Fallout 4 izveides klubs ir tiešraidē

Fallout 4

Bethesda paņēma daudz karstuma, kad viņi nāca klajā ar savu apmaksāto modifikāciju ideju, un viņi tika nosūtīti atpakaļ uz rasēšanas dēļa. Pēc kāda laika, ilgi un rūpīgi domājot par to, ko viņi darīja, Bethesda paziņoja par savu Radīšanas klubu. Tagad tas beidzot tiek uzsākts ar Fallout 4 . Preces tiek iegādātas ar kredītiem, un ikviens saņem kaut ko, lai sāktu, bet pēc tam tās tiks nopirktas par īstu naudu.

Palaišanas vienumi, kas ir iekļauti Fallout 4 's Creation Club ir Ķīnas Stealth Armor, Hellfire Power Armor, kosmosa tērps, kura pamatā ir Morgan. Laupījums , un Power Armor zirgiem. Šīs bruņas jo īpaši izplatās internetā, jo tās ir izveidotas no Giddyup Buttercup daļām. Citas preces ietver mugursomu, kas sniedz spēlētājiem vairāk vietas (jā!), divus jaunus ieročus un dažas jaunas krāsas shēmas Pip-Boy un Power Armor.

Pats foršākais Creation Club piedāvājums tiem, kuri nav informēti par jaunumiem, ir tas, ka viss tā saturs lieliski darbojas ar visu. Vai jūs zināt, kā daži fanu radīti modi var padarīt jūsu parasto spēli neparastu? Šiem Creation Club izveidotajiem papildinājumiem šādas problēmas nebūs. Jūs varēsiet izmantot šos vienumus ar parasto spēli un oficiālajiem papildinājumiem. Jūs arī varēsit iegūt sasniegumus, izmantojot Creation Club vienumus.

Ja jūs izrakstāties Fallout 4 savā datorā jau tagad varēsiet baudīt Creation Club beta versiju. Šodien tas ir pieejams arī PlayStation 4 un Xbox One. The Elder Scrolls V: Skyrim īpašais izdevums nākammēnes sāksies arī Bethesda's Creation Club.

Avots: Daudzstūris