Izpētiet baumas

Turpinot Dead Rising 4 stāstu, Paula ik pa laikam sazināsies ar jums, lai informētu, ka viņas aplādes klausītāji viņai ir stāstījuši par dažām baumām, kuras jums vajadzētu pārbaudīt. Tie, neizbēgami, galu galā ir ķekars izsists maniakiem, kuriem jums ir jāsniedz ātrā taisnības roka. Lūk, kur viņi atrodas un ko sagaidīt!

2. gadījums

Sadistiskais Klauss

Šīs baumas aizvedīs uz Ziemassvētku eglīšu laukumu Vecrīgas ziemeļrietumu stūrī. Kad jūs tur nokļūsit, jūs atradīsit sevi asiņainā Ziemassvētku vecīša grotā.

Kad iekāpsiet koku riņķī, jūs sagaidīs sadistiskais Klauss, un pēc tam būs jācīnās ar viņa elfu viļņiem. Vispirms jums ir jānoliek 2, kas ir pietiekami viegli, tad 4. Tuvcīņa vai distance ir vienlīdz efektīva šeit, vienkārši nogaliniet visus.

Kad visi 6 būs miruši, jūs cīnīsities ar pašu sadistisko Klausu. Viņam ir elektriskais cirvis, un viņš viegli nesatricinās, tāpēc mūsu padoms būtu vienkārši atkāpties un piepildīt viņu ar svinu.

Kad viņš ir miris, tas ir jādara!

3. gadījums

Sibīla

Tas jūs aizvedīs uz nelielo apgabalu uz austrumiem no North Peak. Tā ir nožogota teritorija, kurā ir daudz nelabvēļu, kas tērpti nežēlīgos uzvalkos un Acid Rain pistoles.

Viņi var ciest daudz sodu, taču viņi neskar īpaši smagi, un viņu nav daudz. Kad esat viņus visus nogalinājis, dodieties caur atvērto balto pārvadāšanas konteineru pret aizmugurējo sienu.

Tur jūs satiksit Sibīli, kura sākumā izlaidīs dažus svaigus zombijus. Jums nevajadzētu radīt pārāk daudz problēmu ar viņiem, vienkārši uzmanieties uz sitienu uzbrukumu. Kad viņi nomirs, Sibile pati vēlēsies cīnīties ar jums. Viņai ir Acid Maul, un viņa var jūs viegli notriekt. Vislabākā rīcība ir vienkārši stāvēt atpakaļ un āmurēt viņu diapazonā, līdz viņa nokrīt. Kad tas notiks, esat pabeidzis!

Kapteinis Blekfride Bārda

Šis puisis ir izveidojis veikalu pirātu kuģī Karību līcī tirdzniecības centrā. Sējmašīna ir tieši tāda pati kā pagājušajā reizē. Dodieties uz kuģi un izņemiet visus mānījumus, kas jums traucē.

Augšstāvā uz kuģa aizmugurējā augšējā klāja ir ekso uzvalks, ja vēlaties to atvieglot.

Tur augšā jūs atradīsit arī pašu labo kapteini. Ja jums nav eksotērpa, palieciet atpakaļ un sitiet viņu no attāluma, jo viņa Ledus zobens var nodarīt lielu kaitējumu. Ja jums ir eksotērps, ieejiet tur un nogaliniet viņu ar dūrēm.

Kad viņš ir miris, var būt vēl daži viltvārži, taču jums tie nav jānogalina, lai pabeigtu uzdevumu, kam vajadzētu automātiski atrisināties, tiklīdz kapteinis ir miris.

4. gadījums

Grūmais gobleris

Šie puiši mācās Vestridžas junioru vidusskolā. Šoreiz viņi ir izveidoti kā vissliktākie vidusskolas joki, slepkavnieciskie. Gobleru ieskauj futbola ekipējumā ģērbtu lakeju bars, un tie ir ložu sūkļi. Labākais kursiem ir spēcīgs tuvcīņas ierocis.

Šajā filmā nav slikto puišu iestudējuma, tāpēc esiet kustībā, lai netiktu ielenkti un nenomākti. Gobbler izmanto tikai ekvalaizera nūju, tāpēc viņš nesit pārāk smagi, un viņam nav smieklīga notriekšanas potenciāla. Nogalini viņu, lai pabeigtu uzdevumu.


Kulta vadītājs

Pēdējais šajā sarakstā diemžēl ir arī visgarlaicīgāk nosaukts. Viņš un viņa kolēģi kulta locekļi ir izveidoti Peak’s motelī Nortpīkā. Kulta dalībnieki ir gandrīz smieklīgi ar savu spēju nodarīt kaitējumu un vienkārši turpināt, taču jums ir priekšrocība, ka zombiji viņus viegli novērš. Izmantojiet to savā labā un apejiet malas, lai tos spertu pret apmali.

Kulta vadītājs izmanto Deck the Halls kombinēto ieroci, kas rada lielus bojājumus un kam ir smieklīgs notriekšanas potenciāls. Labākā ideja ir, kā vienmēr, palikt diapazonā un āmurēt viņu ar saviem distances ieročiem. Ja jums beigsies munīcija, uz platformas augšstāvā, kur viņš sākotnēji stāv, atrodas pāris revolveru. Izvediet viņu, lai pabeigtu uzdevumu.