kļuvuši tikai labāki ar katru jaunu daļu un Metro Exodus ir pārliecinoši iespaidīgākais ieraksts sērijā. Papildus uzlabotajai pašreizējās paaudzes grafikai spēle piedāvā plašākas smilšu kastes vides, ko izpētīt, kā arī mērķtiecīgāku stāstu un uz slepenu spēli.

Tajā jūs spēlējat kā ikviena iemīļotais krievu postapokaliptiskais iznīcinātājs Artjoms, kurš bijušās Krievijas Federācijas tuksnesī sastopas ar jauniem apdraudējumiem un ienaidniekiem. Tā kā resursi ir ārkārtīgi ierobežoti, jums būs jāvērtē katra lode un jāizpēta katrs kakts, lai atrastu krājumus, lai jūs varētu turpināt cīņu.

Labākās datorspēles Risk Of Rain 2Skatīties video

Lietus risks 2

Lietus risks 2 ir Early Access Steam spēle, kas ir guvusi lielus viļņus, pateicoties pārejai no sāniski ritināmas 2D platformas uz pilnībā 3D trešās personas šāvēju. Tomēr turpinājums ir saglabājis seriāla enerģisko cīņu, kā arī tās Roguelike mehāniku, kas ļauj jums mēģināt izdzīvot pēc iespējas ilgāk, kamēr ienaidniekiem kļūst arvien grūtāk.

Spēle atalgo jūs par cīņu ar svešzemju monstru bariem ar labāku aprīkojumu, lai uzlabotu jūsu varoņa spējas. Pašlaik Lietus risks 2 ir sešas dažādas rakstzīmju klases, kuras izstrādātājs Hopoo Games plāno papildināt nākotnē.

Labākās cīņas spēles pasaulēSkatīties video

Mordhau

Mordhau ir hack n’ slash viduslaiku cīņas spēle kas sastopas ar citiem spēlētājiem cīņās, sākot no neliela mēroga kautiņiem līdz masveida 64 spēlētāju kariem. Spēles galvenais un visapmierinošākais aspekts ir tās reālistiskā brīvās formas tuvcīņa un distances cīņa, kas sniedz jums pilnīgu kontroli pār sava varoņa uzbrukuma kustībām un nodrošina unikālus cīņas stilus.

​Iekļauti dažādi režīmi, piemēram, Deathmatch, Team Deathmatch, vienas dzīves sadursmes un citas liela mēroga cīņas Battle Royale un Frontline. Mordhau ir arī pielāgošanas iespējas, lai aprīkotu savu varoni ar dažāda veida bruņām un ieročiem, piemēram, divu roku zobeniem, loku un bultām, cirvjiem un citiem.​

Cirvis Ps4Skatīties video

Ax: Shadows Die Twice

Ax: Shadows Die Twice ir asa sižeta piedzīvojumu spēle, ko izstrādājusi FromSoftware un publicējusi Activision. Uzstādīts 16. gadāthgadsimta Sengoku Japānā, spēlē jūs spēlējat kā Vilks, nāvējošs Šinobi, kurš meklē atriebību samurajam, kurš viņam nodarījis pāri.

Spēle piedāvā vairāk slepenas mehānikas un šķērsošanas iespēju nekā citās FromSoftware spēlēs, piemēram, Tumšas dvēseles un Asins nesējs , tostarp cīņas āķis, kas ļauj spēlētājiem pieķerties jumtiem. Tomēr, runājot par cīņu, jūs varat sagaidīt to pašu FromSoftware, jo Vilkam ir spēju arsenāls, ko viņš var izmantot, lai iznīcinātu daudzos spēcīgos ienaidniekus, ar kuriem jūs sastapsiet.

2. nodaļas labākie iestatījumiSkatīties video

2. nodaļa

2. nodaļa ir kulminācija visam, ko izstrādātājs Massive Entertainment ir uzzinājis no spēlētāju atsauksmēm par pirmo spēli, un palaišanas brīdī tajā bija daudz vairāk satura nekā oriģinālā. Spēle risinās Vašingtonā septiņus mēnešus pēc notikumiem Divīzija un redz, ka jūsu varonis ir nokļuvis pilsoņu kara vidū starp izdzīvojušajiem un nāvējošo ienaidnieku grupējumiem.

