Vienmēr Dažreiz Monsters '' Twist '' beigas ir negodīgas

Vienmēr Dažreiz Monstri

Gatavs Vienmēr Dažreiz Monstri spoileri, cilvēki? Tā kā man ir kaut kas, kas man jāizlaiž.

Vienmēr Dažreiz Monstri ir nereāli. Es domāju, ka Vagabonda suns aizgāja un nobāza mūs visus, tikai tāpēc, ka viņi gribēja uzzīmēt pesimistisku pasaules portretu, kurā klintis krīt, visi mirst, un mēs visi esam monstri (pat nejauši). Tagad es zinu, ka jums visiem nebūs tādas pašas pieredzes kā man; Vienmēr Dažreiz Monstri ir ļoti personiska spēle. Tomēr, manuprāt, var droši apgalvot, ka vismaz puse no spēlējošajiem cilvēkiem, iespējams, jutīsies tikpat krāpti kā es, un es domāju, ka mēs visi bijām saspiesti, jo stāstījums nesakrita.

Šī ir jūsu pēdējā iespēja atkāpties, ja nevēlaties redzēt spoilerus. Lai gan, godīgi sakot, tas ir tikai viena konkrēta spoileris Vienmēr Dažreiz Monstri pasaka. Jūsu varētu būt savādāka. Tas varētu būt labāk vai sliktāk. Viss, ko es zinu, ir tas, ka man tas jānoņem no krūtīm.

Kad es spēlēju Vienmēr Dažreiz Monstri , mana varone Marija centās visu izdarīt pareizi. Viņa neļāva savam labākajam draugam Dārkefam atbrīvoties no narkotikām, palīdzēja viņam šantažēt draudzenes ārstu, lai viņi varētu saņemt otro iespēju un doties uz rehabilitāciju. Viņa atdeva suni saimniekam. Viņa nepalīdzēja pārliecināt vīrieti, ka pašnāvība nav risinājums, un neizdevās pienācīgi izpētīt ziņu sižetu, bet darīja visu iespējamo Dubstaunā. Viņa pārcēlās uz Bītonu, smagi strādāja noliktavā, palīdzēja sarīkot vēlēšanas un izkāpa. Tam nav nozīmes, jo viena un tā pati korumpētā korporācija abus bankrotēja, un „labais” kandidāts pēc zaudēšanas turpināja strādāt minētajā uzņēmumā. Marija patiešām centās laboties Soltpilsētā, vadīja darbus, lai sakārtotu automašīnu, atzinās grēkos un palīdzēja finansēt programmu bērniem. Viņa nokļuva Sanverdano, lai apmeklētu savas bijušās mīlestības kāzas.

Tur tas viss nogāja lejup. Kad Marija ieradās, viņa saprata, ka sieviete, ar kuru Krauforda bija saderinājusies, bija viņas bijušais labākais draugs Sems. Tā pati labākā draudzene, no kuras Marijai nācās atteikties, kad viņa saņēma izdevēja līgumu par grāmatas uzrakstīšanu, ko viņa izdarīja pēc Krauforda uzstājības. Tas pats draugs, kurš, manuprāt, bija nolēmis mēģināt atgriezties, liekot Marijai sākotnēji nedoties zvaigznēs kopā ar Kraufordu un Semu, kā arī nebūdams uz priekšu un noskūpstot viņu. Otrā Mērija un Krofords bija izjukuši, Sems iegrūda viņu un nozaga viņu prom, un, kā Alisters reiz teica: 'Swooping ir slikti.' Pēc nepilna gada viņi apprecas. Ak!

Tas kļūst sliktāks. Kad es pieņēmu lēmumus Vienmēr Dažreiz Monstri , Es centos darīt to, ko darītu reālajā dzīvē. Sems uzaicināja Māri apmeklēt viņas vecpuišu ballīti. Es atteicos, jo kāda velna pēc, sieviete ?! Pienāk kāzu diena, Sems neparādās, un Marija un Krofords atkal sanāk kopā. Izņemot to, ka es saņemu sliktas beigas, jo acīmredzot Vegasā notika sūdi, Sems tika nogalināts azartspēļu parādu dēļ, Kraufords bija pārāk noskumis, lai pēc tam uzzinātu, lai turpinātu, un Marija nolēma kļūt par bezmērķīgu āķi.

Problēma ir tā, ka no stāstījuma viedokļa tam nav jēgas. Apskatīsim mijiedarbību, ko Vagabond Dog prezentēja starp Kraufordu un Semu spēles gaitā. Krauforda romantiski nekad neizrādīja interesi par Semu, bet flirtēja ar Māri. Pat līdz skūpstīšanai, kad viņa parādījās, kad viņš gaidīja, lai redzētu komētu. Abi dzīvoja kopā. Kad Marija ieguva darījumu, kas izslēgtu Semu, Krofords mudināja viņu to pieņemt tā, ka likās, ka Semam viņam nav nozīmes un ka viņam nerūp viņas veiksme vai neveiksme.

