Augšupejoša Mithrava

Sāciet šo misiju, kas ir daļa no Mirstoša planēta uzdevums, sarunājoties ar Kiiranu Dalsu pēc Palīdzība Havarla zinātniekiem misija.

Varat arī runāt ar Torvaru, lai uzzinātu vairāk par gudrajiem, taču tam nav ilgstošas ​​​​sekas. Kad esat gatavs, dodieties uz plaisu austrumos (to pašu, kur atrodas avarējušais kuģis no Pagātnes atkopšanas).

Pārmalas tālākajā dienvidu galā ir telpa — jūs agrāk tur neko nevarējāt darīt, taču tagad varat meklēt enerģiju, lai parakstītu, lai atklātu stūrī paslēptu Remant Console (gan radaru, gan skenējamu enerģijas vadu vedīs jūs turp).

Tas paver tuneli uz rietumiem. Skrien pa to lejā, tad beigās uzlec pa šahtu.

Augšpusē ir gravitācijas aka, kas pārvadā jūs horizontāli, nevis vertikāli. No turienes jūs sākat Mithravas pacelšanos. Dodieties uz nākamo gravitācijas aku, bet pa ceļam apstājieties uz konteineru.

Nākamajā akas telpā nekā cita nav, tāpēc brauciet ar gravitoniem uz augšu. Jūs parādīsit netālu no augšējā torņa. Ap torņa ārpusi, izejot, ir paslēpta kešatmiņa.

Kešatmiņu apsargā Nullifier, taču viena pati un bez manevrēšanas iespējas to var viegli iznīcināt.

Dodieties pa īsto ceļu pretēji pulksteņrādītāja virzienam ap torni, saskaroties ar nelielu pārkāpēju baru.

Šeit netālu no statujas atrodas konteiners, bet platformas galā atrodas atlieku konsole (jūsu skeneris pings, kad jūs tuvosities). Izmantojiet konsoli, lai šeit mainītu stabus. Vienkāršākais veids, kā pacelties, ir uzlecot pa mazo dārza sienu blakus tikko noregulētajiem pīlāriem.

Augšā ir vēl viens konteiners. Sekojiet pa ceļu, pēc tam nolaidiet līmeni uz leju, lai iegūtu citu atlieku konsoli — šī paplašina šausmīgi izstrādātu tiltu.

Šķērsojiet to jebkurā gadījumā, sadarbojieties ar novērotāju un pārkāpēju, pēc tam paceliet bloku uz nākamo līmeni.

Sekojiet ceļam, pēc tam pārejiet pa sešstūra kolonnām, lai iegūtu vēl vienu pagarinājuma stieņa tiltu. Šķērsojiet, uzkāpiet pa sienu, pēc tam uzlēkiet pa mazo ķīļa posmu pie munīcijas kastes, lai vēlreiz paceltos.

Šai platformai ir durvis. Izlaupiet konteineru ziemeļu stūrī, pēc tam izejiet cauri.

Šai gravitācijas akas telpai ir kāds laupījums uz platformas dienvidu galā.

Satveriet to, tad pacelieties uz gudro pilsētu.

Jūs ilgi runāsit ar Sage Esmu un iegūsit jaunus uzdevumus (tehniski apakškvedumus), lai atrastu ģimenes mantojumu.

Pirms dodaties ceļā, noteikti novietojiet tuvējo Forward staciju (esmu pārliecināts, ka izolacionistiem vientuļniekiem ar to būs labi) un aizķeriet Memory Trigger.

Ir arī daži NPC, ar kuriem varat runāt par Angaran saiti uz Remnant tech, un divi uzdevumu devēji. Viens ir Sage Fleera.

Iesaistieties viņas stundā, lai uzņemtu Neatklāts uzdevums. Otrs ir Sage Amurd.

Viņš dod jums uzdevumu Pazudušā māsa , bet tas tiek automātiski aizturēts, līdz jums ir piekļuve Old Spēlēv, ko jūs nesaņemat, kamēr jūs nesaņemat tālāk pa galveno uzdevumu līniju.

Pabeidziet, noskenējot statuju un tehnodu šeit, pēc tam noliecieties atpakaļ uz zemes, lai dotos mantojumu medībās.