Spēlētāji var apvienoties komandā tiešsaistes vairāku spēlētāju spēle ar četru cilvēku komandu un izpētiet dinamisku vidi, kas ir pilna ar ienaidniekiem. Turklāt PvP ir pārveidots, un tagad tajā ir iekļautas vairākas “tumšās zonas”, kurās spēlētāji var cīnīties viens pret otru, lai nopelnītu jaudīgāku laupījumu. Ar neseno atjauninājumu, kas pievienoja pavisam jaunu 8 spēlētāju reidu, Ubisoft plāno atbalstīt spēli ilgtermiņā.

Labākās stratēģijas spēles 2019 AndroidSkatīties video

Slay the Spire

Slay the Spire ir Roguelike kāršu stratēģijas spēle izstrādājusi amerikāņu studija MegaCrit un publicējusi Humble Bundle. Katras spēles sākumā jūs varat izvēlēties vienu no trim iepriekš noteiktiem varoņiem, katram no kuriem ir savi unikālie sākuma nosacījumi un kāršu komplekti.

Spēles mērķis ir iziet cauri vairākiem smailes līmeņiem, katrā līmenī veicot noteiktu tikšanos skaitu, ko nosaka sazarots ceļš, kura kulminācija ir bosa cīņa. Katra skrējiena laikā jūs saskaraties ar ugunskuriem, kas ļauj dziedēt vai uzlabot kartes, veikalu īpašniekiem, kas piedāvā kartes iegādāties, lādes ar nejaušu laupījumu un nejaušām izvēlēm.

NovērošanaSkatīties video

Novērošana

Novērošana ir zinātniskās fantastikas piedzīvojumu spēle, ko izstrādājis uzņēmums No Code, kas vislabāk pazīstams ar spēles izveidi šausmas piedzīvojumu antoloģija Neizstāstītie stāsti . Spēle liek jums uzņemties mākslīgā intelekta lomu S.A.M. mēģinot apkopot to, kas notika ar šķietami pamestas kosmosa stacijas apkalpi.

Kā S.A.M. jums būs piekļuve stacijas operētājsistēmām, kamerām un dažādiem rīkiem, kas palīdzēs veikt izmeklēšanu. Developer No Code veido bijušie darbinieki no Rocksteady, Rockstar North un, jo īpaši, Creative Assembly, kas veido Citplanētiešu izolācija , kas Novērošana šķiet vismaz daļēji iedvesmots.

Labākie Stardew Valley modifikācijasSkatīties video

Stardew ieleja

Iedvesmojoties no mīļotā Ražas mēness spēles, Stardew ieleja ir lauksaimniecības sim, kas spēlētājiem piedāvā relaksējošu, patīkamu pieredzi. Dienas tiek pavadītas, audzējot labību, vācot resursus, izstrādājot priekšmetus, pētot raktuves un izpildot uzdevumus labi uzrakstītiem NPC, kuriem katram ir sava personība.

Spēle piedāvā lielu elastību attiecībā uz to, kā jūs izvēlaties pavadīt dienas, ļaujot jums koncentrēties uz tām aktivitātēm, kuras jums patīk visvairāk. Spēles gadu laikā jūs labi iepazīsit Stardew Valley kopienu, veidojot attiecības, kas var atstāt paliekošu iespaidu.

Spēlēt PC spēliSkatīties video

Dobs bruņinieks

Līdz šim brīdim, Dobs bruņinieks ir diezgan nostiprinājusi savu vietu Metroidvānija slavas zāle. Spēles centrā ir tās titula varonis, kluss bruņinieks ar zobenu, lai atklātu Hallownest noslēpumus — tumšo un bīstamo valstību, kas piedāvā lielisku atlīdzību ikvienam, kas ir pietiekami drosmīgs, lai izpētītu tās nodevīgo vidi.

2D darbības platforma paveic lielisku darbu, meklējot jaunus veidus, kā izmantot Metroidvania formātu, lai veicinātu izpēti, nodrošinot spēlētājam plašu vidi, kurā ir daudz kolekcionējamu priekšmetu un atlīdzības. Turklāt eksperimentēšana ar dažādām ielādēm paver jaunas iespējas min/max un sasniegt slēptās vietas.

Kā spēlēt datora spēlesSkatīties video

Monstru mednieks: pasaule

Monstru mednieks: pasaule racionalizē daudzas franšīzes būtnes, kas nogalina, funkcijas, lai piesaistītu lielāku auditoriju. Lai gan tas ne vienmēr var pildīt šo solījumu, kad runa ir par novecojušām tiešsaistes sameklēšanas sistēmām, tiklīdz jūs un jūsu draugi sapulcējas, viss pārējais ritēs gludi.

