Kā atbloķēt katru rakstzīmi lietus riskam 2

Ir daudz varoņu, ko spēlēt tāpat kā spēlē Risk of Rain 2. Uzziniet, kā tos visus atbloķēt, izmantojot šo Risk of Rain 2 Survivor rokasgrāmatu.

AutorsDžastins Fernandess 2021. gada 14. maijs kā atbloķēt rakstzīmes lietus riskam 2

Pēc četru paplašinājumu izlaišanas un a 1.0 Palaidiet atjauninājumu , atbloķējamo varoņu skaits spēlē Hopoo Games sci-fi roguelike ir ievērojami pieaudzis.

No 2022. gada pašlaik ir 12 spēlējami varoņi, saukti par izdzīvojušiem, un katram ir atšķirīgs spēles stils un metode, kā tos atbloķēt spēlē.

Šajā rokasgrāmatā mēs paskaidrosim kā atbloķēt katru varoni Lietus risks 2 un sniedziet soli pa solim norādījumus, kas jāievēro.

Nākotnē mēs atjaunināsim šo rokasgrāmatu ar jauniem izdzīvojušajiem, tāpēc noteikti pārbaudiet vēlreiz un informējiet mūs, ja kādu esam palaiduši garām!

Saistīts: Lietus riska 2. līmeņa saraksts

Satura rādītājsRādīt

Kā atbloķēt Commando

Lietus risks 2 Commando

Atbloķēt sasniegumu: Nav

Ilggadējie Risk of Rain fani jau pirmajā spēlē uzreiz atpazīs Commando kā galveno varoni.

Izmantojot pavisam jaunu 3D modeli, Commando pēc noklusējuma parādās RoR2 kā pirmais spēlējamais varonis.

Lai gan Commando ir pieejams no paša sākuma, jums būs jāspēlē vismaz viena spēle viņa vietā, lai atbloķētu viņa ceļveža ierakstu.

Kā atbloķēt mednieci

Lietus risks 2 Huntress

Atbloķēt sasniegumu: Nav

Lai atbloķētu mednieci, iepriekš bija jānopelna “Warrior” sasniegums, veiksmīgi nokārtojot pirmo, otro un trešo posmu vienā piegājienā, nemirstot.

Tomēr šī metode kopš tā laika ir pārnesta uz Bandit, un Huntress tagad ir pieejams pēc noklusējuma.

Viņas veiklais spēles stils padara Huntressu par cienīgu alternatīvu Commando jaunajiem spēlētājiem, kuri apgūst spēles virves.

Kā atbloķēt bandītu

lietus risks 2 bandīts

Atbloķēt sasniegumu: Karotājs

Kā jau minējām iepriekš, lai atbloķētu Bandit, ir jāizdzīvo trīs posmi vienā piegājienā bez nāves.

Ņemiet vērā, ka posms tiek uzskatīts par notīrītu tikai tad, ja esat aktivizējis teleportētāju un uzvarējis priekšnieku.

To var izdarīt jebkurā grūtības iestatījumā gan solo, gan vairāku spēlētāju ballītē.

Ja jums ir grūtības tikt cauri visiem trim posmiem, mēs iesakām samazināt grūtības līdz “Drizzle” (viegli).

Kā atbloķēt MUL-T

Lietus risks 2 MUL T

Atbloķēt sasniegumu: Pārbaudīts

Lai atbloķētu MUL-T, pirmais posms būs jānotīra kopumā piecas reizes, katru reizi noteikti iedarbinot teleportētāju un likvidējot priekšnieku.

Labākais veids, kā to izdarīt, ir pabeigt pirmo posmu un atkal un atkal iziet, līdz kļūst pieejams MUL-T.

Kā atbloķēt inženieri

Lietus risks 2 Inženieris

Atbloķēt sasniegumu: Inženiertehniskā pilnība

Lai atbloķētu inženieri, jums kopumā ir jānotīra 30 posmi.

Par laimi, spēle to izseko kumulatīvi, kas nozīmē, ka jums nav nepieciešams notīrīt visus 30 posmus vienā piegājienā.

Jūtieties brīvi ievērot iepriekšējo metodi un atkārtoti izmantot pirmo posmu vai vienkārši spēlēt spēli normāli.

