Harvest Moon: Tree of Tranquility priekšskatījums

Harvest Moon: Tree of Tranquility kastes māksla
Sistēma: Wii Pārskata vērtējuma leģenda
Izstrādātājs: Natsume 1,0 - 1,9 = Izvairieties 4,0 - 4,4 = Lieliski
Krogs: Natsume / Marvelous 2,0 - 2,4 = slikti 4,5 - 4,9 = Jāpērk
Izlaidums: 2008. gada 26. augusts 2,5 - 2,9 = Vidēji 5.0 = labākais
Spēlētāji: 1 3,0 - 3,4 = godīgi
ESRB vērtējums: gaida 3,5 - 3,9 = Labi
Nintendo audzē vēl vienu ražu!
autors Amanda Kondolojy

Harvest Moon, protams, ir viena no visdrīzāk veiksmīgākajām spēļu sērijām. Jūs nevarētu domāt, ka spēle, kuras pamatā ir lauksaimniecība, patiešām būtu liela daļa cilvēku. Bet sērija ir dzīvojusi gandrīz 10 gadus un radījusi vairāk nekā 20 spēles. Tas ir pārsteidzoši, ko šāda maza ideja var darīt, ja tai tiek pievērsta pienācīga uzmanība.

Harvest Moon: Tree of Tranquility ekrānuzņēmums

Un labā ziņa ir tā, ka šī sērija joprojām saņem visu pelnīto uzmanību. Harvest Moon: Tree of Tranquility izskatās, ka tas būs vēl viens lielisks ieraksts sērijā. Tur būs visa klasiskā spēle; jūs arsiet laukus, kopsiet mājlopus un visas citas lauku saimniecībās veiktās aktivitātes, kuras esat pieradis sagaidīt no Harvest Moon sērijas. Taču Harvest Moon: Tree of Tranquility spēles patiesais pavērsiens ir diezgan foršs, kaut arī paredzams. Redziet, ja jūs jau nebijāt apmierināts ar lauksaimniecības pieredzes ieskaujošo sajūtu, tagad varēsit patiešām izbaudīt savu lauku sim, pievienojot … Wii vadīklas! Tagad jūs varat slaukt govis, laistīt augus un pat uzart lauku, pārvietojot Wii-mote! Jūs varat to noliekt uz ūdens plāniem, šūpoties, lai novāktu ražu; ir tikai tik daudz veidu, kā iekļaut kustības sensoru, ka jūs vienkārši varat domāt, ka jūs patiešām darāt šos lauksaimniecības darbus!

Taču, neskaitot jaunos pavērsienus klasiskajā spēles stilā, kuru jūs zināt un mīlat, spēlē Harvest Moon: Tree of Tranquility būs arī jauns ceļš, kas jāiet. Jūs sāksit spēli kā sevi nosaukts varonis, un šoreiz jūs varat izlemt, vai esat vīrietis vai sieviete (atšķirībā no šī gada iepriekšējā Harvest Moon: Innocent Life). Pēc tam jūs atrodaties Vafeļu pilsētā, kas ir pilsēta trāpīgi nosauktajā Vafeļu salā. Jūs sākat kā apgabala jaunpienācējs, bet drīz jūs atradīsit jaunu nepilnas slodzes darbu un veselu baru cilvēku, ar kuriem runāt. Un, tā kā jūs esat viens, pretējais dzimums jums pievērsīs īpašu uzmanību. Patiesībā pilsētnieki, ar kuriem jūs runājat, dažreiz parādīs mazus mirdzumus ap galvām, lai parādītu, ka viņi ir ieinteresēti. Taču, ja neņem vērā romantiskās iespējas, jūs galu galā apgūsit visus lauksaimniecības pamatus, strādājot nepilna laika darbā, un iegūsit savu zemes gabalu, lai pilnveidotu savas lauksaimniecības prasmes.

Harvest Moon: Tree of Tranquility ekrānuzņēmums

Spēlējot spēli, jūs sapratīsit, ka jūs nestrādājat tikai lauksaimniecības dēļ, bet arī tāpēc, lai glābtu Vafeļu salu. Notiek zināmas dīvainības, un tam visam ir kāds sakars ar Gara dievieti, kura ir saskārusies ar mazliet aptuvenu plāksteri. Bet neuztraucieties, jo jūs būsiet tur un strādāsiet, lai to visu padarītu labāku. Protams, tas var šķist neparasts stāsts, taču mēs ar to tiksim galā.

Vizuāli pieejamie ekrāni izskatās patiešām labi un parāda, ka Wii spēj nodrošināt diezgan pienācīgu grafiku. Jūsu mazais varonis izskatās kā Nintendo Mii un anime stilizēta cilvēka kombinācija, un to var raksturot tikai kā 'pārāk mīlīgu'. Vides arī atbilst 'pārāk piemīlīgai' shēmai, un tajās ir pufīgas, mīļas ainavas un dinamiskas krāsas. Tāpēc negaidiet, ka atradīsit īpaši detalizētu vidi vai scenārijus. Vienkārši aizraujošas krāsas ar skaistu grafiku. Un ko vēl jūs varētu lūgt?

Harvest Moon: Tree of Tranquility ekrānuzņēmums

Lai gan Harvest Moon pēdējos gados ir bijusi zināma rokas mīlulis, ir patīkami to atkal redzēt konsolē un tādā, kas seriālam var sniegt tik labu taisnīgumu. Klasiskā spēles stila iekļaušana ar jaunajām Wii-mote vadības ierīcēm un papildu stāsta iespējām padara šo par vienu no līdz šim visvairāk gaidītajiem Harvest Moon nosaukumiem! Tāpēc paceliet savu Wii-mote augstu ar Harvest Moon: Harvest Moon, kas iznāks nākamā gada sākumā!

Autors Amanda Kondoloji
CCC ārštata rakstnieks

Piezīme: šī spēle ir pazīstama kā 'Harvest Moon: Tree of Tranquility'. Kļūda E3 2006 lika cilvēkiem domāt, ka spēle tiks saukta par 'Harvest Moon: Heroes'; tas bija tikai pārpratums. Šo spēli Japānā sauc par 'Ranch Story: Tree of Serenity'.

Iespējas:

  • Iegūstiet pilnu Harvest Moon: Tree of Tranquility pieredzi, izmantojot Wii mote, lai veiktu visu veidu uzdevumus, piemēram, laistītu augus, izravētu nezāles un novāktu labību.
  • Izveidojiet savu Harvest Moon: Tree of Tranquility stāstu, pielāgojot savu raksturu un mijiedarbojoties ar dažādiem pilsētniekiem.
  • Jauna vieta, stāsts un situācijas ar to pašu klasisko Harvest Moon: Tree of Tranquility spēli!

    Ekrānuzņēmumi / attēli Slaidrāde