Goda līmeņa saraksts

Kuri ir labākie varoņi filmā For Honor? Mūsu For Honor līmeņu sarakstā ir ierindoti labākie varoņi Dominion, Duel un Brawl spēļu režīmu līmeņu sarakstos.

AutorsSemjuels Stjuarts 2022. gada 12. februāris pirms 2 nedēļām Goda līmeņa saraksts

Kuri ir labākie varoņi filmā For Honor? Mūsu For Honor līmeņu sarakstā ir ierindoti labākie varoņi Dominion, Duel un Brawl spēļu režīmu līmeņu sarakstos.

Honor bagātīgais varoņu loks un viņu unikālais rīku komplekts veicina dziļu eksperimentēšanu un meistarību, lai konsekventi uzvarētu sacensību cīņās.

Labākā varoņa izvēle konkrētam scenārijam var būt biedējošs uzdevums, ja jūs neievērojat spēles pašreizējo meta.

Par laimi, mēs esam izveidojuši līmeņu sarakstu, kurā ir sarindoti labākie un sliktākie varoņi, kuros ieguldīt laiku.

Šajā sarakstā katrs varonis tika sarindots, pamatojoties uz viņa sniegumu visos For Honor spēles režīmos.

Turklāt mums ir jāatzīst, ka neviena spēles vienība nav pārāk vāja, lai tā kļūtu nespēlējama. Paturiet to prātā, it īpaši, ja esat iesācējs.

Satura rādītājsRādīt

S-līmenis

Par godu List S līmenis

Šie ir labākie varoņi, ko izmantot spēlē. Ieguldiet tajos jau pirms to iegūšanas, jo tie noteikti atvieglos jūsu spēles.

VaronisFrakcijaVaroņu veidiApraksts
IekarotājsbruņiņieksSmagsIekarotājs ir viens no visgrūtākajiem varoņiem, ar ko stāties pretī spēlē – un tas ir pamatoti. Viņa uzbrukumi rada pienācīgu kaitējumu.

Shield bashing, lai gan tiek izmantots reti, ir labs cīņas sākums. Ja jūsu komandā ir 2 iekarotāji, varat izmantot viņu iespaidīgās zonēšanas spējas, lai bloķētu apgabalu.
SildinātājsbruņiņieksAvangardsKara izraisītāja korupcijas spēja to paceļ augstākajā līmenī. Tas ir noderīgi izolētām vienībām, kā arī grupām.

Pašlaik tam nav arī īsta skaitītāja. Zonēšanas spējas arī ievērojami palielina tā dzīvotspēju. Kara izraisītājs ir varonis, ko bieži redzēsit sacensību spēlēs.
KiošinsSamurajsHibrīdsKyoshin ir ļoti ātri gaismas uzbrukumi, kurus var apvienot ar atbloķējamiem, lai radītu postošu kombināciju.

Viņam ir lieliska atveseļošanās, kas vienmēr ir liels bonuss. Kjosins ir izcēlies, bet esi uzmanīgs, jo, cīnoties ar vairākiem ienaidniekiem, viņu var būt grūti vadīt.
Dzjans DžūnsVu LinsSmagsJiang Jun piedāvā daudzas utilītas iespējas, it īpaši tieši no spēles.

Viņš var nodarīt lielus zaudējumus izturībai, kas dažkārt var justies nomācoši. Dzjans Juns nav slinks arī aizsardzības pusē, nopelnot viņam vietu mūsu augstākajā līmenī.

A-līmenis

For Honor Tier List Tier

Tie ir lieliski varoņi, kas var pārspēt S līmeņus ar pareizu uzstādījumu, komandas sastāvu un daudzām praksēm.

VaronisFrakcijaVaroņu veidiApraksts
Black PriorbruņiņieksSmagsMelnais priors ir dāvana spēlētājiem, kuri parasti stāv rindā solo. Tas ir pietiekami spēcīgs, lai saglabātu atrašanās vietas atsevišķi, un tam ir lieliska mobilitāte visā kartē. Agresīvā pusē melnajam prioram ir viens no labākajiem atbloķējamajiem uzbrukumiem spēlē, un tas ir saistīts ar spēju nojaukt vairogus.

Šī kombinācija padara šo varoni par uz uzbrukumiem orientētu spēku. Vienīgais Black Prior trūkums ir tā lietošanas un apgūšanas grūtības.
BerserkersVikingsSlepkavaBerserkers kādreiz bija augstākā līmeņa varonis, bet pēc tam smagie uzbrukumi tika iznīcināti. Tomēr, neskatoties uz to, tas joprojām ir ļoti labs varonis ar nevēlamiem gaismas uzbrukumiem, kas var uzreiz izdarīt spiedienu uz ienaidniekiem.

Neskatoties uz ātruma samazināšanos, berserkers joprojām ir viens no veiklākajiem cīnītājiem spēlē. Tiem, kam patīk šautrināt apkārt un fotografēt ienaidnieku, šis varonis ir paredzēts jums.
NuxiaVu LinsSlepkavaNuxia ir lielisks atbalsts. Tās labākā priekšrocība ir slazdi, kurus varat uzstādīt jebkurā joslā.

