Google Halloween svētku logotips ir kaķu vedņa spēle

103116 goog.jpg

Google svētku logotipi ir lieliski. Ir jautri statiski attēli, izklaidējošas animētas ainas un, protams, neregulāra spēle. 2016. gada Helovīnam Google nolēma ieturēt cienastu, nevis triku. Noklikšķinot uz šī gada logotipa, jūs varat palīdzēt kaķu vednim notīrīt spokus no savas skolas.

Šī Google svētku logotips patiesībā ir novatoriska un patīkama maza pārlūkprogrammas spēle. Spoki tuvojas kaķenei. Turot nospiestu peles kreiso pogu, pārvietojot peli tādā formā, kas atbilst ikonai virs katra spoku galvas. Tas sākas vienkārši. Spokiem virs tiem būs viena horizontāla vai vertikāla līnija. Ja ekrānā ar šo līniju ir vairāk nekā viens spoks, tie visi tiks noņemti kopā ar jūsu uzbrukumu. Galu galā līnijas kļūst sarežģītākas, un spokiem ir pat vairākas rindas, kuras jāizpilda kārtībā.

Ir pat īpaši spoki! Dažiem ir neparasti simboli, piemēram, zibens skrūves, kas liek zibens burtiem trāpīt uz katra ekrānā redzamā spoku neatkarīgi no ikonas virs galvas. Kaķu spoki ar sirdīm virs tiem var atjaunot kaķa dzīvi. Priekšnieku spokiem ir jāatskaņo vairākas reizes. Tas tiešām kļūst diezgan sarežģīti!

Avots: Google