BioShock 4 izlaišanas datums, ziņas, treileris un baumas

Šeit ir viss, ko mēs līdz šim zinām par gaidāmo BioShock 4 spēli, tostarp izlaišanas datums, ziņas un treileri.

AutorsDžastins Fernandess 2020. gada 16. oktobris BioShock 4 izlaišanas datums, ziņas, treileris un baumas

Izdevējs 2K interaktīva ir oficiāli paziņojis, ka jauns BioShock spēle pašlaik izstrādā Mākoņu kamera , nesen dibināta studija, kurā ir divas komandas, kas atrodas attiecīgi Sanfrancisko, Kalifornijā un Monreālā, Kanādā.

Kelley Gilmore vadībā, nozares veterāns, kura darbs ietver tādas franšīzes kā Civilizācija un XCOM , jaunā studija tiek raksturota kā stāstnieku grupa, kas vēlas virzīties uz interaktīvās izklaides priekšgaliem, radot unikālu, izklaidējošu un pārdomātu pieredzi, kas iesaista pasauli.

Baumas, ka jauns BioShock Spēle tika izstrādāta pirmo reizi parādījās 2015. gadā, kad 2K slepeni noslēdza līgumu ar Teksasā bāzētu izstrādātāju. Noteikta Afinitāte sākt darbu pie projekta ar koda nosaukumu Parkside.

Projekts tiks atcelts līdz 2016. gada beigām neskaidru iemeslu dēļ un pēc tam vairākas reizes atsāknēts nākamo dažu gadu laikā.

Ir pagājuši vairāk nekā pusdesmit gadu kopš pēdējās iekļaušanas franšīzē, BioShock Infinite , izlaists PS3, Xbox 360 un personālajam datoram. Šeit mēs apspriedīsim visus ar to saistītos jaunumus BioShock 4 attīstību, tostarp iespējamos izlaišanas datumus, kā arī baumas par stāstu un spēli.

Noteikti pārbaudiet vēlreiz, jo mēs atjaunināsim šo stāstu pēc jauniem paziņojumiem no 2K vai Cloud Chamber.

Satura rādītājsRādīt

BioShock 4 izlaišanas datums un platformas

Neskaitot jaunas studijas 2K's izziņošanu oficiālais paziņojums presei īsi piemin, ka nākamais BioShock iterācija tiks izstrādāta vairākus nākamos gadus. Ņemot vērā, ka gan PlayStation 5 un Xbox Series X izlaiž 2020. gada brīvdienu, var droši pieņemt BioShock 4 nonāks abās platformās.

Lai gan vēl ir pāragri prognozēt, kad spēle tiks izlaista, mūsu labākais minējums būtu agrākais 2022. gads, reālāk kaut kad 2024. gadā.

Tā kā kopš 2015. gada izstrāde ir vairākkārt pārtraukta un atsākta, dažas koncepcijas, iespējams, ir pārnestas un saglabātas. Ja tas tā ir, tas nozīmētu īsāku pirmsražošanas periodu BioShock 4 . Protams, jums tas viss jāuzņem ar smagu sāls graudu.

BioShock 4 stāsts un iestatījums

Bioshock 4 stāsts un iestatījums

Kā fani jau būs zinājuši, BioShock notiek multiversā ar alternatīviem laika grafikiem un notikumiem, kas atšķiras atkarībā no spēlētāja darbībām.

Tas var palīdzēt novērtēt sērijas hronoloģija diezgan viltīgi, it īpaši, ja parēķina, cik daudz laika ir pagājis kopš tā laika Bezgalīgs tika izlaists un cik maz vidusmēra spēlētājs, visticamāk, atcerēsies. Tāpēc mēs sagaidām BioShock 4 lai tā būtu nedaudz viegla atsāknēšana, līdzīgi Sony Santa Monica pieejai 2018. kara dievs .

Turklāt tas, visticamāk, nākotnē tiks iestatīts tālāk nekā iepriekšējie ieraksti, un tajā ir pilnīgi jauns iestatījums. Jaunākais ieraksts sērijas laika skalā ir BioShock 2 , kas norisinās 1960. gadu beigās, savukārt agrākā spēle, BioShock: bezgalīgs, notiek 1912. gadā.

