Kods Lyoko: Fall of X.A.N.A. Pārskats

Kods Lyoko: Fall of X.A.N.A. kastes māksla
Sistēma: DS Pārskata vērtējuma leģenda
Izstrādātājs: Neko Entertainment 1,0 - 1,9 = Izvairieties 4,0 - 4,4 = Lieliski
Krogs: Spēļu fabrika 2,0 - 2,4 = slikti 4,5 - 4,9 = Jāpērk
Izlaidums: 2008. gada 20. jūnijs 2,5 - 2,9 = Vidēji 5.0 = labākais
Spēlētāji: 1-4 3,0 - 3,4 = godīgi
ESRK vērtējums: ikvienam 3,5 - 3,9 = Labi

Viena no lielākajām problēmām, kas man radās saistībā ar Code Lyoko: X.A.N.A. bija tā garums. Tikai dažas stundas pēc tam, kad biju sākusi, es tuvojos beigām, kas bija pilnīga vilšanās. Vidējais spēlētājs, iespējams, varētu pabeigt šo titulu mazāk nekā sešās stundās, un pieredzējis spēlētājs, iespējams, varētu pabeigt šo titulu uz pusi ātrāk. Ir tikai pieci līmeņi (katrs ar atbilstošu priekšnieku), un, lai gan cīņas notiek bieži, tās nav īsti smagas, un tās ir diezgan viegli ātri sadedzināt, jo īpaši kaujas sistēmas laika ziņā. .

Kods Lyoko: Fall of X.A.N.A. ekrānuzņēmums

Lai gan paši līmeņi nedaudz atkārtojas, vairāku spēlētāju režīmos ir zināma atkārtošanas vērtība. Viņi izmanto tādus pašus līmeņus kā parastā spēle, bet piedāvā jaunus mērķus. Ir trīs galvenie spēles veidi: klasika, likme un izaicinājums. Klasiskais režīms ir jūsu pamata konkurences režīms, un tas ļauj cīnīties ar draugiem, līdz kāds tiek devirtualizēts. Likmju režīms ir nedaudz interesantāks un ietver klasiskā režīma cīņas aspektu un palielina likmes, piespiežot spēlētājus ievietot rindā vienu vai vairākus savus priekšmetus. Visbeidzot, ir izaicinājuma režīms, kas ļauj spēlētājam, kurš izveidoja spēli, noteikt noteiktus spēles noteikumus, kas var aizliegt noteikta veida spēka vai gājiena izmantošanu. Visi šie režīmi ir interesanti un piedāvā draugiem, kuriem šī spēle pieder, lielisku veidu, kā spēlēt kopā.

Vēl viena problēma, kas man radās ar šo nosaukumu, bija kontroles shēma. Līdzīgi kā citi Nintendo DS nosaukumi, Code Lyoko: Fall of X.A.N.A. pārāk daudz paļaujas uz skārienekrāna vadības ierīcēm, kur pogu vadīklas varēja aizstāt (vai piedāvāt kā opciju), lai iegūtu labākus rezultātus. Lielākais satraukums man ir tas, ka jūs nevarat izmantot pogas, lai pārvietotos, un esat spiesti vilkt irbuli apkārt, lai jūsu raksturs varētu sekot; pēc kāda laika tas kļūst diezgan kaitinoši. Ja tiktu piedāvāta iespēja izmantot pogas, tas nebūtu tik liels jautājums, bet dažreiz visvairāk satrauc sīkumi.

Grafika kodā Lyoko: Fall of X.A.N.A. no pirmā acu uzmetiena ir diezgan labi. Rakstzīmes ir gludas, un animācijas sižeti izskatās tāpat kā TV šovs. Tomēr vide ir neticami maiga, un galu galā tie visi izskatās kā dažādas krāsas variācijas tieši tajā pašā vietā. Ir arī noteikts detaļu trūkums gan vidē, gan spēles rakstzīmēs. Visa lieta vienkārši izskatās nedaudz bezjēdzīga, un spēlei, kuras pamatā ir ārkārtīgi stilistisks animācijas TV šovs, es būtu gaidījis vairāk. Arī mūzika šeit ir ļoti maiga, un tajā ir tikai dažas atkārtotas melodijas, kas pēc kāda laika kļūst ārkārtīgi kaitinošas.