Uzdevumus var izpildīt līdz četriem spēlētājiem, un to grūtības pakāpe ir atkarīga no tā, cik spēlētāju ir komandā. Pasaule ' Jau tagad apmierinošās kaujas un konstruēšanas sistēmas kļūst daudz jautrākas un pieejamākas, kad komandas biedri zvana, kad atrod kādu retu materiālu vai pamana briesmoni, kuru mēģināt nomedīt.

Spēles, kurās spēlētSkatīties video

The Witcher 3: Wild Hunt

Ragana 3 nodrošina visu, ko tā vēlas sasniegt, piedāvājot a dinamiska atvērtā pasaule , daudzslāņu cīņa un spēcīgs stāstījums, kas ļauj veidot spēles stāstu. Jūs spēlējat Džeralta no Rivijas, briesmoņu mednieka, kas pazīstams kā ragana, lomā, lai atrastu savu adoptēto meitu, kuru vajā ļaunais spēks, kas pazīstams kā savvaļas medības.

Spēle ir ambicioza, veidojot milzīgu atvērtu pasauli, kurā ir daudz dažādu aktivitāšu, kurās piedalīties. Rezultātā tiek radīta pasaule, kas šķiet autentiska un patiesi izdzīvota. Ja esat šī žanra cienītājs, Ragana 3 neapšaubāmi piesaistīs jūsu interesi, jo tā ir viena no aizraujošākajām asa sižeta RPG desmitgades laikā.

Grand Theft Auto 5Skatīties video

Grand Theft Auto 5

Tā viena spēlētāja stāstā ir iekļauti trīs spēlējami varoņi, kā arī iespēja izveidot savu tiešsaistes komponentā, GTA 5 ir Rockstar lielākais un motivētākais mēģinājums izveidot plašu atvērtu pasauli, kurā ir daudz ko redzēt un darīt. Rezultāts ir satriecoši reālistisks reālās pasaules attēlojums, kaut arī tā ir pieblīvēta ar pārmērīgu noziegumu darbību.

Spēles tiešsaistes versija ir labi atbalstīta ar jaunāko Heists papildinājumu, kas ļauj jums un jūsu draugiem veikt ilgstošas ​​​​misijas, kuru veikšanai nepieciešama rūpīga plānošana un komandas darbs. Ir arī ķekars kopienas radīts serveri, mini spēles un darbības, kas palielina atkārtojamību.

Labākais Fps OverwatchSkatīties video

Overwatch

Overwatch varbūt nebija pirmais varonis-šāvējs , taču tas noteikti ir vispievilcīgākais no žanra, kas sasniedz plašu auditoriju ar savu krāsaino mākslas stilu un zemām prasmēm. Tas nenozīmē, ka spēle ir vienkārša, jo katram varonim ir jāizpilda noteikta loma, un varoņa komplekta apguve var aizņemt kādu laiku.

Ar tematiskiem svētku pasākumiem visa gada garumā, kā arī jauniem varoņu apvalkiem un emocijām, ko atbloķēt, Blizzard veic vairākus pasākumus, lai nodrošinātu, ka spēle nenoveco. No šodienas, Overwatch ir 30 spēlējami varoņi, kā arī plaukstoša e-sporta kopiena.

PC spēlesSkatīties video

Assassin’s Creed Odyssey PC Gaming

Kamēr Assassin’s Creed spēles pēdējos gados, 2017. gadā, bija sākušas kļūt novecojušas Izcelsme iedvesa sērijai jaunu elpu, sniedzot atsvaidzinoši jaunu stāstu un pieeju spēlei, vienlaikus saglabājot racionalizēto cīņu un šķērsošanu, ar kuru sērija ir pazīstama. Odiseja cerēja turpināt uzcelto tempu un pilnībā pārspēja cerības.

Spēle vēl vairāk izjauc robežu starp reālismu un spēka fantāziju Izcelsme un ir ārkārtīgi ambiciozs gan savā darbības jomā, gan RPG elementos. Odiseja lepojas ar pārsteidzoši reālistisku Senās Grieķijas attēlojumu, vienlaikus piedāvājot episku piedzīvojumu, kas piepildīts ar pietiekamiem uzdevumiem, lai jūs būtu aizņemts vairāk nekā 70 stundas.

Jums varētu patikt arī šie