Tie vai nu pastiprinās šīs joslas aizsardzību, vai arī izveidos labas iniciatīvas jūsu komandai. Tas var būt ļoti noderīgs daudzās cīņās.
KenseiSamurajsAvangardsKensei ir jūsu izvēle numur viens pret ienaidnieku vienību slazdiem. Viņš tiek uzskatīts arī par vienu no labākajiem komandas cīņu varoņiem.

Pateicoties daudzpusībai un lietošanas vienkāršībai, šis stabilais universālais aparāts ieņem vietu A līmenī.
ŠaoliņaVu LinsHibrīdsŠaolins ir varonis, kas jāveido kā atbalsta vienība. Tas var dziedēt un teleportēties, kas daudz ko papildina tā lietderībā.

Tā ir vienība, kas ir ļoti aizsargāta, jo tā nevar izcelties cīņās.
RaiderVikingsAvangardsRaider ir viens no labākajiem variantiem 4 pret 4 komandu cīņās. Šis varonis ir labs, jo tas ir pieejams pat iesācējiem. Viņam ir vienkāršs, bet iedarbīgs spēles stils – lieliski piemērots tiem, kas tikai apgūst virves.

Veterāniem reideris ir vērtīgs arī cīņu ierosināšanā un pārtraukšanā. Tam ir arī pienācīgas zonēšanas iespējas aizsardzības spēlei.
NobušiSamurajsHibrīdsNobushi labi iederas slazdā, jo tā rada bojājumus un rada asiņošanas bojājumus. Tam ir labas zonēšanas un pūļa klīringa spējas.

B līmenis

Par godu List B līmenis

Šie varoņi ir labs papildinājums jebkuram mačam. Dažas no tām ir salīdzinoši viegli apgūstamas, tāpēc tās ir lieliski piemērotas visu prasmju līmeņu spēlētājiem.

VaronisFrakcijaVaroņu veidiApraksts
SargsbruņiņieksAvangardsWarden ir lielisks vairogs bash, ja jūs varat izkraut uzbrukumus, lai to izveidotu, tas ir. Lai gan tas ir spēcīgs, kad tas uzņem apgriezienus, uzrauga ierobežotais diapazons dažkārt padara viņu paredzamu.

Izmantojiet šo varoni, ja varat paļauties uz saviem komandas biedriem, lai viņi ātri sarīkos slazdus, ​​vai ja esat pietiekami pārliecināts, lai cīnītos tuvu.
GrifonsbruņiņieksHibrīdsGryphon uzbrukuma animācijas (īpaši bash) ir ātras un neparedzamas.

Gryphon ir arī satriecoši daudz iespēju, lai dotos cīņas vidū. Pretiniekam lasīt, kādu kustību ķēdes grifons veic tālāk, var būt nepārvarami.
HitokiriSamurajsSmagsHitokiri surogātpasta taktika noteikti sabojās pretinieka dienu. Tas ir arī spēcīgs un atbloķējams.

Šis varonis ir visefektīvākais 1 pret 1 situācijā vai tad, kad jūsu komandai ir jādodas pēc viena kliņķa, kurš aizbēga. Tā ir diezgan stabila iespēja bez daudziem trūkumiem.
ŽanhuVu LinsHibrīdsZhanhu ir veikls cīnītājs, kam ir lieliski nevēlami gaismas uzbrukumi un neparedzams izvairīšanās skaitītājs.

Tas ir labs varonis, ko izmantot, ja pastāvīgi vēlaties sajaukt savus uzbrukumus, lai izvestu pretinieku no pozīcijas.
ŠamanisVikingsSlepkavaŠamanis ir labs varonis, taču ir atkarīgs no jūsu komandas koordinācijas, lai tā būtu efektīvāka. Tam ir īpašības, kas labi iekļaujas slepkavu klasē, piemēram, pretslazdu, pretķēžu un vajāšanas spējas.

Tomēr tā ātrums ir nedaudz lēnāks, tāpēc jums pie tā jāpierod.

C līmenis

Par godu List C līmenis

Tie ir labi varoņi visās jomās, taču tiem nav tādu īpašību, kas izceltos kā augstākajos līmeņos.

VaronisFrakcijaVaroņu veidiApraksts
HailandietisVikingsHibrīdsHighlander ir mazliet viena trika ponijs. Jā, tā surogātpasta vieglie uzbrukumi ir ļoti labi, taču tas attiecas uz aizskarošu pusi.

Viņam ir lielāka lietderība aizsardzībā, jo viņam ir izvairīšanās un spēja atiestatīt cīņas.
KaravadonisVikingsSmagsWarlord ir labi aprīkots, lai tiktu galā ar slazdiem. Tā komplekts nodrošina maksimālu izturību, nezaudējot pārāk daudz jaudas.