Tomēr līdz šim katra iterācija ir saglabājusi konsekventu stilu un izskatu, kurā apvienoti klasiskās zinātniskās fantastikas elementi, Americana tēli un steampunk estētika, kas atgādina Fallout spēles .

Bioshock 4 izlaišanas datums

Lai saglabātu seriāla kopējo toni, mēs iedomājamies, ka tas pārāk tālu neatkāpsies no sākotnējās triloģijas un, iespējams, tiks iemūžināts 1970.–1980. gados.

Šis šķiet visredzamākais virziens, ko izvēlēties, ņemot vērā, ka spēlētāji jau vairākas reizes ir izpētījuši katru Rapture stūri un ir redzējuši gandrīz visu, ko var piedāvāt Kolumbijas gaisa pilsēta.

Turklāt, ieviešot jaunu iestatījumu un atšķirīgu laiku, Cloud Chamber varēs iekļaut jaunas idejas un nodrošināt spēlētājiem jaunu pieredzi, nevis pārjaukt koncepcijas no iepriekšējiem ierakstiem vai atkārtoti apmeklēt vecos spokos.

BioShock 4 spēle — ko sagaidīt

Bioshock 4 jaunumi

BioShock ir viena no pēdējās konsoļu paaudzes iemīļotākajām, kritiski slavētākajām un visaugstāk novērtētajām franšīzēm.

Mēs nevaram sagaidīt, kad redzēsim, kur nākotnē virzīsies tās spēcīgais stāstījums un ikoniskā pirmās personas šāvēja spēle, un mūsu jaunā studijas komanda Cloud Chamber vadīs.

Šis citāts no Deivida Ismailera, 2K prezidenta, to apstiprina BioShock 4 paliks pirmās personas šāvēja spēle, neskatoties uz jebkādām izmaiņām, kas varētu rasties saistībā ar tās stāstu.

Izmantojot nākamās paaudzes konsoļu uzlabotās aparatūras iespējas, mēs varam redzēt, ka Cloud Chamber ieviesīs jaunu spēles mehāniku un sistēmas, kas BioShock 4 patiesi izceļas no iepriekšējām iterācijām. Vismaz spēlei būs samazināts ekrāna ielādes laiks, ja tāds vispār būs.

Bioshock 4 piekabe

Lai gan seriāla pamatelementi, piemēram, lomu spēles elementi, īpašās spējas Vigor un Gears – līdzvērtīgi Tonics pirmajā BioShock - noteikti atgriezīsies kādā vai citā veidā, mēs neparedzam Bezgalīgs mehāniķis cenšas atgriezties, ņemot vērā spēles iestatījumus.

Mēs ļoti vēlamies uzzināt, kādas idejas ir Cloud Chamber BioShock 4 un noteikti dalīsies ar visu informāciju, tiklīdz tā būs atklāta.

Pēdējais vārds par BioShock 4

bioshock 4 baumas

BioShock spēles vienmēr ir bijušas piemērotas pirmās personas šāvējiem, vienlaikus piedāvājot pārliecinošu stāstījumu un pietiekami daudz zināšanu, lai spēlētāji būtu iegrimuši trīs spēlēs un divos nozīmīgos paplašinājumos. Tomēr sēriju vēsturē ir bijusi attīstības elle, kas, iespējams, ir tās avots BioShock 4 plašās atcelšanas un kavēšanās.

Pirmais un trešais ieraksts ievērojami ietekmēja izstrādātāju Irrational Games, kā rezultātā studija uz brīdi tika slēgta, lai vēlāk atdzimtu kā Spoku stāstu spēles .

Crunch par BioShock 2 bija tik intensīva, ka pēc spēles iznākšanas studija 2K jūras uzskatīja, ka ir grūti sekot līdzi izdevēja 2K cerībām, un galu galā tika klusi slēgts.

Mēs ceram, ka nākotnē Cloud Chamber būs labāks liktenis, un BioShock 4 izdodas iepriecināt fanus, kuri jau labu laiku alkst pēc jauna piedzīvojuma.

Kamēr gaidām plašāku informāciju par BioShock 4 lai tiktu atklāts, apsveriet iespēju apskatīt mūsu sarakstu, izceļot Labākie pirmās personas šāvēji 2022. gadā .

Jums varētu patikt arī šie