GameStop veikala izpārdošanas slēgšana var būt smieklīga

11620 gamestop.jpg

GameStop neklājas labi. 2019. gadā tas slēdza līdz 200 veikaliem. Kas bija biedējoša lieta. Pēc tam 2019. gada ziemas mazumtirdzniecības apjomi parādījās 2020. gada janvārī, un mēs uzzinājām, ka veikala pārdošanas apjomi ir samazinājušies par 27,5%. Sākoties 2020. gadam, tiek slēgts vēl vairāk veikalu skatlogu. Izņemot šo laiku, nav tā, ka preces tiek nosūtītas atpakaļ uzņēmumam. Šīs ir likumīgas slēgšanas izpārdošanas, kas vairāku iemeslu dēļ šķiet smieklīgas.

Liela daļa no tā ir acīmredzama. Ieejot GameStop veikala slēgšanas izpārdošanā, kāds uzreiz var aizdomāties par to, ko viņi var iegādāties un cik maz par to maksās. Kad es iegāju savā pirmajā veikala slēgšanas izpārdošanā, mani sagaidīja 30–70% atlaides zīmes, lapas, kas precīzi rādīja, cik lētas būs preces, un jaunas preces, kuras cilvēki, iespējams, pat neiegādātos par atlaidēm, kas bija saliktas veikala priekšpusē. . Nobraukums vienmēr mainīsies šādā situācijā, taču tika gūtas lielas uzvaras. Visas iepriekš izvēlētās spēles zem 19,99 USD bija piecas par 5 USD. Vienā veikalā jaunām Switch spēlēm bija 30% atlaide, bet lietotajām spēlēm - 70%, savukārt jaunām PS4 un Xbox One spēlēm bija 50%, bet lietotām - 70%. Tas izraisa impulsīvus pirkumus, piemēram, 12 $ Loungefly Karalistes sirdis III keyblade maku vai 6 ASV dolāru kopiju Scribblenauts Showdown.

Tiklīdz šis sākotnējais šoks pāriet, kaut kas cits nokārtojas. Jā, ir smieklīgi darījumi. Tas var būt neprātīgi. Bet jūs sākat iejusties citos elementos. Tāpat kā GameStop veikala slēgšanas izpārdošana rada satraukumu. Katrs, kurā es iegāju, bija lielā mērā pamests. Plaukti bija tukši. Konsoles bija pazudušas. Armatūra tika pārdota. Tā bija dobja. (Lai gan, iespējams, daži varētu teikt, ka kopš ThinkGeek preču pakāpeniskas ieviešanas tas ir jūtams bezmiegs.) Tas kaut kā nešķiet pareizi, jo īpaši šie veikali ir pazuduši.

It īpaši, ja jāņem vērā cilvēciskais faktors. Esmu iegājusi divos veikalos, kas tika slēgti. Katrā no tām darbinieku skaits bija minimāls. Darbiniekiem nebija ierastā draudzīguma, kādu jūs gaidījāt. Kā viņi varēja, ņemot vērā apstākļus? Tā ir satraucoša lieta, ieejot vienā un nesaņemot prezentāciju par priekšpasūtījumiem, Power Up Reward programmām vai līdzīgiem piedāvājumiem. Vienā spēles pieturas noslēgumā, kuru apmeklēju, tur bija tikai viens darbinieks. Es kādu laiku ar viņu runāju par situāciju. Es nevarēju nejust, ka šeit ir kāds, kurš mīl spēles un nedarīja neko sliktu, taču nepareiza vadība viņu bija nostādījusi šādā situācijā.

11620 gamestop 2.jpg

Kas noved pie pēdējā smieklīgā GameStop veikala noslēguma izpārdošanas elementa: preces. Lietas, kas padarīja GameStops lieliskus, bieži vien bija deficīts: spēles. Jā, jūs redzēsit dažas jaunu un lietotu spēļu paliekas, taču tās diez vai bija jaunākās, iemīļotās versijas. Drīzāk tie bija ikgadējie sporta atkārtojumi himnas, un kopijas Vampīrs par Nintendo Switch, ko acīmredzot neviens īsti nevēlējās. Pokemon popkorna veidotājs, tematisko zeķu plaukti, tas pats Loungefly karaļvalsts sirdis maku, kuru nopirku un, visticamāk, nekad neizmantošu tās nepraktiskuma dēļ, un palika neglītu, lētu figūriņu leģioni. Mēģinājumi dažādot krājumus joprojām ir nevēlami, jo faktiskās sistēmas jau sen ir pagājušas.

Tas ir traģiski. Tas ir Toys R Us no jauna. GameStop ir veikals, kas varēja attīstīties. Slikti lēmumi to nogalina. Tagad, ieejot mirstošajā, ir jāredz visas šīs smieklīgās lietas. Daži no tiem mums dod labumu, piemēram, iegūstot lielisku spēli, piemēram Slay the Spire ar 30-50% atlaidi. Citi liek mums saprast, cik šausmīgi tas ir citiem cilvēkiem, jo ​​mēs vērojam, kā cilvēki, kuri nav pelnījuši, zaudē darbu. Mēs arī klātienē redzam dažus sliktus lēmumus par precēm, kas varētu būt palīdzējuši to novest līdz šim punktam. Tas ir bēdīgs notikumu pavērsiens.