Kā atbloķēt Artificer

Lietus risks 2 Artificer

Atbloķēt sasniegumu: Pauze

Lai atbloķētu Artificer, jums būs jāizpilda pieci uzdevumi: vispirms jāsavāc vismaz 11 Mēness monētas — tas ir reta veida valūta, kurai ir iespēja parādīties ikreiz, kad nogalināsiet ienaidnieku.

Pēc tam meklējiet katru posmu, līdz atrodat Ņūta statuju, kas parādās zilā krāsā. Kad esat to atradis, pieejiet tai un iztērējiet vienu Mēness monētu, lai radītu zilu lodi.

Turpiniet aktivizēt skatuves teleportētāju kā parasti, taču neieejiet tajā uzreiz, tiklīdz tas būs pieejams. Tā vietā pagaidiet, līdz blakus teleportētājam tiks atvērts Mēness portāls.

Ieejiet šajā portālā, un jūs tiksit nogādāts apakšapgabalā, ko sauc par Bazaar Between Realms. Šeit varat iztērēt 10 Mēness monētas uz Tirgus noslēpumainā kristāla un atbloķēt Artificer.

Kā atbloķēt algotni

Lietus risks 2 algotnis

Atbloķēt sasniegumu: Patiesa atelpa

Lai atbloķētu algotni, jums būs jāveic četri uzdevumi: pirmkārt, viena skrējiena laikā, turpiniet notīrīt posmus, līdz spēle atgriežas sākuma stadijā.

Otrajā apmeklējuma reizē teritorija būs piesātināta ar baltiem debesu portāliem.

Ieejiet kādā no šiem portāliem, un jūs tiksiet pārcelts uz jaunu apgabalu, kur jums būs jāatrisina lēkājoša mīkla, lai sasniegtu leju.

Apgabala apakšā jūs atradīsit masīvu pīlāru. Mijiedarbojieties ar pīlāru, un tavs varonis uzreiz mirs, beidzot tavu skrējienu un atbloķējot algotni.

Kā atbloķēt Reksu

Lietus risks 2 Rex

Atbloķēt sasniegumu: Elektrostacija

Lai atbloķētu Reksu, jums ir jāveic trīs uzdevumi: vispirms, sākot jaunu skrējienu, izņemiet akumulatoru no evakuācijas ierīces aizmugures.

Kad prece ir jūsu krājumā, mērķis ir paturēt to pie jums, līdz jūs sasniedzat ceturto posmu, bezdibenes dziļumu.

Tomēr šī priekšmeta nēsāšanai ir savs āķis: ja jūsu Survivor veselības stāvoklis jebkurā brīdī noslīdēs zem 50%, akumulators uzsprāgs, jūs uzreiz nogalinot un skrējienu pārtraucot.

Tāpēc mēs iesakām spēlēt pēc iespējas drošāk, noteikti iegādājoties visus aizsardzības vai ārstnieciskos priekšmetus, ar kuriem saskaraties skrējiena laikā.

Kad esat sasniedzis Abyssal Depths, dodieties uz skatuves augstāko daļu, izmantojot uz zemes izvietotās lēciena sprauslas.

Augšpusē jūs atradīsit deaktivizētu Reksu, kas atrodas uz nelielas platformas. Ievietojiet akumulatoru Reksā, lai atbloķētu viņu kā izdzīvojušo.

Kā atbloķēt iekrāvēju

Lietus risks 2 Iekrāvējs

Atbloķēt sasniegumu: Vadība bezsaistē

Lai atbloķētu Loader, jums būs jāuzvar Alloy Worship Unit priekšnieks Sirēnas izsaukuma stadijā. Tomēr galvenais ir tikai tad, ja Siren’s Call ir jūsu ceturtais apmeklētais posms.

Tas nozīmē, ka jums būs vai nu jāturpina spēlēt, līdz iegūsit veiksmi, vai arī jāpabeidz trešais posms un jāpiekļūst Siren’s Call tieši caur Newt Shop portāliem.

Kad esat nokļuvis programmā Siren’s Call, sāciet meklēt un iznīcināt zilo grifu olu ligzdas, kas izkaisītas pa visu skatuvi.