Nemaz nerunājot par Vienmēr Dažreiz Monstri saraksts. Ballīte, kurā Māri saņēma izdevēja līgumu, notika gadu pirms viņa saņēma ielūgumu uz Kraufordas un Sema kāzām. Ikviens, kurš ir bijis nopietnās attiecībās, zina, ka ir sēru periods un bieži vien atsitiens. Ņemot vērā Krauforda agrāko attieksmi pret Semu, iespējams, ka šīs ir atgriešanās attiecības. Es domāju, ka Kraufordas māte to pat apstiprina, kad viņa teica Marijai, ka viņas dēls attiecībās ar viņu šķiet laimīgāks nekā viņš attiecībās ar Semu. Fakts, ka Kraufords nevēlējās Māri kāzās, nozīmē, ka tur joprojām bija jūtas, un fakts, ka Sems bija gatavs uzaicināt Mariju, nekonsultējoties ar līgavaini, apšauba viņas motivāciju.

Vienmēr Dažreiz Monstri

Tagad es nešaubos par Kroforda mīlestību pret Semu. Viņš droši vien par viņu rūpējās. Viņš nebūtu ierosinājis, ja nebūtu. Tomēr, manuprāt, sliktās beigas, ko saņēmu savā spēlē, bija pārāk dramatiskas un tika uzrakstītas, ņemot vērā šoka vērtību, nevis reālu iznākumu. Redzi, Marija atklāja, ka Sems un Krauforda apprecas. Sems lūdza Mariju apmeklēt viņas vecpuišu ballīti, un man atteicās no iemiesojuma. Ja es būtu tādā stāvoklī, es vienkārši to nedarītu. Pienāca kāzas, un Sems nekad nerādīja. Kraufordam sāpēja sirds, un es liku Marijai pastiprināties. Tam vajadzēja būt laimīgam kādreiz.

Izņemot to, ka tā nebija. Spēles sākumā jūs redzat slepkavu un viņa priekšnieku alejā, un bomzis pārtrauc abus, lai pastāstītu viņiem stāstu. Vienmēr Dažreiz Monstri . Bomža identitāte tika atklāta un ... tā bija Marija! Sems, spēlējot azartspēles Los Vargasā, nonāca nepatikšanās, un rezultātā slepkava viņu nogalināja. Kraufords tika satriekts, kad viņš beidzot uzzināja un ļāva skumjām par Semu sabojāt viņa dzīvi. Marija padevās un kļuva par āķi, jo nespēja konkurēt ar spoku.

Tas vienkārši šķiet nereāli, piemēram, Vagabonda suns aiziet no ceļa, lai padarītu to, kas šķita labs, par sliktu. Ņemot vērā to, kā Kraufords bija mijiedarbojies ar Semu vairākus gadus pirms viņu īsajām tiesāšanām, ir nereāli, ka viņu tik ļoti pārņēmušas bēdas, ka viņš atkal nedeva iespēju savai pirmajai mīlestībai. Krofords un Sems bija kopā nepilnu gadu. Marija un Krofords bija kopā kopš koledžas un izšķīrās tikai pirms aptuveni gada. Lai gan esmu pārliecināts, ka būs sēru periods, Vagabonda suns visu laiku veidoja lietu Vienmēr Dažreiz Monstri tāpēc iemiesojums un viņa mīļotais likās kā iespējamie dvēseles radinieki. Viens no sasniegumiem ir pat 'Zvaigžņu mīļotāji'.

Turklāt iemiesojumam tas vairs nav raksturīgs. Ja cilvēki spēlē Vienmēr Dažreiz Monstri ar mērķi nokļūt Sanverdano, viņi gatavojas darīt krasas lietas. Viņi var melot, krāpties, zagt, tirgot narkotikas, iesaistīties suņu cīņās, sabojāt cilvēku dzīvi, rīkot vēlēšanas un citas šausmīgas lietas. Ja kāds galvenais varonis ir gatavs to visu darīt, tad viņi nepametīs savu mīļāko pirmo reizi, kad viss būs grūts. Pat ja mīļākais patiešām padevās bēdām, es neredzu lielāko daļu Vienmēr Dažreiz Monstri iemiesojumi tik viegli padodas.

Es nosaucu muļķības par beigām, ko saņēmu Vienmēr Dažreiz Monstri . Bija sajūta, ka Vagabonda suns vēlas būt nervozs un tumšs, un, to darot, radīja situāciju, kad viņi patiešām negribēja, lai spēlētājs uzvarētu. Jebkurš iepriekšējā stāstā minētais, kas liek domāt, ka iemiesojums un bijušais mīļākais, iespējams, bija ideāls pāris, kurš varēja iegūt otru iespēju, tiek izmests par labu pēkšņam personāžam, kuru bijušais mīļākais neizrādīja, un pat mudināja iemiesojumu atteikties. , kaut kāda pilnības virsotne. Pamatstāsts neatbalsta “vērpjot” beigas. Pavirša stāstīšana ir izraisījusi nereālu spēli.