Kods Lyoko: Fall of X.A.N.A. ir spēle, kuru seriāla fani novērtēs tikai tāpēc, ka tā ļauj spēlēt iecienītākās TV pārraides pēdējā sezonā. Bet, ja jūs meklējat uzmundrinošu spēli stila un stāsta pavadīšanai, jūs būsiet ļoti vīlušies. Kods Lyoko: Fall of X.A.N.A. nopelna punktus par to, ka paliek uzticīgs savam izejmateriālam un piedāvā jautru kaujas sistēmu, taču tas ir pārāk īss un pārāk mīlīgs, lai būtu kaut kas vairāk par “tikai kārtējo TV iedvesmoto videospēli”.

Autors Amanda L. Līdzjūtība
CCC ārštata rakstnieks

NOVĒRTĒJUMS NO 5 REITINGA APRAKSTA 3.6 Grafika
Grafika ir diezgan laba, bet vide ir pārsvarā mīlīga. 2.5 Kontrole
Irbuli ir nedaudz par daudz, un spēle būtu varējusi gūt milzīgu labumu no pogas opcijas. 3.0 Mūzika / Skaņa FX / Balss darbība
Melodijas ir ārkārtīgi vispārīgas un kļūst kaitinošas pēc vairāku stundu spēles. 3.1

Spēlēt vērtību
Kaujas sistēma saglabā lietas pietiekami interesantas, taču spēle ir tik īsa, ka tā beidzas, pirms jums patiešām nav garlaicīgi.

3.3 Kopējais vērtējums - godīgs
Nav vidējais. Lai iegūtu galīgo rezultātu sadalījumu, skatiet vērtējuma leģendu iepriekš.

Spēles iespējas:

  • Izpētiet piecas dažādas digitālās pasaules vides: mežs, tuksnesis, kalni, ledus lauks un vulkāna teritorija.
  • Cīnies ar vairāk nekā 20 dažādiem ienaidniekiem: īpaši stingri priekšnieki un pavisam jaunais monstrs no ceturtās sezonas Kolossus. Katru ienaidnieku raksturo savs individuālais redzējums, uzvedība un statistika.
  • Veiciet aizraujošas misijas kopā ar Oddu, Jumi, Ulrihu un Aelitu ar individuālām prasmēm, ieročiem un statistiku un iegūstiet rezerves kopijas no Džeremija, izsaucot īpašus uzbrukumus, kurus tikai viņš var ieprogrammēt!
  • Dažas uzbrukuma komandas aktivizē mini spēles. Pabeidziet tos veiksmīgi, lai palielinātu uzbrukumu efektu!
  • Ir jāpabeidz piecas misijas - viena katrā teritorijā. Katrā teritorijā ir desmit kaujas laukumi, kā arī priekšnieku cīņa, kuras rezultātā 50 kaujas laukumi Lyoko, 50 kaujas laukumi Replikā un piecas priekšnieku cīņas kopā 105 cīņās!
  • Cīnieties pret saviem draugiem trīs dažādos vairāku spēlētāju režīmos, izmantojot Nintendo DS Wi-Fi savienojumu, un uzziniet, kam ir īstā Code Lyoko Heroes komanda un kura komandu veido kopijas.


    Ekrānuzņēmumi / attēli Kods Lyoko: Fall of X.A.N.A. ekrānuzņēmums - noklikšķiniet, lai palielinātu Kods Lyoko: Fall of X.A.N.A. ekrānuzņēmums - noklikšķiniet, lai palielinātu Kods Lyoko: Fall of X.A.N.A. ekrānuzņēmums - noklikšķiniet, lai palielinātu Kods Lyoko: Fall of X.A.N.A. ekrānuzņēmums - noklikšķiniet, lai palielinātu Kods Lyoko: Fall of X.A.N.A. ekrānuzņēmums - noklikšķiniet, lai palielinātu Kods Lyoko: Fall of X.A.N.A. ekrānuzņēmums - noklikšķiniet, lai palielinātu Kods Lyoko: Fall of X.A.N.A. ekrānuzņēmums - noklikšķiniet, lai palielinātu Kods Lyoko: Fall of X.A.N.A. ekrānuzņēmums - noklikšķiniet, lai palielinātu Kods Lyoko: Fall of X.A.N.A. ekrānuzņēmums - noklikšķiniet, lai palielinātu Kods Lyoko: Fall of X.A.N.A. ekrānuzņēmums - noklikšķiniet, lai palielinātu Kods Lyoko: Fall of X.A.N.A. ekrānuzņēmums - noklikšķiniet, lai palielinātu Slaidrāde