Final Fantasy XIV: Stormblood iepriekšējie pasūtījumi

Final Fantasy XIV: Stormblood

Protams, jūs esat dzirdējuši par paziņojumiem, bet kā ir ar paziņojumiem par iepriekšēja pasūtījuma paziņojumiem? Parastā Square Enix veidā uzņēmums pagājušajā nedēļā atklāja, ka drīzumā publicēs informāciju par to, kā iepriekš pasūtīt otro paplašinājumu Final Fantasy XIV, Stormblood. Pēc tam viņi vēlu vakarā rīkoja pārraidi, kas mūs iepazīstināja ar visām sulīgajām detaļām.

Pirmkārt, priekšpasūtījumi par Vētras asinis sāksies nākamajā otrdienā, 24. janvārī, pulksten 12:00 PST. Jūs varēsit iegādāties fizisku vai digitālu kopiju PlayStation 4 vai personālajam datoram par 40 ASV dolāriem. Savukārt fiziskais kolekcionāru izdevums sver 200 ASV dolāru cenu, un tas būs pieejams tikai Square Enix tiešsaistes veikalā. Tajā ietilpst spēle, antagonista Zenos yae Galvus statuja, auduma karte, mākslas grāmata, Vētras asinis pielipšana pie loga un kolekcionāru kaste ar sērijas mākslinieces Jošitakas Amano mākslas darbu. Tas ietver arī trīs spēles digitālos priekšmetus: Syldra stiprinājumu, Bartz minionu un vistas naža ieroci jaunajai Red Mage klasei. Ja jūs esat tāds kā es un interesējaties tikai par šiem digitālajiem labumiem, varat iegādāties Digital Collector's Edition par 60 ASV dolāriem PS4 vai personālajā datorā. Ir pat pilns izdevums jauniem spēlētājiem, kas ietver bāzi Final Fantasy XIV spēle un tās divi paplašinājumi par 60 ASV dolāriem.

Bet pagaidiet, tur ir vairāk! Iepriekšēja pasūtīšana Vētras asinis jums tiks piešķirti vēl trīs digitālie bonusi: Red Mage minions, pāris Ala Mhigan auskari un vissvarīgāk - agrīna piekļuve spēlei, sākot ar 16. jūniju. Atbalsts PS3 versijai Final Fantasy XIV beigsies ar atbrīvošanu Vētras asinis, bet esošie spēlētāji līdz 2017. gada 31. decembrim var bez maksas jaunināt uz PS4 versiju.

Avots: Square Enix Twitch kanāls