1.5. Nodaļa - Sabotāža

1.5. Nodaļa - Sabotāža

Novērojamie: 10

Sadalāmi: 5

Cita nodaļa, cita klase. Šoreiz jūs ieiesiet Miera uzturētāja- zaglīgā nindzjas tipa- polsterētajos apavos, kuram, iespējams, labāk veicas spēlē ar lielāku slepenības un aizmugures mehāniku. Tomēr viņi iztiek.

Ērts paņēmiens šajā līmenī ir izmantot steidzīgu aizsargu, lai apdullinātu ienaidniekus, pēc tam sākot važāt savus smagos uzbrukumus.

Varat arī izmantot otru aizsargu, lai tos atmestu, taču, tā kā tie tiek izņemti no jūsu diapazona un nekaitē, saglabājiet to ienaidniekiem klints malā (jūs varat arī iesist pa sienām un ugunsgrēkiem, bet tas reti ir tik noderīgi kā vienkārši tos sadurot).

Noskrieniet ceļu uz apaļu laukumu ar milzu vikingu statuju. Izņemiet aizsargu un ievērojiet Vikingu statuja 2 .

Vēl neliels attālums pa ceļu ir vēl viens sargs, un vēl viens novērojams, šis dažu mirušo leģionāru veidā, kas sāk sasalt sniegā, tiklīdz aiziet ceļa stūri. Tie tiek ierakstīti kā Blackstone leģiona struktūras.

Dodieties pa stūri un lejup pa ceļu, ar kuru grupās sastapsities ar ienaidniekiem. Miera uzturētājs nav tik izturīgs kā citi bruņinieki, tāpēc vērojiet savu muguru. Ja atrodaties ieskauts, varat izmantot savu sitienu, lai iebāztu ienaidniekus sienās- apdullināšana jums nopirks dažas sekundes, lai vai nu izpildītu viņus, vai tiktu galā ar viņu tautiešiem.

Ceļš izlīdzinās pie aizsaluša ezera. Nav sienu, kurās šos puišus sist, bet jūs varat izmantot papildu vietu, lai uzstādītu tik daudz slīdošo lunču, cik nepieciešams. Kad viņi ir uz leju, paskatieties uz mazajām laivām šeit Piestātās vikingu laivas Novērojams. Tad meklējiet citu piekārtu līķi (šis vikings noteikti ir svinīgs), kuru jūs ierakstāt Piekārts korpuss .

Visbeidzot (vismaz šajā apgabalā) paskatieties uz izpostīto pūķa laivu nedaudz iekšzemē. Turiet redzeslokā, dodoties augšup pa kreiso ceļu- tiklīdz acs izpaužas, pierakstiet to kā Senie pludmales pūķi (pirms novērošanas, iespējams, vēlēsities šeit izņemt aizsargu).

No šīs kores skatieties atpakaļ uz leju līdz zemes līmenim, lai redzētu spēles pirmo salaužamo kešatmiņu

Rajona ziemeļrietumu stūrī, kad kreisās puses ceļš sāk vīties no zemes līmeņa, atrodas otrā kešatmiņa, kuru apsargā divi ienaidnieki.

Ir daži atzarojoši ceļi, kas ved uz nākamo teritoriju, bet tie visi satiekas pie kāpnēm, kas savieno kastes izkaisītu skatu uz vēl augstāku grēdu.

Notīriet divus ienaidniekus uz priekšu, pēc tam vērojiet milzu akmens galvu, kad ceļš sāk virzīties pa labi Masīva galvas statuja .

Turpiniet augšu un izvelciet divus ienaidniekus pie ugunskura. No šī izcirtuma jūs varat paskatīties uz austrumiem, lai redzētu milzīgu galvaskausa statuju. Šis krustojums ir stingri apsargāts, taču vikingi šeit nav sajūsmā par jūsu vajāšanu. Izvēlieties tos pa vienam ar uzbrukumiem, pēc tam sasitiet burkas, kuru aizsardzībai viņi atdeva savu dzīvību.

No burkām pilnībā pagriezieties un skrieniet uz dienvidiem, lai tuvāk aplūkotu savienojuma ārdurvis, kas ierakstītas kā Slēgtie vārti.

Dodieties austrumu kalnā, uz citu cīņu pie ugunskura. Jūs varat redzēt ceturto salaužamo kešatmiņu liesmu tālākajā pusē.

Sasmalciniet tos un sekojiet savam objektīvajam marķierim, lai nepamanītu iekšējo savienojumu. Ievērojiet centrālo ēku (no kuras iziet visi vikingi) Garā māja 1 .

Nometiet uzbrukumu zemē un nokaujiet visus pretiniekus, kā parasti.

Tikai uz rietumiem no garā nama ieejas jūs sasniegsit pēdējo salaužamo kešatmiņu pa dažiem maziem koka pakāpieniem.

Aktivizējiet garo māju durvis, lai tās nobloķētu, pēc tam sekojiet savam objektīvajam marķierim līdz lifta darbam. Nogaliniet apsardzi, tad Ievērojiet labās puses (vai rietumu) mehānismu iekļūšanai Liftu mašīnas . Kad jūs to aktivizēsit, ieradīsies vairāk sargu, tāpēc nogaliniet arī viņus, pēc tam aktivizējiet otro sviru. Tagad apskatiet atstarpi starp abām svirām, kas vērstas uz dienvidiem, lai redzētu pēdējo novērojamo - Centrālais mehānisms .

Dodieties augšup pa kāpnēm un nosūtiet pēdējo vikingu. Viņš ir mazliet brutāls, bet nav Thorfinns.

Aktivizējiet vārtus aiz viņa, lai pabeigtu misiju, un ieslēdzieties bruņinieku pēdējā nodaļā.