Devil May Cry 5 cenzūra ir noņemta (Ziemeļamerikā)

Velns var raudāt 5

Cilvēkiem, kuri ir pret jebkāda veida spēļu cenzūru, būs jāuztraucas par vienu titulu mazāk. Velns var raudāt 5 cenzūra ir noņemta dažās PlayStation 4 spēles versijās. Aina, kurā iesaistīts Trišs, šajā sistēmā sākotnēji izskatījās savādāk nekā citās platformās. Tomēr 2019. gada pirmā aprīļa plāksteris ir novērsis aizēnojošo efektu. Tas nozīmē, ka visi reģioni, izņemot Eiropu, var redzēt šīs ainas oriģinālo versiju.

Tagad, lai saprastu, kas notiek, ir iesaistīti daži spoileri. Tas ir jūsu brīdinājums. Ja vēlaties lejupielādēt plāksteri, spēlēt spēli un pārliecināties pats, pārtrauciet lasīt šeit. Dodieties prom, zinot, ka jums būs necenzēts Velns var raudāt 5 PlayStation 4 pieredze nākamajā spēlēšanas reizē.

Labi. Tāpēc pirms Nero un Niko devās atpakaļ uz Red Grave City, lai tiktos ar V in Velns var raudāt 5, Dante, Lady un Trish jau bija iekšā, cīnoties pret Urizenu un viņa spēkiem. Trišs bija starp cilvēkiem, kurus pāršalca šī jaunā ienaidnieka spēki. Viņa tika paņemta un būtībā izmantota kā enerģija un bāze vienam no priekšniekiem, ar kuriem cilvēki saskaras spēlē. Kad Dante viņu atrod, viņa ir kaila. Ir aina, kurā viņš paceļ viņu, lai nogādātu viņu drošībā.

Uz platformām, kas nav PlayStation, Capcom šajā ainā piedāvāja diezgan atklājošu ieskatu Trishā. PlayStation 4 sākotnēji bija gaismas un objektīva uzliesmojumi, kas neļāva cilvēkiem neko redzēt. Reiz šis Velns var raudāt 5 plāksteris ir uzlikts, tas tiek noņemts. Izņemot Eiropā, kur aina joprojām tiek cenzēta.

Ja esat spēlējis Velns var raudāt 5 uz Xbox One vai personālo datoru, tad nekas no tā neattiecas uz jums. Tika cenzēta tikai spēles PlayStation 4 versija. Cilvēki šajās citās platformās vienmēr varēja redzēt Trishu, kā Capcom bija iecerējis.