Arī tā uzbrukumu animācijas neatstāj to pārāk atvērtu.
OročiSamurajsSlepkavaOrochi arsenālā ir daudz atbloķējamu ķēžu, taču viss sākas ar vētru.

Šis varonis neizceļas, taču viņam ir visi rīki, kas palīdz tikt galā ar sajūga situācijām un komandu cīņām.
ValkīrijaVikingsHibrīdsValkyrie ir līdzsvarots varonis, kas noder gan uzbrukuma, gan aizsardzības scenārijos. Viņas ķibeles ir piemērotas cīņas sākšanai vai atsākšanai, jo uz to ir grūti reaģēt.

Valkyrie trūkst bojājumu, kas palīdzētu veikt solo vai komandu cīņas. Tam vienkārši nav lielas atšķirības, ja vien jūs neatbalsta pienācīga komanda.
ShugokiSamurajsSmagsShugoki ir lieliska izvēle, lai izveidotu slazdu. Kāpēc? Lāču bučas, protams! Šis izsmalcinātais gājiens var pietiekami sagrābt pretinieku, lai jūsu komandas biedrs nonāktu postošā uzbrukumā.

Ārpus šī šugoki ir labi līdzsvarots arī uzbrukumā un aizsardzībā, ļaujot tam būt noderīgākam tiešās komandu cīņās.
GladiatorsbruņiņieksSlepkavaGladiators ir labs risinājums pat stāvot rindā. Tās nebloķējamie uzbrukumi ir efektīvi, lai izdarītu spiedienu uz pretiniekiem 1 pret 1 situācijā.

Tā bojājumus nevar ignorēt arī komandu cīņās, un, ja to nekontrolē, tas var radīt nopietnas problēmas pretinieku komandai.
LawbringerbruņiņieksHibrīdsNe daudzi spēlētāji izmanto Lawbringer, taču tas joprojām ir stabils varonis. Tam ir labi bojājumi un sajaukšanās.

Tā ir patiešām laba izvēle vidējas joslas uzbrukuma varonim. Tas, kas šo varoni attur, ir lietderības iespēju trūkums, kad runa ir par komandu cīņām.
ŠinobiSamurajsSlepkavaKopš saņēmis milzīgu nerfu, Shinobi ir iekļuvis dziļi šajā sarakstā. Tagad tā vienīgā lietderība ir tālvadības uzbrukumi, kas tik un tā nenodara lielu kaitējumu.

Pēc pārstrādāšanas iznākšanas šis varonis var redzēt vietu augstākos līmeņos.

D-līmenis

Par Goda līmeņa saraksta D līmeni

Varoņi ar nišas lietošanas gadījumiem. Izmantojiet tos, ja domājat par konkrētu komandas sastāvu. Tie nav ideāli piemēroti solo mačiem.

VaronisFrakcijaVaroņu veidiApraksts
TiandiVu LinsAvangardsTiandi iegūst papildu dzīvības un vairogus, kas palielina tā izdzīvošanu. Turklāt tai ir labas izvairīšanās animācijas, kas ļauj izvairīties no spiediena situācijām.

Kopumā Tiandi ir laba izvēle tiem, kas vēlas spēlēt droši, vienlaikus dodot savu ieguldījumu komandu cīņās.
SimtnieksbruņiņieksHibrīdsTam ir stingras kustības, kuras, ja tās ir iestatītas pareizi, nav sodāmas ar pretinieku spēkiem. Tas viss padara simtnieku par labu vienību ar zemām prasmēm.
jormungandrVikingsSmagsJormungandra izdzīvošanas spēja ir laba. Tam ir veselības, vairoga un bojājumu samazināšanas piedevu kombinācija, kas pastiprina tā aizsardzības atsākšanu.

Tomēr tā uzbrukuma spēja ir tikai pienācīga. Pietiek noturēt cīņas, bet ne vienmēr nomākt pretiniekus.

F-līmenis

Par Goda līmeņa saraksta F līmeni

Pašlaik sliktākie varoņi spēlē. Izmantojiet tos, ja vēlaties izaicinājumu vai vienkārši vēlaties uzlabot savas prasmes pret pretiniekiem.

VaronisFrakcijaVaroņu veidiApraksts
Miera uzturētājsbruņiņieksSlepkavaMums nepatīk to teikt, bet Miera uzturētājs ir kā pagodināts palīgs. Tas nemaz nav unikāls varonis. Tas var veicināt komandas bojājumus, taču tas ir atbildīgs ļoti sliktu aizsardzības iespēju dēļ.
AramušaSamurajsHibrīdsAramušam ir spēcīgi uzbrukumi. Problēma ir tāda, ka tajā nav nevienas kustības, kas varētu radīt atveres šiem uzbrukumiem.

Tās animācijas ir arī lēnas un nedaudz neveiklas, gandrīz kā tas stāvētu uz dubļiem vai tamlīdzīgi.

Šis varonis reiz bija augšpusē. Tagad mums ir jāgaida ievērojama pievilcība no izstrādātājiem, pirms Aramusha atkal kļūst dzīvotspējīga.

Jums varētu patikt arī šie