Ja iznīcināsit pietiekami daudz, ekrānā parādīsies ziņojums, kurā teikts: Jūs dzirdat tālu dārdoņu… Turpiniet iznīcināt ligzdas, līdz tiek parādīts otrs ziņojums: Šurpuļošana kļūst skaļāka

Tas aktivizēs sakausējuma pielūgsmes vienību, kas parādīsies kartes vidū. Uzveiciet šo priekšnieku, un jūs saņemsiet sasniegumu “Guidance Offline”, tādējādi atbloķējot Loader.

Kā atbloķēt Acrid

lietus risks 2 acrid

Atbloķēt sasniegumu: …Palikt vienam

Lai atbloķētu Acrid, jums būs jāstabilizē šūnas, kas atrodas tukšuma laukos, kas ir pieejams tikai caur slēpto sfēru Bazaar Between Time.

Zem celiņa uz tirgu jūs pamanīsit virkni lielu staru, uz kurām varat nolaisties. Turpiniet braukt lejup, līdz sasniedzat tuneli, kas izstaro dzeltenu gaismu un ir tīts miglā.

Ieejiet tunelī, un jūs atradīsit melnu portālu, kas jūs nogādās tukšuma laukiem. Kad esat uz skatuves, sāciet meklēt tukšuma šūnas, ko norāda debesīs redzamas purpursarkanas bākas.

Jums būs jāuzlādē deviņas no šīm tukšuma šūnām, pieejot tām un izdzīvojot, līdz process ir pabeigts ar katru. Katrai tukšuma šūnai ir drošības zona, kurā varat stāvēt, lai dziedinātu, kamēr tā uzlādējas.

Izkāpjot ārpus drošības zonas uzlādes fāzes laikā, jūs gūsit bojājumus un pakļausiet ienaidniekiem, kuri nepārtraukti radīsies.

Kad šūna ir pilnībā uzlādēta, ienaidnieki nekavējoties pazudīs un drošības zona turpinās sarukt, līdz tā pilnībā izzudīs, dodot jums dažas papildu sekundes, lai atjaunotu savu veselību.

Kad visas deviņas šūnas ir uzlādētas, jums vajadzētu saņemt sasniegumu …To Be Left Alone, kas šajā procesā atbloķē Acrid.

Kā atbloķēt kapteini

lietus risks 2 kapteinis

Atbloķēt sasniegumu: Aizskalots

Ja jūs neuztraucas par spoileri, ziniet, ka, lai atbloķētu Captain, jums jāpārvar lietus risks.

Vispirms jums ir jāsasniedz Sky Meadow un pēc tam jāsaskaņo teleportētājs ar mēnesi, lai piekļūtu sākumam, spēles pēdējam posmam.

Pēc tam, kad būsit teleportēts uz sākumu, spēle sāks radīt patiešām skarbus ienaidniekus, kuri jums būs jāizdzīvo, lai sasniegtu Mitriksu, RoR2 pēdējo bosu.

Mitriksam ir iepriekš noteikta kustība, taču tas var radīt neprātīgus zaudējumus, tāpēc centieties ievērot distanci visas kaujas laikā.

Kad Mitrikss būs uzvarēts, jums būs jābrauc ar kosmosa kuģi, lai pamestu planētu, pirms mēness pašiznīcināsies.

Aizstāvi glābšanas kuģi vienu minūti, lai pārspētu spēli un atbloķētu kapteini kā spēlējamu varoni.

Kā atbloķēt ķeceri (slepeno varoni)

lietus risks 2 ķeceris

Atbloķēt sasniegumu: Nav

Heretic, pazīstams arī kā Kur-skan, ir slepens atbloķējams Survivor, ko nevar atlasīt no rakstzīmju atlases izvēlnes.

Lai pārvērstos par viņu, jums ir jāsavāc šādi četri vienumi no Heresy komplekta vienas darbības laikā:

  • Herēzijas vīzijas
  • ķecerības āķi
  • Ķecerības soļi
  • Herēzijas būtība

Katras preces iegūšanas metode laika gaitā ir mainījusies, un pašreizējā metode ir aizpildīšana Blokādes lauzēju izaicinājums uzvarot 15 priekšniekus vienā piegājienā.

Tas ietver gan teleportētāju priekšniekus, gan priekšniekus, kas dabiski rodas pakāpeniski. Jums tas būs jādara katru reizi, kad vēlaties spēlēt kā ķeceris.

Jums varētu patikt arī šie