#DRIVECLUB apskats

#DRIVECLUB Box Art
Sistēma: PS4
Izstrādātājs: Evolution Studios
Krogs: Sony
Izlaidums: 2014. gada 7. oktobris
Spēlētāji: 1
Ekrāna izšķirtspēja: 480p-1080p
Iesim klubā '
autors Džošua Brūss

Es vienmēr esmu bijis vienkāršas gaumes cilvēks. Es gaidu noteiktas lietas no katras spēles, kuru spēlēju; stabila spēle, spējīgi attēli un plūstošas ​​saskarnes. Lielākoties, #DRIVECLUB izceļas visās šajās jomās, taču nez kāpēc nevarēju iekļūt spēlē. Nav tā, ka es gaidīju kaut ko vairāk par jūsu standarta sacīkšu braucēju, un es domāju, ka tā ir daļa no problēmas: tas ir tikai tas, parasts sacīkšu braucējs.

Centrā #DRIVECLUB pieredze, protams, ir klubi. Lai izveidotu klubu, nepieciešami tikai divi dalībnieki #DRIVECLUB , un pārliecinieties, ka to darāt, jo daudzas spēles atlīdzības izmanto jūsu kluba rangu, lai to atbloķētu. Augstāks rangs nozīmē labākas automašīnas, un spēles labākās automašīnas var atbloķēt tikai ar augstu kluba rangu. Tāpat automašīnas tiks atbloķētas pēc vadītāja ranga, un, kā jūs uzminējāt, jo augstāks, jo labāk.

Tātad, kā jūs varat iegūt vadītāja pakāpi? Nu, tas ir viegli. Rase. Sacīkšu laikā jūs iegūstat progresa punktus, un viss, ko darāt sacīkšu laikā, var vai nu palielināt kopējo summu, vai samazināt to. Nē, iegūtie punkti nav akmenī iekalti, tos var zaudēt sacensību laikā. #DRIVECLUB atlīdzina spēlētājus par pareizu braukšanu, tāpēc braukšana ārpus trases, automašīnu sadursmes, stūru griešana un sitieni sienās tiks sodīti ar stingru sodu. Monētas otrā pusē driftēšana, palikšana uz ceļa, ievilkšana un piespēle (bez sadursmes) tiks apbalvota ar papildu progresa punktiem.

Un tā tas notiek, turpinot un turpinot atbloķēt jaunas automašīnas un veikt jaunas sacīkstes, lai atbloķētu vēl vairāk automašīnu un sacīkšu. Tas noteikti ir sagaidāms, taču šī pamata piegāde gala produktam nepiešķir lielu oriģinalitāti.

Karstākās lietas vietnē CheatCC!

Tomēr, #DRIVECLUB spēlē integrē spēles sociālo aspektu vairākos veidos spēles laikā, ne tikai caur klubiem. Jūs, protams, varat vienkārši pievienoties vairāku spēlētāju spēlēm, taču šīs ir vairāk tādas pašas sacīkstes par punktiem, kurus jau esat izgājuši, lai gan pret prasmīgākiem braucējiem. Nē, labākie sociālie aspekti parādās tad, kad to vismazāk gaidāt sacensību izaicinājumu veidā. Nejauši jūs sacenšaties, un tālumā parādīsies krāsaina līnija. Tas ir nejaušs izaicinājums pret noteiktu laiku vai cita reāla spēlētāja varoņdarbu, kas, ja to pārspēsit, iegūs jauku progresa punktu bonusu. Šī īpašā sociālā integrācija ārkārtīgi palīdzēja standarta sacīkšu spēlei, piešķirot nelielu dažādību citādi gaidītajai un līdz ar to garlaicīgajai pieredzei. Bet, lai gan es neesmu smags sacīkšu cienītājs, es noteikti varu novērtēt daudzus no tiem #DRIVECLUB pieredze.

#DRIVECLUB Ekrānuzņēmums

Bija daži jautājumi, kas mani uztrauca laikā, kad es strādāju #DRIVECLUB un, lai gan tie bija tālu no spēles laušanas, tie bija kaitinājumi, no kuriem, manuprāt, varēja viegli izvairīties. Sliktākais no tiem bija viegli pārāk agresīvie AI vadītāji. Es nedomāju, ka viņi bija agresīvi, es uzskatu, ka viņi agresīvi mēģināja ievērot savus iepriekš ieprogrammētos sacīkšu parametrus. Bija sajūta, ka, ja automašīna būtu tik ļoti izstumta no ceļa, vadītājs nešaubīgi mēģinātu atjaunot savu pareizo ceļu. Tas lika man justies tā, it kā mana automašīna un šoferis pastāvētu statiskā pasaulē, kas, lai gan to varētu īslaicīgi mainīt, vienmēr pati par sevi izlabotu. Tā arī uzskatīja, ka vienīgais veids, kā to pārvarēt, ir automašīnu brutālais spēks ar lielāku ātrumu, nevis ar smalku automašīnu ar augstu novirzi vai vadāmību. Tas bija viegli mans lielākais satricinājums #DRIVECLUB .

Spēlējot, mana dvēsele sāpināja vēl vienu mazāku problēmu. Es jau minēju, ka jūs zaudējat punktus #DRIVECLUB sadursmēm un tamlīdzīgi. Jūs zaudējat arī savus grūti nopelnītos punktus pat tad, ja nesākat kontaktēties. Tātad, pieņemsim, ka jūs vispirms smagi ripojat. Pēkšņi otrās vietas automašīna (viņa/viņas satracinātajā mēģinājumā labot visu, kas ar to nav kārtībā #DRIVECLUB Visums) ietriecas jūsu aizmugurē. Strīdu dēļ sakiet, ka sadursme jūs nosūtīja pa grāvi un sienā. Šī notikumu sērija nopietni atskaitīs no jūsu progresa punktiem, lai gan jūs tikai domājāt par savu biznesu un, pirmkārt, dungojat. Jūs ne tikai zaudēsit punktus, bet arī zaudēsit pozīciju, jo JŪS saņemsiet sodu par sadursmi, kā rezultātā jūsu automašīna ievērojami palēnināsies. Tas var nozīmēt atšķirību starp pāreju uz nākamo atbloķēšanas pakāpi vai nepieciešamību atkārtot to pašu sacensību sēriju, un tas notiek daudz vairāk, nekā jūs varētu domāt.

#DRIVECLUB Ekrānuzņēmums

Visbeidzot, nav nekādas mehāniskas pielāgošanas. Nav vispār. DRIVECLUB to kompensē ar dažādu automašīnu pārpilnību, bet kāpēc? Kāpēc lai radītu simulācijas stila sociālo sacīkšu pieredzi un NAV ļautu spēlētājiem pielāgot un eksperimentēt ar automašīnu iestatījumiem? Diemžēl katra automašīna brauc tā, kā brauks, un jūs neko nevarat darīt, lai to mainītu. Ja jums nepatīk, kā rīkojas automašīna, pārāk slikti, nelietojiet to. Būtībā, #DRIVECLUB ir apvienojis arkādes stila sacīkstes ar simulācijas sniegumu, un tas ir diezgan dīvaini.

Komentāri Lūdzu, iespējojiet JavaScript, lai apskatītu komentārus nodrošina Disqus. emuāra komentārus nodrošinaDisks